Skocz do zawartości
IGNORED

Phonar veritas P6 next, P7


panerai_47

Rekomendowane odpowiedzi

P7 to kolumny bardzo zywiolowe, dynamiczne z duzym, mocnym ale szybkim basem. Srednica wyrazista, lekko wysunieta. Oparte sa na przetwornikach peerlessa HDS i wysokotonowce SEAS'a. Kolumny latwe do wysterowania. Zagraja z lampa (amplifon WT 30 III) jak i tranzystorem Cyrus 8vs, obecnie Denon PMA 2010 AE. Ja co prawda gram na P4 nie mniej sygnatura brzmienia pdobna. W 7 bas wiekszy ale nie traci na szybkosci. Natomiast P6 Next to juz zupelnie inne kolumny wysokotonowka to obecnie scan speeak dawna Vifa DX. inna obudowa (BTW ladniejsza) inna zwrotnica. Niestety nie mialem jeszcze mozliwosci odsluchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. P7 mogę mieć za 6 tys zł. nowe w czarnym fortepianie. P6 next to już 8 tys. zł. hmm ale z drugiej strony czy jest sens zamieniać bowersy 704 na P7, bedzie lepiej czy tylko inaczej. Myślałem o ATC SCM 40 ale ich wygląd mnie odpycha :) Dali Grand świetne ale za duże do mojego pokoju. Nie wiem co można jeszcze wymyśleć. Gdzie je kupiłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moje p4 kupilem na niemieckim ebayu nowe od dystrybutora za 450 Euro jakies 3 lata temu. 6000 zl za nowe p7 w fortepianie to niezla oferta choc ja probowalbym jeszcze nieco zbic z ceny. Za ok1500 Euro mozna trafic sporo fajnych kolumn. Sam szukam okazji. zastanawiam sie nad: Sonics allegra. Canton reference 7.2, kef xq 40, JBL 4312 E bo w tej cenie wlasnie mozna trafic nowe.

 

Nie znam B&W 704 znam za to serie 800 i osobiscie poszedlbym w tym kierunku jesli brzmienie browersa Ci odpowiada. Oczywiscie cena juz sporo wyzsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam u Niemców. Pomylili się w ofercie 1750 euro za P6 next a za P7 2500 euro. KEF XQ40 sobie odpuść, straszna szmira nie za te pieniądze. Też pomału zaczynam myślec o B&W 802. Dzięki za pomoc jeszcze raz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Żeby nie mnożyć wątków ponawiam pytanie prawie po 2 latach...słuchał ktoś z Was Panowie Phonar Veritas P6 Next???

Niby dystrybutorem jest Nautilus w Krakowie..ale od nich odpowiedzi na żadnego mojego maila nie otrzymałem..swoją drogą dziwny dystrybutor ..bo odpisać "nie ma,nie da się,nie można" to też odpowiedź..a tu cisza. Na ich stronach jest tylko cennik Phonara, lecz żadnych wzmianek czy mają choć jedną parę kolumn na salonie:(

Jestem zainteresowany bo Phonary P20S mam już 10 lat i bardzo chwalę pora na wymianę na coś większego,a współczynnik WAF w P6tkach jest naprawdę bardzo wysoki:)..jak mówi małżonka "jakie są słodziutkie"

 

Ooo nawet słodką fotkę znalazłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem raz przypadkowo Phonar P5, raczej granie na poziomie jakichś tannoy za 1,5tys złotych, te P6 wyglądają niemal identycznie i jeśli grają podobnie lub niewiele lepiej to zwyczajnie szkoda kasy. W tej cenie kupisz coś na prawdę przyzwoitego z drugiej ręki np. Infinity R80/R90, Tannoy Stirling, kilka modeli Focal-a, Dali Skyline...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prasa niemiecka mocno chwali..czemu nie wiem..czyżby narodowość wyrobu ponad walory odsłuchowe??

No cóż jak mówi mój znajomy o narodzie niemieckim: "Hitler nauczył ich roboty"

Sprawę traktuje na spokojnie jak nie posłucham nie kupię.. co do P5 no cud to to nie był..choć dziwne,bo z wysoko tonówką

Seasa 29TFF winna grać fajnie...może się trafi gdzieś w kraju para do posłuchania.

