Skocz do zawartości
IGNORED

Kondycjoner Masy


jacekf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ASURA. Szacun za QRS-Quality Recovery. Jeden z klientów S-15, zastosował pod Kondycjoner platformę antywibracyjną z wynikiem pozytywnym, ciekawość wzbudza właśnie jak by była to platforma QRS-Quality Recovery.

Miałem w systemie 4h ZANIM dowiedziałem się, że Pacuła bierze to na testy. W dniach 26.10-05.11.2017 siedział pod listwą nautilusa. Jeśli jesteście ciekawi, mogę skopiować z ......................... moje obserwacje. Był to Humanizator, czyli poprzednik QRS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

..tutaj znajdziesz trochę inne rozwiązanie kondycjonera masy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś (moderacja) mógłby coś z tym wątkiem zrobić? Jestem za polskim biznesem i wspieraniem (nawet "się"!) ale są w końcu jakieś granice i zasady. Nic mi do produktu, piję tylko do formy bo normalnie mi się już odbija jak widzę kolejny up+. Zrobiła się tu ambona dla łowców jeleni. Kilka stron temu nieśmiałe próby, testy, pytania i umizgi, oferowana niewielka cena, teraz naganianie na 2 klocki (?) z hakiem. Pan producent wykorzystujący AS jako pas startowy, teraz rozmawiający już sam ze sobą, czy dla zachowania pozorów - ze świtą, tylko by windować wątek i uprawiać nachalny marketing. Panów można by zamknąć w osobnym, niewidocznym wątku, tak by gadali tylko sami ze sobą nic nie zauważając... Wiem, że nikt z otrzaskanych z AS nie karmi już nawet... i tak to zostało pozostawione. Umówmy się jednak, forum jest opiniotwórcze, pewnie wchodzą tu osoby mniej świadome, bardziej podatne... wątek służy już tylko jednemu - a od tego jest zakładka sponsorowane.

Z góry odpowiadając na pewne ustandaryzowane wpisy: po prostu jestem zniesmaczony, ileż można... Tak, razi mnie to i kłuje. Nie, to żadna 'polaczkowata' zawiść.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech kolega crategus się może uspokoi i w ramach eksperymentu zakupi 2 bateryjki 9V i ujemne końce podłączy do minusów kolumn.

 

O rozmaitych tweakach można pisać na AS- to jest niby zabronione?

 

Od ostatniego wpisu producenta (oznaczonego jako Branża) upływa prawie dwa miesiące i to ma być nachalny marketing?

 

ze świtą

haha

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i uderzyłem w stół ale nie ma od razu potrzeby wcielania się w nożyce - niech kolega absinth3 czyta ze zrozumieniem:

"Nic mi do produktu, piję tylko do formy bo normalnie mi się już odbija jak widzę kolejny up"

Nie miałem zamiaru prowokować dyskusji na temat aspektów samego produktu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Co kolegę boli, bo nie rozumiem. Że się pisze o produktach, wszystko jest jakimś produktem, te rzeczy na drzewach nie rosną. I prosze od razu nie wjeżdżać mi tu ze "świtą" oraz "upplusami". Anie tego nie mam, ani nie sprzedaję ani nie recenzuję nawet. Ale interesować mi się wolno chyba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Mam nadzieję, że w ciągu kilku tygodni będę mógł się zapoznać z tym dynamitem. I wtedy napiszę konkretnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kolegę boli, bo nie rozumiem. Że się pisze o produktach...

 

jóźwo_marynie - Twoje pytanie jest pozbawione sensu - stawiasz je niejako post factum do samej odpowiedzi... zbędna prowokacja. Nie ma się co bawić w kotka i myszkę - bo takie następstwo jest również symptomatyczne - tylko by się nadal wokół kręciło, nieważne jak. Pisze się o produktach - fantastycznie! Chyba jednak chodzi tu o to, że 'czyta się o produktach'. W tym wypadku wystarczy prześledzić kilka stron wstecz: kto (dominuje - pisząc), co (z czym dominuje - pisząc), gdzie. Cel (kto - czyta) jest oczywisty, naprawdę będziemy sobie mydlić oczy? Wyraziłem swoją opinię czego to jest formą i gdzie bardziej się nadaje. Bez względu na moje własne przekonania - nie wyrażam tu zdania o samym produkcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crategus oprócz marketingu szeptanego który w gadżetach audio jest już codziennoscia na forum audiostereo bo inaczej chyba sie '' toto'' nie sprzedaje to dochodzi jeszcze naganianie na inne portale audio

watek był juz wielokrotnie moderowany z ostrzeżeniami

informuje ze wszystkie wpisy ktore pojawia sie bez jakiejkolwiek informacji a jedynie z linkiem na inne forum zostaną w wątkach takich jak ten usunięte

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem, że ŻADNA RECENZJA nie może być linkowana?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

W tym wypadku wystarczy prześledzić kilka stron wstecz: kto (dominuje - pisząc), co (z czym dominuje - pisząc), gdzie.

 

Kto dominuje?

 

Czy ja dobrze rozumiem, że ŻADNA RECENZJA nie może być linkowana?

