Skocz do zawartości
IGNORED

Mój pierwszy zakup polskich winyli - pierwszy od ponad 20-u lat ofkurs


pmcomp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

dzisiaj spotkało mnie wielkie szczęście. Zakupiłem 3 tytuły, razem siedem winyli, dzisiaj przyszły paczki.

 

Byłem w szoku !!! Poczułem się jak 30 lat temu wychodząc z Empiku na Placu Wilsona albo ze sklepu na rogu Nowego Światu i Świętokrzyskiej.

 

WSZYSTKIE 7 płyt dostałem w idealnym stanie, prawdziwy MINT !!! Moim zdaniem co najmniej 5 z nich nigdy nie leżało na talerzu. Widać to było po układzie wewnętrznej folii oraz oczywiście stanie płyt.

 

A tytuły to prawdziwe rodzynki:

- 5 części przebojów 40-o lecia (o tym zestawie wspominał kiedyś Excel) - 78 zł

- składanka najwiekszych hitów Szczepanika - 15 zł

- składanka najwiekszych hitów Marii Koterbskiej - 19 zł.

 

Jak ktoś ma jeszcze tego typu płyty w takim stanie to ja poproszę. Płyty kupione na eBay'u.

 

WOW.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zajebiście, masz farta, albo po prostu są to tytuły bardziej dostępne/ mniej eksploatowane.

 

Ja mam trochę polskiego rocka i niestety, kolekcjonowanie tych płyt to droga przez mękę.

Ostatnio, gdy kupiłem w super stanie pierwszą Budkę to chwaliłem się tym, jakbym trafił w lotka.

Czerwoną płytę TSA to mam w domu chyba cztery egzemplarze. Kolega Waluch podobnie "kolekcjonował" Lady Pank.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jeszcze bardziej "obciachowy" - mam ze 3 egzemplarze płyty Kombi - "4":-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 5 części przebojów 40-o lecia (o tym zestawie wspominał kiedyś Excel) - 78 zł

 

O ile następne są nieźle toczone ,

to ten PIĘCIOPAK jest jednym z gorzej wydanych. Ale wartość emocjonalna niewątpliwa.

Też pamietamy "umizgi" do sprzedawcow w KMPiK. Na Wilsona byla sympatyczna ( jak dla mnie ) kobitka, bo wiedziała co odłożyć :)

Raz w tygodniu zawsze byłem u niej .Widocznie lubiła młodych :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarex ale ty jesteś obciachowy ;)

Ja też chciałem sobie Kombi kupić... bo lubię odkrywać nieznane piosenki znanych zespołów.

 

W temacie nowych i NM to ja zaryzykowałem i za kilka zł udało mi się trafić Lombard "Szara maść" I Formację Nieżywych Schabuf.Obu płyt nigdy nie słyszałem i obie okazały się baaardzo dobre dodatkowo w super stanie.

Poczułem, że powróciła magia kupowania płyt w ciemno :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

"Zielone" Schaby grają świetnie, jesli chodzi o jakość tłoczenia, realizacji.

Druga w kolejce- "czerwona" Aya RL

 

Szarą maść mam w dobrym stanie, ale gra to hmmmmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zielone schaby" :) to chyba było moje największe zaskoczenie - również muzyczne.

Spodziewałem się dokonań Pana Olka Klepacza : " No powiedz, powiedz jak, jak dalej mam, tak zyc"

a tuuu.... wyczes :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile następne są nieźle toczone ,

to ten PIĘCIOPAK jest jednym z gorzej wydanych. Ale wartość emocjonalna niewątpliwa.

Też pamietamy "umizgi" do sprzedawcow w KMPiK. Na Wilsona byla sympatyczna ( jak dla mnie ) kobitka, bo wiedziała co odłożyć :)

Raz w tygodniu zawsze byłem u niej .Widocznie lubiła młodych :)

RICON,

jak juz to byles na Placu Komuny Paryskiej? w tamtych czasach tez mieszkalem na Żoliborzu!!

Jak tam Twoj ADAM - dalej dziala?