 

Nie chcę pisać jak skomentowała wygląd Infinity i Focali moja druga połowa....ojojoooojjj..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd kwestia gustu, osobiście uważam że R80 czy R90 to jedne z najpiękniejszych kolumn ever made. Jeśli chodzi o brzmienie to P5 veritas gra przy R80 jak samochodowy głośnik wsadzony w kartonowe pudełko po butach (sory za określenie ale tak to mniej więcej wygląda). W infinity masz wstęgi magnetostatyczne zarówno na średnicy jak i na wysokich, zwykła kopułka za dwie stówki chociażby nie wiem jak zaaplikowana nie nawiąże żadnej rywalizacji z takim rozwiązaniem, radzę posłuchać samemu, podobnie jest ze skyline, też kawał świetnie brzmiącej kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z całym szacunkiem według mnie ..NIE...bo: ostatnio zostałem wplątany przez niejakiego Pygara do klubu miłośników Infinity...i OWSZEM

 

Zakładam, że mamy do Infinity dobry Piec co najmniej 150W tonażu:)..no to ma być coś porządnego aby te kolumny po prostu poruszyło...z małymi integrami, klonikami do tych kolumn nie podchodzić i nie profanować!!

Bas cudowny mocny punktowy i konturowy...nie mam uwag..infinity mają konkret na którym winni się uczyć dzisiejsi producenci wszelkiej maści pierdziawek:)..Phonar również:)

Średnica chyba stworzona przez ludzi na chwałę boską bo muzyka organowa i dawna kościelna ..trój wymiar, rozmach o którym moje i znane mi pyrkawki mogą pomarzyć...wszelkie gitary rock mięso..no można powalczyć

Ale wysokie..albo ja mam na stare lata coś z kabaną i jakieś tony do mnie nie docierają, albo mam nad słuch...ale z całym szacunkiem dla emitów i wstęg ...nie podchodzą mi te głośniki.....mi po prostu z nich brakuje coś organoleptycznego i eterycznego..są dokładne, są czyste,dźwięczne, precyzyjne czyste..ale nie mają tego czegoś co ma i Scan 9500,9700 i Seas 27,29TFF i Viva25 a do dynaudio 260/280... nie wiem, możecie mnie pojechać..no i mam też trochę kłopoty z lokalizacją...malutkie a jednak..fakt, że są to duże kolumny i ścianka przednia nie znika tak łatwo jak w 20cm słupkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu potrzebujesz/lubisz coś ostrzej grającego? Emit w Renaissance jest baaaardzo miękko grający, jest tam wszystko co lubię bez natarczywości ale wiem że są ludzie którzy lubią wręcz dostać po uszach i może o to chodzi...? Jeśli tak to jakieś Kappy 8.2 na dość ostro grającycm Emit-R?

Jeszcze w tym budżecie przyszło mi do głowy Thiel CS 2.2 z MB, Kolega miał te veritasy p5, potem jakiś czas T+A TB160 a obecnie gra na tych Thielach i sobie chwali, ja nie słuchałem to się nie wypowiem, muszę go kiedyś najechać :) Jak chcesz to dam Ci namiary, nie mieszkacie daleko od siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz zakup kolumn to traktuję na wielce spokojnie najpierw dobrze obsłucham co sie da.Jak coś to się odezwę. Jeszcze posłucham ESA Neo3, Dynaudio Exite38, Akkus V4, no może najadę na studio 16Hz. A Thiele wiem znam dobre maszyny nie powiem:)

Co do Phonarów ..raczej do Berlina trzeba będzie podjechać..na szczęście z tytułu historycznych zaszłości z Wrocławia nadal łatwiej tam dojechać niż do Warszawy:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opteron

 

To juz 2gi raz jak obzydzasz wrecz ludziom kolumny z energia warta wiekszej sprawy.W przypadku MA RX bylo to nawet bardziej irytujace.A kilku moich znajomych kupilo te zacne mym zdaniem po odsluchach 5-6 kandydatow.

Znam kolumny Infinity od laj wiecej niz istnieje to forum.1sza pare targalem zza oceanu,bo taka marke polecali mi koledzy.Coz za plastik z wygladu (polipropyleny i) i dzwiekowo (poli + wstega).Potem kolega kupil wielkie szafy w Pewexie.Hmmm,

Znasz sie na cedekach niewatpliwie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak słuchać jeszcze raz słuchać..wiecie obecnie od 9 lat mam Phonary P20S..a też tak sobie ludzie o nich się wypowiadali...niekiedy nie kobiety są brzydkie tylko wina brak:) :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opteron

 

To juz 2gi raz jak obzydzasz wrecz ludziom kolumny z energia warta wiekszej sprawy.W przypadku MA RX bylo to nawet bardziej irytujace.A kilku moich znajomych kupilo te zacne mym zdaniem po odsluchach 5-6 kandydatow.

