Skocz do zawartości
IGNORED

Kondycjoner Masy


jacekf

Rekomendowane odpowiedzi

normalnie życie jest piękne:)

Bardzo się cieszę i winszuję odwagi. Nie miałem wątpliwości, że to co piszesz ma oparcie w rzeczywistości. Powodzenia,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy zmienisz kolor?

Kazik a co z kolorem???... Taaaa dogodzić wszystkim heh...kolor zostaje gdyż jest super czarny mat.

 

Kazik nie przesadzaj, ja tyle się naszukałem a tu kolor??

 

Bardzo się cieszę i winszuję odwagi. Nie miałem wątpliwości, że to co piszesz ma oparcie w rzeczywistości. Powodzenia,

Wielkie dzięki Trab ...to nie odwaga, to muzyka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę i winszuję odwagi. Nie miałem wątpliwości, że to co piszesz ma oparcie w rzeczywistości. Powodzenia,

Dzięki Trab ...to nie odwaga tylko muzyka i odrobina szaleństwa

 

Witam, też mam dwa, polecam.

arr to Ty Arek??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jest tutaj kolega arr i posiada dwa QAR'y, sam może napisać parę zdań na temat mojego tzw. wynalazku, lub też sami możecie sie zapytać bezpośrednio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jest tutaj kolega arr i posiada dwa QAR'y, sam może napisać parę zdań na temat mojego tzw. wynalazku, lub też sami możecie sie zapytać bezpośrednio.

qbaacu, chyba przydałby się zimny kompres na Twoją rozpaloną głowę. Spokojniej, wielkie ciśnienie robisz :) W mojej ocenie i przyznaję teoretyzując, wszelkie prawidłowo zrobione kondycjonery będą dawać bardzo podobny efekt Taki wniosek z porównań ja bym obstawiał. To co jest mocną stroną to ładne wykonanie i cena. To czego według mnie brakuje to wyjść na np. 4 kable z jednego kondycjonera ( może a nawet powinien być wtedy większy) oraz oferty różnych wtyków na kablach. rca, widełki, usb i 230v podłączone oczywiście fachowo tylko do uziemienia. Wtedy masz produkt którego nikt nie ma a który jest uniwersalny i zapewnia kompleksowe podejście podejście tematu. Taki kondycjoner będzie lepszy od każdego innego podłączonego tylko jednym kablem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qbaacu, chyba przydałby się zimny kompres na Twoją rozpaloną głowę. Spokojniej, wielkie ciśnienie robisz :) W mojej ocenie i przyznaję teoretyzując, wszelkie prawidłowo zrobione kondycjonery będą dawać bardzo podobny efekt Taki wniosek z porównań ja bym obstawiał. To co jest mocną stroną to ładne wykonanie i cena. To czego według mnie brakuje to wyjść na np. 4 kable z jednego kondycjonera ( może a nawet powinien być wtedy większy) oraz oferty różnych wtyków na kablach. rca, widełki, usb i 230v podłączone oczywiście fachowo tylko do uziemienia. Wtedy masz produkt którego nikt nie ma a który jest uniwersalny i zapewnia kompleksowe podejście podejście tematu. Taki kondycjoner będzie lepszy od każdego innego podłączonego tylko jednym kablem.

Trab celna uwaga z ilością wyjść :) ... Owszem musiał by być większy, z tym że koszta idą w górę. A co do ciśnienia?? Tak się żyje w Warszawie na ciśnieniu:))

Inne rozwiązanie to: QAR sam w sobie jest dosyć szeroki i stabilny, stawiając jeden na drugim tzw. budowa kaskadowa z różnymi wyjściami (o tym myślałem lecz musi się trochę jeszcze ruszyć) to jest do wykonania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik a co z kolorem???... Taaaa dogodzić wszystkim heh...kolor zostaje gdyż jest super czarny mat.

 

Kazik nie przesadzaj, ja tyle się naszukałem a tu kolor??

 

Wielkie dzięki Trab ������ ...to nie odwaga, to muzyka

 

Proponuję NIEBIESKI

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy w przypadku podłączenia takiego kondycjonera masy do urządzenia pracującego w II kl. ochronności przyniesie jakiś efekt ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku podłączenia takiego kondycjonera masy do urządzenia pracującego w II kl. ochronności przyniesie jakiś efekt ?

