Skocz do zawartości
IGNORED

problem


pikniktm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeżeli poruszany był już podobny temat to z góry przepraszam nie szukałem. Chciałbym zapytać jaka może być przyczyna braku obrazu z DVD. dokładniej: TV (SAMSUNG LE40B530P7XXH) połączony jest z DVD (LG HT503TH) poprzez HDMI, optical podłączony jest do dekodera sat. Ostatnio próbowałem włączyć DVD i owszem działa ale brakuje obrazu, głos słychać. Sprawdzałem gniazda HDMI poprzez podłączenie innego kabla, i wszystko jest tak jak na poprzednim kablu. próbowałem także poprzez inne gniazdo HDMI w TV i także nic. Sam odtwarzacz był przez jakiś czas nieużywany.ok 3 miesiące nie odtwarzane były żadne płyty. W taki sposób podłączone było wszystko od początku i było wszystko dobrze. Proszę o rady i wskazówki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek dziękuję za zainteresowanie moim problemem. Jeżeli chodzi o ustawienia DVD to w jaki sposób mam to zrobić? tym bardziej, że przy pierwszym podłączeniu TV sam odnalzał DVD i było wszystko dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model DVD jest prostym odtwarzaczem. Nie mam możliwości podłączenia pod amplituner ponieważ go nie mam i tak jak pisałem powyżej było wszystko dobrze, nie było w tym czasie nic zmieniane. Czy jest taka możliwośc, że się zabrudziły styki w jakiś sposób? Czy może być jakaś inna przyczyna?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Na początek dziękuję za zainteresowanie moim problemem. Jeżeli chodzi o ustawienia DVD to w jaki sposób mam to zrobić? tym bardziej, że przy pierwszym podłączeniu TV sam odnalzał DVD i było wszystko dobrze.

 

Użyj jakiegokolwiek inne połączenia (np. SCART) i sprawdź w menu DVD, czy poprawnie masz ustawione HDMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.