Jump to content
IGNORED

gramofon do 2500-3000PLN - NOWY

Andrzej Ł

Recommended Posts

Witam

Przymierzam się do zakupu swojego pierwszego gramofonu. Kwota przeznaczona na zakup to 2500-3000PLN. Interesuje mnie tylko nowy sprzęt. Jestem po odsłuchu PRO-JECT'a Debut Carbon z wkładką 2M-Red i jestem nastawiony bardzo pozytywnie jesli chodzi o dźwięk. Co do zakupu to raczej decydował bym się półkę wyżej czyli np: 1-Xpression III Comfort lub Classic. W poszukiwaniach zainteresował mnie także Thorens TD 240-2. Co sądzicie o tych gramofonach. Jakie są wasze opinie. Może jakieś inne ciekawe propozycje.

Gramofon będzie grał bezpośrednio z Marantz'em PM KI PEARL LITE, w późnieszym czasie pewnie z jakimś dobrym przedwzmacniaczem.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

EC4.8MKII+AW400+ECP2MKII+YBA CD430Passion+YBA MP100B+2Xperience Class.+ATC SCM50PSLT+Tellurium U.Black II

W tej cenie tylko i wyłącznie pro-ject RPM 5.1. Niestety wybór jest ograniczony.

Na pewno skreśl wszystkie nowe Thorensy, tanie Denony, Pro-ject'a debut,essential oraz xpression, Rega RP1,goldenote valore. Rege RP3 też bym skreślił, strasznie to drogie jak za oferowany przedmiot.

Rozumiem nacisk na nowy gramofon, ale może wrto rozważyć używany, na gwarancji, roczny gramofon? Wyjdzie 2 razy taniej...

pzdr

Nie mam nic wspólnego z oferentem ale sprawdź może

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , pewnie co do gwaracji można się dogadać z producentem.

W tej kategorii cenowej to Ad Fontes nie ma konkurencji. Cena 3000 zł kieruje na sprzęt budżetowy a sugerowany Ad Fontes to już Hi End. Oczywiście w mojej definicjii Hi Endu czyli rozwiązań jednoznacznie realizujących ideę bez względu na koszty. A że koszt nie zawsze wychodzi Hi End, to tylko zasługa kostruktora, że nie kosi marży.

Posłuchaj gramofon REGA RP3, moim zdaniem jeden z lepszych gramofonów w podanym przedziale.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.