Skocz do zawartości
IGNORED

Za co szanuję USA


Jakew

Rekomendowane odpowiedzi

Teoria zarządzania. Coś, co pozwoliło Stanom zostać światowym mocarstwem.

 

U nas tak naprawdę nie przyjęło sie do tej pory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja tam biegałem za WAŻNEGO LUDZIA!

 

Też tak miałem. Może dlatego że byłem przedstawicielem firmy która dała tam pracę kilku ludziom, a Amerykanie pracę szanują oraz szanują tych którzy miejsca pracy tworzą.

 

W Europie stawia się pomniki poetom, w USA - przedsiębiorcom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Europie stawia się pomniki poetom, w USA - przedsiębiorcom.

No właśnie, gloryfikuje się właśnie naganiaczy mamony. Nie dziwcie się , że w świecie taka postawa może się nie podobać. Zwłaszcza z pozycji biednego i wyzyskiwanego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

jest sporo rzeczy , które lubię i mają związek z ameryką północną, ale nie mają dla mnie żadnego związku z USA, bo wynikają bądź z działań przyrody, bądź z życia ludzi , którzy często znaleźli się tam wbrew własnej woli.

 

wcześniejsze dokonania USA to dla mnie wybicie rdzennych mieszkańców, a od XX w. mieszanie się we wszystkie sprawy na Ziemi, zaburzanie naturalnych trendów i wtrącanie się tylko po to by pokazać swoją pozyję.

w Europie i Azji, też są podobne kraje, ale w wątku oceniamy USA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że tak bardzo oburzamy się na holokaust sprzed niecałego wieku a holokaust Indian traktujemy jako naturalne zjawisko nie zmienia faktu zaistnienia obu. Indianie, po prostu, jak Aborygenie czy wiele innych nie byli i nie są tak medialni. Gdyby Hitlerowi się udało rozwiązać problem podludzi do końca, kto wie, co teraz twierdziliby nasi wspaniali humaniści - hipokryci. Że to tez była "normalka"?

I ilu lat od faktu potrzeba, by 'zapomnieć'?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, a ja za to ( to nic że produkcja w Chinach ) :

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szanuje USA no wlasnie przede wszystkim za niewycofanie się z wieloletnich obiecanek dla nas w.............sprawie wiz!!

I jeszcze za te F-16 te piekne maszyny z demobilu amerykańskiego-które powinny trafic na szrot.

Jeszcze ich szanuje za mozliwość naszego zaangazowania i uczestnictwa w wojne w Iraku i Afganistanie-było to niezbędne i bezbłędne.

Mieć sojusznika w USA to tak jak mieć go gdzieś w ...........kosmosie......tak kocham NATO jak polacy Grzesia Lato.

WiEKSZOŚĆ NASZYCH POLITYKÓW TO ŚLEPI GŁUPCY A MINISTROWIE SPRAW ZAGRANICZNYCH OD 1989 R TO SAME ŻYDKI-TAKI LOS

 

Pomyliłeś się, napisałeś za co szanujesz.... polski rząd !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szanuję Amerykanów za ich sport - zwłaszcza football. Przy czym nie chodzi tu wyłącznie o NFL, a o całe otoczenie - system szkolenia począwszy od młodzieży. Nie na darmo szkolne rozgrywki lokalne to bardzo ważna rzecz, a akademickie czy NFL draft biją ogólnokrajowe rekordy oglądalności. To wszystko uświadamia szerokiej populacji o co chodzi w wychowaniu i motywowaniu młodzieży do wykorzystania ich potencjału jak najlepiej - niekoniecznie tylko sportowego. Wielokrotnie po programach typu SportsNation jest jakaś historia konkretnego zawodnika z opisem przeciwności jakie musiał pokonać żeby odnieść sukces, kto mu w tym pomagał i jak. To może mieć potem przełożenie na bardziej "przyziemne" dziedziny takie jak funkcjonowanie firm, wygrywanie międzynarodowej konkurencji itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacunek nie dla USA ale dla amerykanów za szacunek do flagi, szacunek do symboli narodowych i patriotyzm. nieważne są pobudki - wynik się liczy.

my POLACY nie mamy i nie kultywujemy żadnego z 3 wyżej wymienionych przymiotów. oprócz szacunku do kilku ton złomu znanych kiedyś jako tu-154M

 

brak szacunku dla USA ze wzgl. na rabunkowa istotę ichniego systemu niezależnie od obszaru po jakim się porusza: od wyzysku siły roboczej, przez wieloletnia kradzież technologii aż po struktury bankowo-finansowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ut conclave sine libris, ita corpus sine anima. Cicero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat potwierdzający naszą wyjątkowość w skali (wszech)świata - inni to ledwie pyłek nic nie znaczący i nic nie wnoszący. Niemcy, Rosjanie, Czesi czy Amerykanie.

Gdzie im tam do nas, mesjasza narodów. Niech szczezną za to kim są. I niech szczezną drugi raz za to, że się na nas nie poznali. Ich strata.

