Jump to content
IGNORED

aune audio

fxx

Recommended Posts

Ja zamawiałem przetwornik AUNE DAC. Nie znalazłem importera w Polsce (było to jakieś dwa lata temu, możliwe że teraz się to zmieniło) Chciałem go początkowo kupić przez eBay od HLLY ale nie chciało mi się zakładać konta i napisałem do ich oficjalnego sklepu:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Nieźle rozmawiają po angielsku. Wysłali mi na swój koszt. Zapłaciłem kartą kredytową. Po 5-ciu dniach przetwornik był już w Polsce:) Niestety w Urzędzie Celnym spędził potem jeszcze dwa tygodnie. Otwierali oczywiście pudełko, potem musiałem im wysłać tłumaczenie faktury oraz zapłacić podatek VAT. Po zaksięgowaniu wpłaty może przesyłkę dostarczyć ci kurier (obok urzędu jest siedziba DHL). Ja akurat pojechałem osobiście bo jestem z Warszawy i jednocześnie dokończyłem sprawy celne i odebrałem sobie paczkę.

Ja zamawiałem przetwornik AUNE DAC. Nie znalazłem importera w Polsce (było to jakieś dwa lata temu, możliwe że teraz się to zmieniło) Chciałem go początkowo kupić przez eBay od HLLY ale nie chciało mi się zakładać konta i napisałem do ich oficjalnego sklepu:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Nieźle rozmawiają po angielsku. Wysłali mi na swój koszt. Zapłaciłem kartą kredytową. Po 5-ciu dniach przetwornik był już w Polsce:) Niestety w Urzędzie Celnym spędził potem jeszcze dwa tygodnie. Otwierali oczywiście pudełko, potem musiałem im wysłać tłumaczenie faktury oraz zapłacić podatek VAT. Po zaksięgowaniu wpłaty może przesyłkę dostarczyć ci kurier (obok urzędu jest siedziba DHL). Ja akurat pojechałem osobiście bo jestem z Warszawy i jednocześnie dokończyłem sprawy celne i odebrałem sobie paczkę.

no a jakość? porównywałeś z czymś?

Jutro będę kończył tuning jednego z DACów Aune. Trzeba wymienić parę kiepskich kondów, op-ampa i zrobić inne drobiazgi, i śmiga bardzo ładnie, szczególnie jak na taką taniochę. No i zasilacz mu trzeba dołożyć liniowy, ale dla tego modelu to znowu grosze.

Co do transportów - nie pchałbym się w platformę CD Philipsa. Nawet jak się toto obstawi porządnym zegarem, to na końcu wychodzą pewne maniery brzmieniowe tej bądź co bądź archaicznej technologii. Chodzi tu konkretnie o zawsze te same układy scalone zarządzające napędem i soczewką. I nieważne czy to klocek za parę stówek czy tysiaków S/H.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.