Pozdrawiam,

TAD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RICON,

jak juz to byles na Placu Komuny Paryskiej? w tamtych czasach tez mieszkalem na Żoliborzu!!

Jak tam Twoj ADAM - dalej dziala?

Pozdrawiam,

TAD

 

Do której chodziłeś podstawówki?

Ja do 65-ej.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której chodziłeś podstawówki?

Ja do 65-ej.

 

Pozdro

A ja do 233 na ul Konwiktorskiej ,poniewaz mieszkalem na Zoliborzu Oficerskim i nie zalapalem sie do 1 na FELINSKIeGO ,byla wtedy rejonizacja i nas przypisano do Starego Miasta, koledzy z Zajaczka chodzili na Zoliborz.

MILO

POzdrawiam PM

TAD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której chodziłeś podstawówki?

Ja do 65-ej.

 

Pozdro

 

ja też, ale w innym mieście:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RICON,

jak juz to byles na Placu Komuny Paryskiej? w tamtych czasach tez mieszkalem na Żoliborzu!!

Jak tam Twoj ADAM - dalej dziala?

Pozdrawiam,

TAD

 

Wypady na Żoliborz były w ramach wagarów. Otwierali KMPIK o 9 tej i trzeba było być .

Ale i inne lokalizacje nie obce.

Ośrodek Czechosłowackiej Kultury (supraphon ,pepita), Instytut Wegierski.(List ,Brahms) Niemcy na Śiwtokrzyskiej (Eterna ,Amiga )to były ścieżki turystyki muzycznej.

Potem hobby zostalo - już z maturą w kieszeni też polowao się na krążki. Tylko źrodło finansowania inne (własne), nie kieszonkowe.

Kużwa - a dziś tylko apteki i banki,albo kebaby.

I komu to przeszkadzało???

 

Adam śpi w szafie:)

Kręci się Lenco.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to my som prawdziwe chłopaki z Żoliborza.

 

Proponuję wrócić do tematu mojego szczęścia.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to SUPER Konrad,

tez odwiedzalem te Osrodki

Pozdrawiam,

TAD

p.s duzo Zdrówka ,tak aby wystarczylo na LP a nie Apteki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój pierwszy zakup to wystane w długiej kolejce single The Beatles / sklep Tonpressu koło kina Atlantic w wieżowcu/ pozdrowienia ze 159-tej i jedynki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja pisałem o pierwszym zakupie po nawróceniu do analogu a nie o pierwszym pierwszym.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo frywolny fartuchu :)

 

Dziś odebrałem czerwoną Ayę. Po pobieżnym odsłuchu muszę przyznać, że brzmi nieźle i wydaje się że to fajna płyta ( do tej pory znałem tylko "ulice mista").

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Mam ambitny plan przejrzeć polskie płyty czasów jedyniesłusznej partii. Spokojnie nie mam tego dużo, acz pamiętam, że parę tytułów mnie pozytywnie zaskoczyło. Chcę to zweryfikowac i zapodać w cyklu "szwagier poleca" :)

No i pierwsze co rzucił mi się w oczy i uszy tytuł PRZEBOJE 40-lecia ( MUZA SX2202). Mam część drugą. Nie skumałem, że to seria o której wspomina pmcomp.

Dobór kawałków zacny, sentymentalnie mocna rzecz, ale jakościowo... Ewa Demarczyk śpiewa przez ręcznik, by za chwilę Niemen syczał jak kobra, Łucja Prus ładny obecny głos, za to podkład wycofany jakby grali na korytarzu, to samo Młynarski, a za chwilę Trubadurzy w pełnym składzie wyszli na korytarz i cos tam podśpiewują :) Taki urok składanek, ale poszczególne kawałki bez szału, nawet jak na PRL-owskie realia.

 

Mam: też Piotra Szczepanika " Największe przeboje" (MUZA SX 2449)- i znowu wartość sentymentalna, ale realizacja na poziomie wytwórni DECCA z końca lat 40-tych, a to co wyprawiała DECCA w latach 60-tych nasza winylowa fonografia nie osiągneła nigdy.

