Skocz do zawartości
IGNORED

Klub NAJSTARSZYCH UŻYTKOWNIKÓW forum!


Szymon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to i ja sie do tego geriatryka zapiszę ;) Poziom dyskusji to jedno, ale osobiście jako zadeklarowana konserwa do dzisiaj nie potrafię przyzwyczaić się do nowej szaty graficznej portalu. Stary lukar moze i nie mial takiej funkcjonalności jak obecnie (brak edycji własnych postów itd.), a dobór kolorów był raczej hmm... kontrowersyjny, ale to właśnie budowało unikalny klimat i stanowiło swego rodzaju znak rozpoznawczy portalu, wyróżniający go spośród setki innych grup dyskusyjnych zbudowanych w oparciu o popularne silniki. No cóż, widać teraz takie czasy, panie, ze wszystko na świecie musi wyglądać jak spod jednej sztancy w imię zachowania tego, jak mu tam - standardu....

pozdrawiam wszystkich lukarowców-weteranów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
  • 5 lat później...
  • Administratorzy

Dla wielu bede tutaj mlodziakiem. Na forum jednak od 2008, a oficjalnie zarejestrowany od 2009. Tak wiec juz i u mnie nascie lat sie uzbieralo.

Szacunek dla tych, ktorzy sa tu od poczatku. Wszystkim z data rejestracji 2003 przyznamy symboliczna grupe Uzytkownik+.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • dskrzyp odblokował(a) ten temat
  • 3 tygodnie później...

Przy kolegach to ja młodo tu wyglądam ?

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja  tylko w DIY, nie zdawałem sobie sprawy, że jeszcze jacyś ludzie przeżyli apokalipsę. Jaka by ona nie była. To na pewno zła kobieta.

Edytowane przez terminus

Megadeth - A House Divided       🤘SENJUTSU🤘         α  Ω  β  λ  μ  ∅  ½  ²  €  $  π         Ⅵ Ⅵ Ⅵ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
W dniu 28.10.2012 o 21:08, Szymon napisał:

Ograniczenie do max 2005 roku wystarczy?

a co z tymi co stracili konta jak awaria była ?

masa kont i większość wątków poleciało w tedy w niebyt , dziwne że "starszyzna" zapomniała o tym.

Po tym incydencie właśnie duża część użytkowników nie wróciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Chyba dostanę 'złotą łopatę' za wykopanie wątku sprzed 10 lat 🙂 Ale dawno tu nie zaglądałem. W zasadzie to kilka lat na uboczu, a konto zakładane tuż po tym jak Lukar stworzył audio.lukar.net, które to znowu przyciągnęło ludzi z pl.rec.audio. Ktoś to jeszcze pamięta?

hififreak.wordpress.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.