Skocz do zawartości
IGNORED

"Rakotwórcza wełna mineralna"


Aku Pro

Rekomendowane odpowiedzi

A taki efekt zaobserwowałes dopiero po zastosowaniu tych ustroji? Wczesniej było ok?

 

Mam jedno pomieszczenie zrobione pod KD z niskim RT ale "suszy" nie zauważyłem......raczej ze jest super cicho

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie do wszystkich którzy używają paneli z wełny w salonach.Posiadam 7 dużych i 12 małych sztuk paneli wypełnionych wełną,które oczywiście spełniają swoją rolę akustyczną.4 sztuki avconów są bardzo dobrze zabezpieczone i nie mam do nich zastrzeżeń.Reszta paneli nie do końca daje mi spokojną głowę.Niepokój mój jest spowodowany tym że ilekroć siedzę w salonie,słuchając muzyki to czuję straszną suszę.Niekiedy uda mi się wieczorem przysnąć i jak się przebudzę to mam takiego kapcia jakbym pumeks połknął.Rano gdy wchodzę do salonu to na wejściu także od razu wyczuwa się suszę.Staram się cały czas wietrzyć salon,grzejnik mam cały czas zakręcony i dalej jest to samo.Panele które mam są zabezpieczone białym materiałem z malutkimi dziurkami plus jeszcze na to agrowłóknina także wydaję się w miarę poprawnie i chyba nie powinny pylić???Czy ktoś z was zaobserwował to samo??

Może warto spróbować złożyć panele na 3 dni w innym pomieszczeniu i zobaczyć co się dzieje bez nich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki efekt zaobserwowałes dopiero po zastosowaniu tych ustroji? Wczesniej było ok?

Mam jedno pomieszczenie zrobione pod KD z niskim RT ale "suszy" nie zauważyłem......raczej ze jest super cicho

Kurcze tak naprawdę nie potrafię stwierdzić czy wcześniej było ok.Od dwóch lat gracę panelami salon i już tego nie pamiętam.

 

Może warto spróbować złożyć panele na 3 dni w innym pomieszczeniu i zobaczyć co się dzieje bez nich.

7sztuk dużych jestem w stanie wynieść z salonu,ale 12 sztuk mniejszych nie dam rady bo są przyklejone do ściany i musiałbym je oderwać z farbą.

Próbowałem je odkurzać centymetr po centymetrze małą szczotką odkurzacza i też nie pomogło.Nie wiem już sam co o tym wszystkim myśleć?Może problem leży gdzie indziej?Tylko jak to zbadać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 10 miesięcy temu...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.