Skocz do zawartości
IGNORED

Za co szanuję USA


Jakew

Rekomendowane odpowiedzi

Za wiele rzeczy. Ostatnio za to, że mogłem po prostu - jakość obsługi zwykłych ludzi przez państwo - wejść na stronę internetową sądu w małym miasteczku 1,5 tys. mieszkańców i przejrzeć kilkuletnią historię mojego mandatu za zbyt szybką jazdę. Ktoś zadał sobie trud żeby to wszystko tam wklepać, tylko po to żebym wiedział jaki jest status sprawy. Przyjazne państwo! Pierwsza data - mandat i za co. Następna data - sędzia X wysłuchuje zeznania szeryfa, obwiniony o przekroczenie prędkości nie stawił się, i wydaje werdykt: ściągać tę grzywnę oraz zakazać mu poruszania się samochodem w całym stanie. Dalej czytam - list wysłany, mandat nieściągalny. I na koniec po kilku latach - sprawa przedawniona, materiały do kasacji. A u nas dowód osobisty ciężko wyrobić bez błędów literowych albo nieobecności urzędników 5 minut przed formalnym zamknięciem urzędu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie szanuję tej zbieraniny pastuchów z Irlandii - "Elita" złożona garstki (...) rządzi zmanipulowanym mediami prostactwem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to,że dało milionom emigrantów (uciemiężonym w swoich krajach) szansę na drugie,często dostatnie życie i możliwość rozwoju.Dla tych uciekających przed nędzą czy przesladowaniami to było bardzo dużo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem,że ten argument padnie!Dzięki beju!W ten sposób można każdy kraj załatwić.Najlepiej podejść do problemu z pozycji nieudacznika czyli uciśnionego Polaka.Czemu nie masz pretensji do Rzymian,Macedończyków,starożytnych Greków?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary bej

(Konto usunięte)

Najlepiej podejść do problemu z pozycji nieudacznika czyli uciśnionego Polaka.

 

O czym ty piszesz ?

Jakiego nieudacznika ? nich każdy z nas mówi za siebie, czy się w życiu powiodło, czy nie.

I za co niby należy szanować usrael ?

Za kolejne konflikty zbrojne ?

Temat z daleka śmierdzi, niczym bezmózga prowokacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jazz i blues.

Oraz za wiele innowacji technicznych, jak np. Internet, rozwój lotnictwa, telefonia bezprzewodowa. Tak, wiem że to przy okazji, ale zawsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za hamerykańską giełdę, dzięki której lepiej się żyje wszystkim na całym świecie...

 

4,7 mln ludzi bez prądu ale giełda już działa !

ode mnie LOL dla USA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary bej

(Konto usunięte)

Za Jazz i za to, że jestem z daleka od takich ludzi jak osoba powyżej...

 

Nie jestem mściwy, ale pamiętliwy.

 

Brawo!!!

 

Klakierów czas nastał.

 

a usa ? no cóż, jak w kiblu, różne gówno tam wiruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skynyrd

(Konto usunięte)

Za to ze wymordowali Indian, bo przecież to nie ludzie.

Od tego się zaczęło, a później było już z górki.

 

Później wyrżnęli Majów i Inków. Zapomnieli tylko o tym od Winnetou.

 

Tak w ogóle to mają fajną flagę i westerny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem mściwy, ale pamiętliwy.

 

Jazzu! Ale mnie wystraszyłeś! Brrr! Następnym razem zastanów się co wypisujesz, bo to chyba wątek za co lubimy USA, a nie za co nie lubimy... prawda!...??? I nie bądz taki Winetu! Przesyłam uśmiech i pogodę ducha... '-)

 

Pozdr, M

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest o tym za co można USA szanować. Wiem, że to trudne by coś znaleźć, ale postarajcie się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary bej

 

Pisząc o nieudaczniku nie miałem na mysli Ciebie konkretnie ale pewną postawę Polaków z których wychodzi kompleks nieudacznika czyli Polaka ciemiężonego,uciskanego przez silniejsze nacje.Świat jest tak skonstruowany,że silniejsi podbijaja słabszych( może raczej w przeszłości).Dlatego kiedyś Europejczycy podbili Amerykę a nie odwrotnie.I wyciaganie tego po tylu latach nie ma sensu.