 

Więc może tych 5-6 kandytatów było równie nijakich?

 

Piotr, miałem P20 ale już bardziej podobały mi się tańsze Volume 2 (więcej było na nich słychać, bardziej wyrafinowane brzmienie a P20 to takie dup-dup tylko), P5 to żaden cud a biorąc pod uwagę ich cenę bardzo marna propozycja zwłaszcza jeśli dopuszczasz zakup z drugiej ręki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś słuchałem dwudrożnej kolumny S.S 9700 plus Usher zamiennik słynnego węglowca 18W8545..no i nie powiem zacnie to popylało..szczególnie niski dół...ujujuj sąsiedzi byliby niepocieszeni:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sluchales na Baltlabie...

Kontrkandydatami byly podlogowe:

Dali ze wstega-to i beznamietne

Swans- ???o co tu chodzi?

Castle Knight-bodaj 5,miluskie,ladny bas

Focal-nie pamietam,duza kolumna,to byl moj czarny kon,niestety

Jeszcze chyba jeden model

 

Dokonalismy selekcji do 2ch naj.Rx8 wygral 2 razy. Naprawde kapitalna kolumna,piecyk przynieslismy TagMCLaren.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Byłem dziś w Krakowskim salonie Nautilius przy ul.Malborskiej. Wybrałem się o 5 rano pociągiem IC z Wrocławia umówiłem się na odsłuch kolumienek Phonar Veritas P6Next.

Panowie mnie przyjęli niezwykle uprzejmie i miło-POLECAM!

Kolumienki niezwykle śliczne o na serio wysokim współczynniku Wife Acceptance Factor. Okleina wykonana szokująco perfekcyjnie. każda z kolumn pochylona nieco do tyłu o 5st.

Mimo swej pozornej zwiewności przenoszenie ich już takie zwiewne wcale nie jest, byczki po 30kG ważą..chyba więcej jak Phonar podaje w swym opisie.

Kolumny były podpięte do najnowszego zintegrowanego cuda ze stajni Accuphase E-470 oraz odtwarzacza DP-700 o ile pamiętam. Okablowanie nie ważne ja w kable dawno temu wierzyć przestałem... na pewno jak to w salonie audio dobre i za odpowiednią kaskę:)

Brzmieniowo bardzo czyste wysokie ..po prostu czyste..wiadomo scan speak robi swoje. Bardzo barwna średnica, niezwykle zróżnicowana..słychać na serio dużo i nie na kupie.

Krótkie dość obecne kontrabasy, i instrumenty z wyższego dołu ....ale sam dół nieco jak na moje oczekiwania bardzo dobry krótki ale i nieco skromny...spodziewałem się więcej i niżej bardziej spektakularnie. Lubię basiorek.

Co prawda Panowie ostrzegli mnie, że pomieszczenie jest dość mocno wytłumione i kosi część basu. Może dlatego czułem lekki niedosyt. Ale całokształtowo świetne głośniki i tak są numer jeden na mojej liście. Za stolarkę numer total jeden...Vienna ma znakomitą, ale Phonar to mistrzostwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Byłem dziś w Krakowskim salonie Nautilius przy ul.Malborskiej. Wybrałem się o 5 rano pociągiem IC z Wrocławia umówiłem się na odsłuch kolumienek Phonar Veritas P6Next.

Panowie mnie przyjęli niezwykle uprzejmie i miło-POLECAM!

Kolumienki niezwykle śliczne o na serio wysokim współczynniku Wife Acceptance Factor. Okleina wykonana szokująco perfekcyjnie. każda z kolumn pochylona nieco do tyłu o 5st.

Mimo swej pozornej zwiewności przenoszenie ich już takie zwiewne wcale nie jest, byczki po 30kG ważą..chyba więcej jak Phonar podaje w swym opisie.

Kolumny były podpięte do najnowszego zintegrowanego cuda ze stajni Accuphase E-470 oraz odtwarzacza DP-700 o ile pamiętam. Okablowanie nie ważne ja w kable dawno temu wierzyć przestałem... na pewno jak to w salonie audio dobre i za odpowiednią kaskę:)

Brzmieniowo bardzo czyste wysokie ..po prostu czyste..wiadomo scan speak robi swoje. Bardzo barwna średnica, niezwykle zróżnicowana..słychać na serio dużo i nie na kupie.

