Jump to content
IGNORED

przedprzedwzmacniacz z mozliwoscią przepuszczenia sygnału bez ingerencji

skalmen

Recommended Posts

znacie może jakiś przedwzmacniacz kótry ma wejscie line in przez które moge przepuscic sygnał bez żadnej ingerencji w głosność czy jakiekolwiek parametry dzwieku

Znam :) . Tak działa moja samoróba. Sprzęgam wejście z wyjściem bezpośrednio albo przez wewnętrzny układ preampa.

Pozdr.

JacekPlacek

Czyli rozumiem to tak.

Z pre out amplitunera prze ten preamp na końcówkę a w razie czego przełączasz tą końcówkę do sterowania tym preampem z innego źródła.

O to chodzi ?

Dokładnie o to , próbowałem podzielic sygnał fronty przez przedwzmak który mam obecnie na końcówkę a reszta przez ampli ale wyste puje wtedy jakies przesterowanie i przeciaża mi sie system , moze faktycznie walnąc kable bezpośrednio z gniazd tunera w preampie do wyjscia na końcówke tylko czy nie bedzie to sie kłociic kiedy bedesłuchac stereo na wyjsciu cd przedwzmacniacza ?

No właśnie nie ma takiego wyjścia i stad moje pytanie w temacie,czy bawić się w diy i spiac właśnie na krótko kabelkiem ?

A może by wystarczył tylko selektor przy końcówce mocy wybierający sygnał z przedwzmacniacza lub pre z 905, czyli inaczej mówiąc selektor do końcówki mocy w wersji pasywnej na jednym przekaźniku lub "lepszym" przełączniku.

W jaki sposób na krótko chcesz to spiąć?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.