Skocz do zawartości
IGNORED

Gdzie naprawic Unitra GS424 Adam W-wa


Dymi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanie jak w temacie - gdzie niedrogo naprawia mi ten adapter? Problem z nim jest taki, ze nie kreci plyta. Reszta dziala... gdy sam napedzam plyte (ręką :)) to sygnal normalnie dociera do wiezy i brzmi naprawde ladnie :)

Aha - ten adapter jest napedzany poprzez elektromagnesy.

 

Jesli jest ktos z Wawy kto sie podejmie niedrogo naprawic mi sprzet - prosze o kontakt :) Nie musi to byc serwis - moze byc zupelnie prywatna osoba :) Wazne zeby dzialalo i zeby nie zepsuc bardziej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Chętnie bym się tym zajął, ale mieszkam trochę daleko...(śląsk). To nie elektromagnesy tylko cewki silnika liniowego.

Pod talerzem jest pasek magnetyczny. Ciekawa konstukcja, miałem, upgrade-owałem i sprzedałem.

Pozdrawiam !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tam nie bylem ale przy Swietokrzyskiej jest komis z winylami w ktorym mozna kupic stare uzywane gramofony i o ile mi wiadomo dawniej takze reperowano tam takie cacka Tu masz linka z mapka jak trafic do tego komisu choc pewnosci nie mam czy dalej obracaja gramofonami czy tylko samymi plytami...http://www.muzant.pl/jak_trafic.html

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Muzancie dalej handlują gramofonami. Wziąłem stamtąd wizytówkę z opisem: gramofony analogowe serwis.

 

To ważne, że analogowe :-)

 

I są tam podane numery telefonów: 0504-744-348 oraz 671-96-99.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za pomoc...

Stożek - moglbys powiedzieć coś więcej o naprawie tego? Nie rozkrecalem tego na czesci pierwsze, ani nawet nie mierzylem nic (brak czasu i moze troche chęci). Nie znam sie na tym za bardzo, mimo że niby z wykształcenia jestem monter elektronik :) Lepiej znam sie na serwisowaniu motocykli i skuterow i tym sie zajmuje, a elektronika... jakos szybko przeszlo (nie wiem czy to dzieki szkole :)

Bylbym bardzo wdzieczny gdybys mogl mnie wesprzec teoria na temat naprawy tego. Miernik, lutownica i cyna nie sa mi obce :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 lata później...

Witojcie,

szukam godnego zaufanie magika który z należytą czułością i profesjonalizmem podjąłby sie uszlachetnienia mojego Adasia. Sprzęt jest na chodzie ale nawet nie miałem możliwości przesłuchania (końcówka din).

Konieczne wiec będzie zamontowanie gniazd rca lub wyprowadzenie kabla chinch. Jestem początkujący w tym temacie ale biorąc pod uwagę wiek sprzętu nie obejdzie sie bez odświeżenia elektroniki.

Z pozostałych tematów jasno wynika ze ekstrakcja trafo poza chassis tez jest wskazana.

Wymianę ramienia chwilowo odpuściłbym. To oryginalne bardzo mi sie podoba:) Zamiast tego zastanawiam sie czy nie warto byłoby wymienić okablowanie ramienia z tym ze te które znalazłem w necie osiągały niebotyczne kwoty. Jak to wygląda w na poziome budżetówki?

Dobra wkładka to oczywiście podstawa.

Strona wizualna to drugoplanowy temat. Chociaż odświeżenie obudowy daje niesamowity efekt. Pod warunkiem ze nie jest to czarny szpraj ;)

Mam nadzieje ze znajdzie sie chętny lub ktoś kto takiego zna :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajak podłączyć ten DIN lub RCA do adama .Jedna strona musi byc cięta i do łaczówki wewnątrz. Albo zostaje RCA albo DIN na kablu.Przyzwoitych prawdę mówiąc DIN545 to nie widziałemZwykle sa do sygnału o wyższym poziomie niż z wkładki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.