Krótkie dość obecne kontrabasy, i instrumenty z wyższego dołu ....ale sam dół nieco jak na moje oczekiwania bardzo dobry krótki ale i nieco skromny...spodziewałem się więcej i niżej bardziej spektakularnie. Lubię basiorek.

Co prawda Panowie ostrzegli mnie, że pomieszczenie jest dość mocno wytłumione i kosi część basu. Może dlatego czułem lekki niedosyt. Ale całokształtowo świetne głośniki i tak są numer jeden na mojej liście. Za stolarkę numer total jeden...Vienna ma znakomitą, ale Phonar to mistrzostwo.

 

Szanowny Panie, mam analogiczną sytuację, od kilku lat użytkuję ethosy 150. Bardzo jestem zadowolony. Od dwóch sezonów przygotowuję się żeby przeskoczyć na wyższą półkę. Wybór padł właśnie na P6 NEXT. Byłby Pan uprzejmy napisać czy w salonie skusił się Pan na odsłuch jakichś konkurencyjnych głośników ze zbliżonej półki cenowej i jak to wypadło? Jeśli odsłuchał Pan tylko p6 to proszę napisać jakie inne produkty Pan rozważał "na sucho" ? Ja mam podobne preferencje znaczy zależy mi na głębokim basie. Już teraz pięknie dziękuję za wsparcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem pod uwagę:

Vienna Acoustisc Bethoveen Concert Grand (obecna cena 20000tys para) wtedy jak je słuchałem były w promocji ale tylko kolor klon za 14000zł.

Wharfedalle Jade 5.

Dynaudio Excite X36

Esa NEO 3 (bez SE)

Phonar Veritas Next P6

Jeżdżąc po salonach audio po kraju Wrocław ,Poznań ,Kraków, Warszawa wybrałbym w pierwszej kolejności Vienny wiadomo..ale cena. Drugie na moim typie i tak by były Phonary..gdyż owszem miały mniej basu jak każde inne słuchane w moich poszukiwaniach kolumny, ale za to jakość góry plus ogólna jakość całości i tak daje wygraną.

Stolarka na identycznym wysokim poziomie co Vienny, co u konkurencji bym się troszki jednak czepiał. Ja słucham dźwięku, ale małżonka musi znosić widok moich "knutów" więc dla mnie to ważne. A jest jeszcze aspekt szybkości na normalnym poziomie odsłuchu...Phonar to Phonar nie ma co. Wharfedale wręcz nieco wolnawe były..no nazwijmy to sypialniane:)

 

Jeszcze ich nie kupiłem..wina techniczna bo firma mi padała byłem chwilowo bez pracy..teraz wiadomo umowa wstępna i wiadomo musze na trochę odłożyć zakup, zanim pewnie poczuję się w nowej firmie. Ale P6 to numer jeden. Szkoda ze tak mało o nich w sieci i nawet na y.tube tylko jeden filmik paradoksalnie z Rosji.

 

A wymienione przeze mnie kolumny wszystkie słuchałem ..na same podróże wydałem ładnych parę groszy:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie dziękuję. Opinia niezmiernie pomocna. Szacunek dla wytrwałości i determinacji w testowaniu. Szczególne wyrazy wdzięczności za dostarczenie argumentacji zakupowej pod małżonkę !!!

 

To może jeszcze Pana namówię na rekomendację wzmacniacza ?

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łuuu powiem krótko nawet z drugiej ręki to za jakieś 5tys w górę. Accuphase, Sansui ale te wysokie 907 etc,Sony 707,70ES Denon tylko PMA 2010,2020AE kolumny nie mają już tak dużej efektywności (znanej np. z starszych P5,P20)i czuje się potrzebę i dobrego jakościowego i dobrego prądowego wzmacniacza. Z tanim wzmacniaczem nie bardzo, a i pokażą i obnażą jego wady.

Jeszcze inna kwestia która zauważyłem na odsłuchu i to się czuje a Phonar wspomina o tym w swych materiałach( ale nie wszędzie) to potrzeba wygrzania jeżeli dobrze zrozumiałem 30 godzin nowych kolumn. Na moje wyczucie te Perlessy z HDS Nomex to owszem wygrzeją się, ale może po 300h!~Trzydzieści godzin to tylko tak zupełnie wstępnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.