 

 

Ach za czym, ach za czym kolejka ta stoi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pollacy dajej "wierzom" ze stany to raj na ziemi i "land of the brave and the land of the free...."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ut conclave sine libris, ita corpus sine anima. Cicero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Generała Pattona i jego powiedzenie:

 

The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Audio_Newby

(Konto usunięte)

A ja je szanuję za tą ogromną ilość ekstramalnie grubych ludzi co mają zwisający do nogawki spodni brzuch. Szanuję ich za poziom edukacji dzięki któremu mają wielu wtórnych analfabetów i z trudem potrafią znaleźć na globusie swój kontynent nie wspominając o innych krajach. Szanuje ich za to, że edukacja na poziomie jest tylko dla zamożnych ludzi. Bogaci już od małego posyłają dzieci do prywatnych szkół a biedni do Państwowych, gdzie w zasadzie jest tylko przyuczanie do zostania robolem. Szanuje ich za to, że można być debilem a za pieniądze tatusia skończyć Yale. Za to, że sprowadzają sobie z zagranicy naukowców (Indie, Chiny, Polska i inne). Za to, że potrafią udawać, że są demokracją a tak naprawdę to Państwo policyjne, rządzone przez i dla dobra 2-3% amerykanów, którzy są shareholderami wielkich korporacji. Ich prawdziwy ustrój to Plutokracja nie Demokracja. To przez amerykanów mamy kryzys a dokładnie lobby amerykańskich banków, które wywalczyło zniesienie regulacji prawa bankowego. (U nas nadal jest prawo bankowe i kontrola Komisji Nadzoru Finansowego). U nich dobro obywateli jest na szarym końcu i Państwo nie pilnuje rynku. Szanować też ich trzeba za to, że potrafią wywołać wojnę w imię praw człowieka, w której giną tysiące niewinnych oraz potrafią więzić ludzi bez dowodu bez uczciwego procesu latami w urągających warunków i uchodzi im to na sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja je szanuję za tą ogromną ilość ekstramalnie grubych ludzi co mają zwisający do nogawki spodni brzuch. Szanuję ich za poziom edukacji dzięki któremu mają wielu wtórnych analfabetów i z trudem potrafią znaleźć na globusie swój kontynent nie wspominając o innych krajach. Szanuje ich za to, że edukacja na poziomie jest tylko dla zamożnych ludzi. Bogaci już od małego posyłają dzieci do prywatnych szkół a biedni do Państwowych, gdzie w zasadzie jest tylko przyuczanie do zostania robolem. Szanuje ich za to, że można być debilem a za pieniądze tatusia skończyć Yale. Za to, że sprowadzają sobie z zagranicy naukowców (Indie, Chiny, Polska i inne). Za to, że potrafią udawać, że są demokracją a tak naprawdę to Państwo policyjne, rządzone przez i dla dobra 2-3% amerykanów, którzy są shareholderami wielkich korporacji. Ich prawdziwy ustrój to Plutokracja nie Demokracja. To przez amerykanów mamy kryzys a dokładnie lobby amerykańskich banków, które wywalczyło zniesienie regulacji prawa bankowego. (U nas nadal jest prawo bankowe i kontrola Komisji Nadzoru Finansowego). U nich dobro obywateli jest na szarym końcu i Państwo nie pilnuje rynku. Szanować też ich trzeba za to, że potrafią wywołać wojnę w imię praw człowieka, w której giną tysiące niewinnych oraz potrafią więzić ludzi bez dowodu bez uczciwego procesu latami w urągających warunków i uchodzi im to na sucho.

Może i przejaskrawione, ale i słuszne spojrzenie. Nie ma już nad nimi bata w postaci czychającego komunizmu. Mają w d... obywatela, obywatel ma być konsumentem, czym bardziej ciemnym tym lepiej. Łatwiej jest takiemu wcisnąć kolorowy chłam , wytworzony tylko poto by kupił i na to zarabiał. Góry bezwartościowych śmieci tylko rosną w myśl spisku żarówkowego. My tylko włazimy im w d... tylko w imię czego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być za co szanuję a wyszło jak zwykle!Czyli totalna krytyka ujawniająca odwieczne polskie kompleksy.

 

A wracając do tematu.Oczywiście za jazz.Wiem,wiem zaraz pojawią się wypowiedzi,że jazz bez Europejczyków by nie powstał.Fakt.Ale powstał w Ameryce.

Myślę ponadto,że powinniśmy być wdzięczni Ameryce za uratowanie Europy w I,II Wojnie i Zimnej Wojnie,za plan Marshalla, który uratował Europę przed komunizmem a my Polacy za plan Wilsona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze do mnie Stary Bej na priv pytając już drugi raz kto mu dał bana w tym moim wątku. Ja mu mówię że nie ja i że nie wiem kto. Czy ktoś z administracji mógłby się tym zająć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ponadto,że powinniśmy być wdzięczni Ameryce za uratowanie Europy w I,II Wojnie i Zimnej Wojnie,za plan Marshalla, który uratował Europę przed komunizmem a my Polacy za plan Wilsona.

Fakt. Inaczej żylibyśmy w Związku Socjalistycznych Republik Europy, żeby nie było , że widzę USA jako samo zło

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie kompleksy to wychwalanie tych, którzy akurat nas mieli w dupie. Europa zachodnia może sobie dziękować ale my dziękować za oddanie i shandlowanie nas (Polski) Stalinowi , to ja już nie

rozumiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Pisze do mnie Stary Bej na priv pytając już drugi raz kto mu dał bana w tym moim wątku. Ja mu mówię że nie ja i że nie wiem kto. Czy ktoś z administracji mógłby się tym zająć?

 

Sprawdziłem - w tym wątku zbanowanych jest około 30 osób. Chyba jakaś drobna awantura tu była?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.