Jeśli to jest urządzenie Audio to tak.

Jeśli urządzenie Audio jest w II kl. ochronności to i tak mimo wszystko zastosowanie kondycjonera masy ma sens gdyż jeśli nawet pewne elementy mamy zabezpieczone przez sianiem to dodany Kondycjoner zbiera gromadzące się ładunki z układu.

Ja tylko mogę napisać o QAR S-15 gdzie był podłączony pod system audio z maksymalną ochroną jaką można zrobić, a sam system wartości mieszkania w Warszawie ..... Mnie samego osobiście zdziwiło że mimo wszystko QAR miał pozytywny wpływ.

Sam właściciel systemu był zdziwiony gdyż jak sam powiedział... w instalacje elektryczną zainwestował bardzo dużo pieniążków...

Pomijając koszt systemu... dany element systemu ma płytę PCB, elementy (kondensatory, rezystory, itp.), ścieżki... każdy element w mniejszym lub większym stopniu działa na poziomie fal radiowych oraz elektromagnetycznym i zadaniem QAR S-15 jest zebrania ładunków.

Reasumując jeśli nawet urządzenie ma kl II ochronności to Kondycjoner masy nadal pełni/spełni swoją funkcję.

Mam nadzieję że dobrze Panu zobdazowałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem taki kondycjoner z bentonitu,rok temu- dodawałem wody,mniej,wiecej, 2 kg bentonitu,5 kg, linkę miedzianą zwijałem w spirale żeby zwiększyć powierzchnię i nic.. Chyba już robię sie przygłuchy..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem taki kondycjoner z bentonitu,rok temu- dodawałem wody,mniej,wiecej, 2 kg bentonitu,5 kg, linkę miedzianą zwijałem w spirale żeby zwiększyć powierzchnię i nic.. Chyba już robię sie przygłuchy..

Do czego podłączałeś ? Czy odczekałeś kilka godzin ? czy masz w torze np. kondycjoner ? Czy Twoj system jest wrażliwy na zmiany np. Interkonektów ? Napisz coś więcej. Pozdrawiam,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W torze jest filtr tomanka ,przewód-linka miedziana rca bez plusowego bolca do gniazda no i drugi odizolowany koniec( prawie 0,5 metra) do bentonitu. Przy zmianach kabli różnice są minimalne. Przy czym nie podłączałem biżuterii w cenie 10 tyś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele to mówi o systemie jako całosci. Bentonit to sprawdzony materiał i kondycjoner taki wystarczy podłączyć do obudowy wzmacniacza, daca i efekt jest gwarantowany. Warunek, to system zdolny by prezentować muzykę na wysokim poziomie wierności. Dlatego temat ten jest w zakładce hi-end.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małymi kroczkami ku doskonałości QAR S-15

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) post-23323-0-43529400-1497301390_thumb.jpg

Żeby też nie było zamieszcze też jedną z opinni:

" Witam Pana,

donoszę, że weekend dość intensywnie spędziłem na testowaniu

Pańskiego kondycjonera masy. Ćwiczyłem go w różnych konfiguracjach,

głównie pod preampem i transportem. Próbowałem również z końcówką mocy.

Urządzenie grało wpięte w system łącznie przez czas pobytu u mnie ok. 50 godzin.

 

Generalnie urządzenie ma wpływ na dźwięk, modyfikuje go nieco.

Niemniej, muszę stwierdzić, że w przypadku mojego systemu

ten wpływ i modyfikacje nie idą w akceptowalnym przeze mnie

kierunku.

 

Moje zasadnicze zastrzeżenie dotyczy tego, że kondycjoner nieco

pozbawia dźwięk swej naturalności. Istotnie poprawia się scena,

instrumenty są lepiej rozseparowane, ale w mojej ocenie - nieco za bardzo.

Osobiście preferuję granie bardziej koherentne, spójne. Słychać wyraźnie

pozytywny wpływ na bas, jest go więcej, jest solidniejszy, ale znowu,

sprawia wrażenie nieco podbitego sztucznie, w niektórych nagraniach

wręcz dominuje nie naturalnie.

 

Wokale, porównując z kondycjonerem w torze i bez, stają się lekko

wycofane poza głośniki, jakby stają w jednej linii z resztą instrumentów.

Brzmienie saksofonu jest nieco "drewniane", odcięte od barwy i wybrzmienia.

