Jump to content
IGNORED

problem

pikniktm

Recommended Posts

Witam. Jeżeli poruszany był już podobny temat to z góry przepraszam nie szukałem. Chciałbym zapytać jaka może być przyczyna braku obrazu z DVD. dokładniej: TV (SAMSUNG LE40B530P7XXH) połączony jest z DVD (LG HT503TH) poprzez HDMI, optical podłączony jest do dekodera sat. Ostatnio próbowałem włączyć DVD i owszem działa ale brakuje obrazu, głos słychać. Sprawdzałem gniazda HDMI poprzez podłączenie innego kabla, i wszystko jest tak jak na poprzednim kablu. próbowałem także poprzez inne gniazdo HDMI w TV i także nic. Sam odtwarzacz był przez jakiś czas nieużywany.ok 3 miesiące nie odtwarzane były żadne płyty. W taki sposób podłączone było wszystko od początku i było wszystko dobrze. Proszę o rady i wskazówki.

Ten model DVD jest prostym odtwarzaczem. Nie mam możliwości podłączenia pod amplituner ponieważ go nie mam i tak jak pisałem powyżej było wszystko dobrze, nie było w tym czasie nic zmieniane. Czy jest taka możliwośc, że się zabrudziły styki w jakiś sposób? Czy może być jakaś inna przyczyna?

Na początek dziękuję za zainteresowanie moim problemem. Jeżeli chodzi o ustawienia DVD to w jaki sposób mam to zrobić? tym bardziej, że przy pierwszym podłączeniu TV sam odnalzał DVD i było wszystko dobrze.

Użyj jakiegokolwiek inne połączenia (np. SCART) i sprawdź w menu DVD, czy poprawnie masz ustawione HDMI.

When the music's over turn out the lights...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.