 

Nie. Nie można zamieszczać gołych linków do czegokolwiek, bez przynajmniej zdania komentarza własnego. Automatyczne wklejanie linków jest jedną z metod działania botów spamotwórczych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyczne wklejanie linków jest jedną z metod działania botów spamotwórczych

Oooo nie wiedziałem. DZIĘKI

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem, że ŻADNA RECENZJA nie może być linkowana?

jesli w watku sa wpisy producenta to prosze o jego autorskie wpisy lub całe recenzje czy testy a nie linkowania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dominuje?

 

Zakładam, żeś inteligentny chłop. Zakładam, że znaczenie słowa 'dominacja' nie jest Ci obce. Zakładam, że potrafisz kliknąć stronę wstecz i nawet nie licząc - wizualnie - otrzymać odpowiedź (na 30 postów 13 jest producenta z jednym dominantem w przekazie - na tle liczebności drugiego w kolejności - 6, którego odbieram i tak jako swoisty wzmacniacz). Mój wniosek: kolejne zbędne pytanie z Twojej strony. Jest jakaś strategia czy co gorsza cel by tak się podkładać?

 

...Nie w smak mi tańczyć do fałszywych nut i muzyki. Znane jest twierdzenie, że lepiej dla produktu by się o nim mówiło jakkolwiek niźli by była o nim cisza. Sformułowałem dość prostego w zrozumieniu posta. Dla mnie to co tu się czasem dzieje (publiczne, merytoryczne z założenia forum) to po prostu zbyt ordynarne, samowolne 'lokowanie' produktu. Bez etykiety, jak w innych mediach, przez co mam wrażenie, że może wyrządzić komuś nieświadomemu szkodę. Zwróciłem uwagę, tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Zakładam, że potrafisz kliknąć stronę wstecz i nawet nie licząc - wizualnie - otrzymać odpowiedź (na 30 postów 13 jest producenta

 

Tutaj jest 19 stron. Kolega naciąga dane pod swoją tezę.

 

Pozwoliłem sobie sprawdzić. Na 19 stron wątku i 545 komentarzy jest 50 komentarzy "producenta" (jeśli mówimy o tej samej osobie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie sprawdzić. Na 19 stron wątku i 545 komentarzy jest 50 komentarzy "producenta" (jeśli mówimy o tej samej osobie).

Chryste, co za logika... Te kule w płot, używając przenośni, to dalej taka woda na ten młyn, tak? To w takim razie ostatnie sprostowanie i odpływam (za dużo tego ruchu w interesie - i pod tym względem, przyznaję, sukces). Tzn, że jak się ktoś podczepi ze swoim produktem pod bardziej rozbudowany wątek założony w przeszłości - np na 14 stronie, na kilku kolejnych wykorzystując go do sondowania a kilka ostatnich - do reklamowania i marketingu... gdzie udział w całości (na 4 ostatnich z 19stu) stanowi 10%... to jest w porządku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Tzn, że jak się ktoś podczepi ze swoim produktem pod bardziej rozbudowany wątek założony w przeszłości - np na 14 stronie

 

Według mnie, na piętnastej, ale mogłem coś przeoczyć. Tylko wiesz, kolego, niektórzy lubią, kiedy facet, który coś robi, pokaże to. Nawet jeśli liczy, że ten jego pomysł opłaci mu się w grzesznej brzęczącej. Ale przyznaję, że są i tacy, którzy lubą same gołe rozważania, bez że tak powiem, obiektu. A pokazanie im obiektu odrzucają, będąc osobami nadzwyczaj czystymi moralnie. Jednak ja, jako człowiek nieobciążony skłonnością do teoretycznych rozważań oraz czułą moralnością, lubię czasem poczytać o czymś rzeczywistym. Więc z zainteresowaniem zapoznałem się z tym, co forumowicz wystrugał.

 

Ale jeśli kolega coś wystruga, też chętnie się zapoznam, więc proszę sie nie krępować. Tylko niech to będzie naprawdę interesujące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznacie ich po retoryce - chciałoby się sparafrazować.

Można i 'strugać' wariata, prawda?

 

Wesołych, radosnych i 'niebrzęczących' jednak Świąt!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli w watku sa wpisy producenta to prosze o jego autorskie wpisy lub całe recenzje czy testy a nie linkowania

Dziękuję za wskazówki. Wiadomo, że jako producent nie mogę o swoich produktach złego słowa powiedzieć, dlatego wartościowym wydało mi się zaprezentowanie opinii innej osoby. Dostosuję się.

Jeśli chodzi o moją "intensywną" obecność na forum, uważam, że każdy uczestnik tej społeczności może zaprezentować efekty swoich poszukiwań, co też ja robię. Jestem na forum nie od dziś, firmę prowadzę od niedawna, mam wiele pomysłów, które stopniowo realizuję. Mam z tego po prostu frajdę. Jeśli ktoś czuje się nagabywany, cóż... każdy ma prawo do swoich odczuć i oceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Ciekawe, że kiedy forum dopiero się rozkręcało, fakty takie jak ten - że naszemu forumowiczowi udało się stworzyć produkt mogący konkurować na rynku - uważaliśmy za powód do radości, a nie do ścigania po linii czystości moralnej. Powodowało to zainteresowanie raczej, niż pełne oburzenia odżegnywanie się od czegoś tak nieczystego, jak produkcja i (fuj!) sprzedaż.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Bezczelność? Prawdziwa wiedza? Czy raczej czysta głupota?