Z urządzeniem w torze odnotowałem również zubażanie alikwotów,

wybrzmienia fortepianu nie są pełne i szybko gasną.

 

Doceniam Pański trud i wysiłek włożony w konstruckję urządzenia,

niemniej jednak, w przypadku mojego systemu uzyskałem efekty, które

nie do końca zyskują mój aplauz. Chciałbym w związku z tym skorzystać

z prawa zwrotu. Planuję pobyt w Warszawie w środę, więc mogę Panu

przywieźć, będzie bezpieczniej, niż wysyłka.

 

Uprzejmie dziękuję za możliwość sprawdzenia i przetestowaniu,

było to ciekawe poznawczo doświadczenie.

 

Pozdrawiam serdecznie "..... dla mnie każda opinia jest bardzo cenna która mówi mi w którą stronę mam iść, gdyż QAR S-15 ma wpływ na barwę. Wszystko zależy od podłączonego systemu i powiem tylko że na chwilę obecną mam opracowane dwie wersje S-15.

Jedna wersja kładzie nacisk na średnie tony, zaś druga na rozświetlenie.

 

Ja osobiście mam w systemie podłączone dwa przeciwstawne, uzupełniają się. Biorąc pod uwagę że słucham na Magnepanach 1.6 bez suba, teraz gra muzyka:) .

 

Za jakiś czas umieszczę też inną opinię, gdzie były podłączone dwa QAR S-15, teraz tylko powiem że system pod którym był podpięty to bardzo wysoki HI-END.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konfekcja kwestia gustu i wyobraźni. Kabel sam skręcam gdyż wiem że nie będzie zbierał zakłóceń choć to żmudna robota.

Efekt bardzo dobry

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam po dłuższej nie obecności. A tutaj cisza nic nowego?

To nic :) . Już nie długo pojawi się na naszym rynku porządny Kondycjoner Masy za rozsądne pieniążki z porządną konfekcją i nie w kartoniku tylko w walizce:)

 

 

Witam po dłuższej nie obecności. A tutaj cisza nic nowego?

To nic :) . Już nie długo pojawi się na naszym rynku porządny Kondycjoner Masy za rozsądne pieniążki z porządną konfekcją i nie w kartoniku tylko w walizce:)

Jest i będzie też coś zupełnie innego oryginalnego też w wypasionej wersji z porządnym przewodem i wypasionej konfekcji bez pitu pitu.

Ogólnie ten czas był bardzo pracowity. Wkrótce też strona www, oraz zdjęcia.

 

Jak pewnie większość z nas ma osoby które są wzorem, dla mnie jest Per-Olof Friberg który rzekł że możliwości są nie ograniczone. A jak ktoś już powie że dotarł do celu to tak jakby powiedział że to już koniec.

 

Jeśli chodzi o Kondycjonery Masy jedynym ograniczeniem jest czas, a możliwości nie ograniczone.

Ktoś się zapyta poco w to się bawię?? Bo to działa i ma sens. Jedynie co mnie ogranicza to koszta. Uchylając rąbka tajemnicy QAR S-15 spokojnie można by wypuścić w dwóch wersjach o różnych charakterystykach z zupełnie odmiennymi efektami.

A i powiem że w tym czasie zdążyłem też przetestować konkurencję, co w efekcie jeszcze bardziej utwierdziło mnie osobiście że QAR S-15 obroni się, i poświęcony mój czas nie jest zmarnowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwosc przetestowania tego w domu ,we wlasnym systemie?

Oczywiście Panie dyzman69, jak nie spieszy się poproszę o chwilę czasu do konca tygodnia.

 

 

Powiem też że Kondycjonery Masy ogólnie nawet osoby tzw. wyjadacze Audio nie do końca wiedzą co to jest i do czego...z czasem chcę nakręcić krótki film.

Ja uwielbiam muzykę i zawsze zemną była, a w podstawówce złapałem bakcyla Audio... i jak większość z nas powoli czasem do przesady przekładałem wszystko dla sprzętu audio gdyż słyszałem różnice i że to ma sens.

Zanim natrafiłem na forum z dwoma kumplami bawiliśmy się w Kondycjonery z tym że po jakimś czasie Oni wymiękli, jak zwykle poszło o koszta. Ja zamiast wydawać na głupoty dalej brnąłem widząc sens szukając ideału, i nowych rozwiązań.