A tak na marginesie to większość Indian wyginęła na skutek chorób zawleczonych przez białych( ospa,grużlica) o czym wielokrotnie już informowałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4,7 mln ludzi bez prądu ale giełda już działa !

ode mnie LOL dla USA

 

Co tam Sandy... Już podczas wojny Napoleońskiej Baron Rothschild z synami robił niezłą kasę i się nie przejmował, że ludzie giną i są bez prądu. Postawił pan Niemiec na Anglików i wygrał! Wziął i wygrał! No i giełda pracowała jak wściekła!

 

Pozdr, M

 

Jeżeli USA będziemy utożsamiać z wojnami i wyprawami na dobrych i niewinnych fundamentalistów islamskich, to tych zalet nie będzie za dużo, ale jak spojrzymy szerzej na zagadnienie, to kto wie...??? Może i coś fajnego się znajdzie! Co do Indian, to gdyby tyle nie jarali fajek pokoju i nie pili wody ognistej, to i może by tak szybko nie wyginęli...'-) To był żart słowiański... '-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz a wyrżnięcie bizonów i zamknięcie Indian w rezerwatach to tylko im pomogło....

...

 

Żeby nie było, nie mam kompleksów, mieszkałem i pracowałem tam kilka lat - legalnie. Sporo się w czasie urlopu włóczyłem po tym pięknym kraju.

Przynajmniej raz w roku tam bywam - służbowo, albo prywatnie...

A szanuję ich tak samo jak Rosjan (marzy mi się taki kilkumiesięczny rajd po Rosji, ale to musi do emerytury poczekać), Kazachów, Włochów, itd.

Bez kompleksów i bez ślepego uwielbienia. Naród jak każdy inny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba to, że rząd USA zawsze w pierwszej kolejności dba o swoje interesy.

Mają na dnie dupy wolność w jakimś tam kraju, ograniczenie praw człowieka gdzieś tam, rebelię w Zasiedmiogórogrodzie itp.

Dobro USA i Amerykanów na czele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4,7 mln ludzi bez prądu ale giełda już działa !

ode mnie LOL dla USA

 

Hejka,a my wlasnie dostalismy prad i czasowo internet wiec juz jest niezle-jestesmy ocaleni,

oczywiscie najgorsze to brak paliwa na stacjach, kolejki kilometrowe zeby zatankowac za 20dol.

 

a moja sie smiala ze mnie ,ze zabijam okna od srodka , a w czasie huraganu sama mi dziekowala, w szkole obok wszystkie okna wlecialy do srodka z futrynami.

cale drzewa z korzeniami wylecialy w powietrze.

no i ciekawie sie jezdzi-bo swiatla zadne nie dzialaja, a 90 procent srzyzowan jest ze swiatlami...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary bej

(Konto usunięte)
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 1 Listopada 2012 - brak kultury
Ukryte przez Fr@ntz, 1 Listopada 2012 - brak kultury

A co ty masz do jazza, Stary Geju?

 

Następny ch*j, przyjezdny do Warszawy.

 

Przecież się określiłeś - alkoholik.

 

twoimi wpisami można sobie co najwyżej dupsko podetrzeć

Odnośnik do komentarza

Za naukę. I za niesamowitą sprawność w transformowaniu osiągnięć nauki w produkty dostępne dla każdego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Roman, że wszystko u Ciebie w porządku. Rozmawiam z przyjaciółmi z NY codziennie, tak że jestem na bieżąco... To była masakra, ale dacie radę!

 

Pozdrawiam serdecznie, M

 

z barona R. to taki amerykanin, jak ze mnie chińczyk

 

A Chińczyk to też przecież Amerykanin. Zapytaj w czajna tałn, to zobaczysz co Ci odpowie, chociaż niekoniecznie po angielsku!

 

Pozdr, M

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za procedury. Dzieki temu nawet głupek sobie radę tam gdzie go postawią. U nas jest kult luzactwa i olewania procedur co kończy sie tak jak w Smoleńsku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary bej

(Konto usunięte)

Za naukę. I za niesamowitą sprawność w transformowaniu osiągnięć nauki w produkty dostępne dla każdego.

 

Gdyby nie Operation PaperClip dalej siedzieliby przy wygaszonym indiańskim ognisku i palili marychę głupcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,

jeszcze dodam, ze przez dwa dni sluchalismy radia audiofilskiego na korbe, z latarka i ladowarka usb

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.