Skocz do zawartości
IGNORED

ampli H/K 260


esselte1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam takie pytanie i problem.Mam amli H/K 260 i od jakiegoś czasu chcąc wyświetlić menu mojego ampli na tv wyświetla się to menu ale bardzo dużej postaci na cały obraz tv.i mam problem z jego pomniejszeniem.nigdzie w instrukcji tego H/K nie ma o zmniejszeniu trzcionki .próbowałem juz wyłączyń z pradu ampli ale to nic nie daje,dalej jest wszystko powięszone .Nie wiem czy mam zrobic reset tego ampli czy co.proszę o jakąś radę jak ktoś miał już coś takiego u siebie i jak sobie z tym poradził.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pewnie zmienioną rozdzielczość wyświetlanego obrazu na danym wejściu.Wchodzisz w menu potem setup source,następnie wybierasz źródło w którym masz wielkie menu(np DVD,GAME,itp),teraz wybierasz resolution to display/from source, zmieniasz na 1080p akceptujesz i znowu wszystko jest malutkie i nie rozpikselowane:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie.Czy moge to zrobić na amli i jego wyświetlaczu.czy mam to zrobić na tv.tyle tylko że to menu jest tak wielkie że nie widac tego na tv

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno dać radę na wyświetlaczu,opcja resolution o ile dobrze pamiętam.U mnie nawet jak ustawię 480p co powoduje największą wielkość menu normalnie można obsługiwać ampka mimo że obraz menu nie mieśći się w całości na ekranie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.