Być, albo nie być? - Oto audiofilskie jest pytanie...

Kolejny "produkt"? - Czy raczej to, co z tego hobby jeszcze pozostanie.... :( (;))

 

P.S>

Widzę jozwa, że na dobre powróciłeś i koniecznie chcesz ponownie próbować "rozkręcać" to forum starymi, ezoterycznymi metodami. :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie schlebiaj sobie aż tak i nie próbuj sprowadzać merytoryki do kwestii interpersonalnych.

 

Edit.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow to zabrzmiało dwuznacznie :)

przypominam ze to nie portal randkowy

 

Dziękuję za wskazówki. Wiadomo, że jako producent nie mogę o swoich produktach złego słowa powiedzieć, dlatego wartościowym wydało mi się zaprezentowanie opinii innej osoby. Dostosuję się.

Jeśli chodzi o moją "intensywną" obecność na forum, uważam, że każdy uczestnik tej społeczności może zaprezentować efekty swoich poszukiwań, co też ja robię. Jestem na forum nie od dziś, firmę prowadzę od niedawna, mam wiele pomysłów, które stopniowo realizuję. Mam z tego po prostu frajdę. Jeśli ktoś czuje się nagabywany, cóż... każdy ma prawo do swoich odczuć i oceny.

jestes cały czas w cudzym watku w zakładce hi-end

juz wielkorotnie proponowałem założenie swojego watku w zakładce Kluby gdzie promocja własnego towaru nie podlega tak surowej cenzurze i ocenie userów forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal (udajesz, że ?) nic nie zrozumiałeś?!

To forum dyskusyjne.

Przecież nie chodzi o osoby, a o poglądy i ich prezentację.

 

W ostatnim czasie wyrażasz ponownie bardzo wiele, bardzo kontrowersyjnych ( w moim mniemaniu), słabo merytorycznie uzasadnionych, relatywistycznych i archaicznych poglądów na temat audio.

Najczęściej niie zgadzam się z nimi. W takiej formie uważam je wręcz często za szkodliwe. Nie chodzi mi o Ciebie, a o poglądy, które starasz się propagować zwłaszcza jako nominalny redaktor i fachowy, branżowy dziennikarz.

Dla mnie jesteś anonimowym użytkownikiem forum i nie ma to nic wspólnego z Twoją, zapewne prywatnie przesympatyczną, osobą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

W takim razie będę wdzięczny za ograniczenie się do merytorycznej polemiki, jeśli kolega musi. Natomiast osobistych wypadów pod moim adresem sobie nie życzę. Nie są one uzasadnione żadną zażyłością, więc proszę łaskawie na przyszłość się od nich powstrzymać. Tyle z mojej strony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Dzień Dobry

W temacie filtra masy. Będąc sceptykiem do takich "wynalazków" które pojawiają się

na rynku Audio, z ciekawości wypożyczyłem za kaucją filtr QAR - 15 aby na własne uszy

dowiedzieć się czy to dziadostwo czy też jakaś nowa myśl techniczna.

Po wpłacie kaucji, filtr dotarł wczoraj do mnie kurierem. I teraz mogę przez 14 dni testować urządzenie za darmo :)

Na początek zastanawiałem się gdzie to podłączyć.

Ale w końcu po sprawdzeniu pętli masy w moim Lyngdorfie podłączyłem go pod wyjście analogowe RCA.

Mój system oparty jest na okablowaniu Oyaide.

Daje on dość ciemny charakter dźwięku. Ale z filtrem jakby cały balans tonalny stał się bardziej po "jaśniejszej stronie mocy".

Rozdzielczość raczej nie uległa zmianie, ale tak jak wcześniej pisałem jakby doświetliły się wszystkie plany.

Przez co jest więcej szczegółów "planktonu" Niskie tony wydają sie przez to wyszczuplone, nie schodzą bardzo nisko, ale to może wina strojenia moich głośników.U mnie to się objawia subiektywnym odchudzeniem. Być może wpływ ma na to też system RoomPerfekt korygujący akustykę pomieszczenia.

Ogólnie mogę powiedzieć że produkt przypominający z wyglądu doniczkę nie zaliczę do kategorii Voodoo Audio.

W pewnym sensie modyfikuje dzwięk, ale dostarcza dużo więcej informacji z nagrań niż bez niego. Jest uzupełnieniem systemu Audio jako całości.

Pewnie można żyć bez niego. Ale czy warto ?

Właścicielowi gratuluje i dziękuję .

Dla sceptyków "Panie Nirvana" można wypozyczyć filtr posłuchać a potem rzucać mięsem :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-31284-0-19733000-1515694066_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to działa, podłączając pod wyjście analogowe RCA, to sprzęt jest wadliwie skonstruowany,

I test nie jest wiarygodny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.