Przerwę miałem gdyż 24czerwca miałem swój Ślub z Kobietą moich marzeń, co też życzę tego samego innym:) ... Kobieta która też uwielbia muzykę, i gdyby nie Ona pewnie bym zrezygnował z walki i poszukiwaniań Kondycjonera Masy.

To mojej Żony pomysł by QAR S-15 z przewodem był zapakowany w walizce dla uszanowania klienta, tzw. powrót do dobrych starych czasów. Jak sam QAR i przewód to mozolna ręczna robota. Sam przewód oczywiście można by zrobić z gotowca, ale nie tędy droga. Ostateczny jest o przekroju 3mm srebro w podwójnym teflonie + mój pomysł, z zewnątrz oplot bawełniany w konfekcji RCA WBT sama masa. Z drugiej strony porządny banan z blokadą Rebel Acoustic.

 

Sam przekrój jednego przewodu około 8mm, długości 1metra, trochę sztywny ale spokojnie można ułożyć, roboty sporo ale sprawdza się. Kabel bez pitu pitu.

Poco to wszystko??... Pamiętam czasy kiedy Audio miało to coś, magię że człowiek zapadał na chorobę która przerodziła się w pasję.

Chcę też podziękować Osobom które zaryzykowały, sprawdzili w swoich systemach QAR S-15 w fazach początku i usłyszeli różnice, co w większości zakupili 2sztuki.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede wdzieczny za umozliwienie mi sprawdzenia tego ustrojstwa u siebie. System mam juz docelowy. Szukam jeszcze ewentualnych miejsc w ktorych mozna w jeden czy drugi sposob wyciagnac z tego jeszcze wiecej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę też podziękować Osobom które zaryzykowały, sprawdzili w swoich systemach QAR S-15 w fazach początku i usłyszeli różnice, co w większości zakupili 2sztuki.

 

Kolegę oznaczamy jako BRANŻA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działanie kondycjonera masy zazwyczaj zależy od tegu na czym stoi. Proponuję poròwnać gdy stoi na drewnie i np. na poduszce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działanie kondycjonera masy zazwyczaj zależy od tegu na czym stoi. Proponuję poròwnać gdy stoi na drewnie i np. na poduszce.

zgodzę się ale też nie do końca. Każdy zauważył że Kondycjonery Masy prawie zawsze są w drewnie. Na początku też się tym zasugerowałem że drewno ma znaczenie na odbiór końcowy. W efekcie końcowym guzik prawda, 95% znaczenie ma zawartość. Ja na przekór postawiłem na ceramikę, dla samego nawet odróżnienia się od innych..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to forum kiedykolwiek się zmieni ? Nie napisałem tego bo tak mi się wydaje, napisałem to bo takie rezultaty uzyskałem u siebie na kondycjonerach masy dwóch różnych producentów - i nie są to niuanse.

 

efekt zawsze ten sam - nie warto nic pisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to forum kiedykolwiek się zmieni ? Nie napisałem tego bo tak mi się wydaje, napisałem to bo takie rezultaty uzyskałem u siebie na kondycjonerach masy dwóch różnych producentów - i nie są to niuanse.

 

efekt zawsze ten sam - nie warto nic pisać.

Czy to forum się zmieni?? To akurat zależy od osób będących na tym forum. Ja sam miałem przyjemność obcowania z dwoma kondycjonera dwóch firm, co w efekcie postanowiłem walczyć QAR'em z konkurencją, same osoby z którymi miałem przyjemność posłuchać w ich systemach S-15 też dawali mi mobilizację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to forum się zmieni?? To akurat zależy od osób będących na tym forum. Ja sam miałem przyjemność obcowania z dwoma kondycjonera dwóch firm, co w efekcie postanowiłem walczyć QAR'em z konkurencją, same osoby z którymi miałem przyjemność posłuchać w ich systemach S-15 też dawali mi mobilizację.

Mowisz o kondycjonerach masy czy ogolnie chodzi o kondycjonery? Jakie to byly urzadzenia,jakich firm?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o kondycjonerach masy czy ogolnie chodzi o kondycjonery? Jakie to byly urzadzenia,jakich firm?

Testowałem Entreq Silver Minimus, oraz Verictum x bulk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakikolwiek pomiar (np. na wyjściu z DAC'a lub wzmacniacza) pokazujący że kondycjoner w ogóle coś zmienia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.