 

 

Cholera miałem chwalić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Przewalam stare płyty Niemena, Budki Suflera, Perfectu,Tilt, Klincz, T.Love ( z początków działalności), teraz na warsztacie pierwsza płyta Maanamu. Robię wpis, bo przeczytałem, że ta płyta potrafi grać dobrze, tylko trzeba mieć dobry gramofon. Napisał to kontruktor mojego gramofonu :) A mnie gra z pogłosem jakby sesję nagrano w kabinie z klopem. Masakreczka, wszystko sztuczne, ani centymetra prawdziwego instrumentu. Nocny patrol i O! grają w wiekszym kiblu, nie jest tak ciasno, ale nadal dzwiek stłamszony, zbity w undergroundową kulkę. Źle!

 

Wcześniej wspomniane też orłami nie są, acz Prefect-Perfect ( 1981) całkiem czysty, otwarty dźwięk, niezła równowaga tonalna. Ino sztuczny.

 

Krystyna Prońko- Pronit- 1982- cena 220zł :) producent nagrania POLJAZZ- miało być audiofilsko, ale jest smiesznie, takie poseparowane, ale też powyciskane wszystko nienaturalnie. Plus echo :) Ktoś zabrał z płyty dół pasma.

 

ZIYO-WIFON-1989- 1450zł- ostro! ogólna drętwota i zmulenie, pomimo że nagrań dokonano dla Miedzynarodowej Federacji Jazzowej ( cokolwiek to jest)

 

Kombi „4” i „Królowie życia” - takie w sumie średnie peerelowskie realizacje, jak na zespół grajacy na plastikowej perkusji całkiem analogowo, bez przesadnej rozdzielczosci. Dziwne, taki hi-tech w tamtych czasach. Myslałem, że mnie cykanie ubije, a tu niespodzianka.

 

Bajm-PRONIT- 1984r cena 220zł- takie przeboje jak „Józek nie daruję Ci tej nocy”...

Jaki to miało power na niegdysiejszych Altusach... U mnie dźwięk jest wyprany z emocji, uładzony, zero energii. Jestem przekonany, że u excela ta płyta zabrzmiałaby zdecydowanie lepiej. Korektor w kształcie V obowiązkowy!!

 

Ciekawostka jeszcze taka, że mamy różnice w dynamice poszczególnych nagrań. I czasem jest naprawdę przyzwoicie- "O key, o key, nic nie wiem, nic nie wiem"

 

Lady Pank - O dwóch takich co ukradli ksiezyc- 1988- PolJazz- uczcijmy tę płytę minutą ciszy w związku z realizacją dźwięku.

 

Martyna Jakubowicz - Maguillage- Pronit-1983 rok- 250 zł

 

No, proszę państwa tak nisko schodzący bas? Szajba. Tak naturalny dźwięk między Wisłą, a Odrą w tamtym czasie? Ewenement!

Pewnie można sie przyczepić do brzmienia stopy, perkusji w ogóle, detali ale po co? Jest moc- W domach z betonu...

 

Dział- muzyka rozrywkowa PRL- najlepsze realizacje:

 

1. Aya RL -Czerwona

2. Formacja nieżywych Schabuff- Wiązanka melodii młodzieżowych

3. Martyna Jakubowicz- Maguillage

 

c.d.n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Obywatel G.C. - Tak Tak! - MUZA- 1988 cena 900zł ( to się nazywa galopująca inflacja, w najlepszych czasach ceny przestemplowywano, a wręcz skreślano i poprawiano długopisem, tak szybko rosły).

 

Z tą płyta mam spory problem. Czasem jest całkiem nieźle, czasem dokumentnie źle. To jakaś składanka grająca na różnych poziomach dynamiki i charakterystyki dźwięku. Dziwactwo.

 

Republika – Nowe sytuacje- Polton- 1983- gra to dość partyzancko, dziwna temperatura, wycięto dół pasma, ale całkiem sporo detalu. W sumie nieźle.

 

Ostatnio pojawiły się trzy płyty Republiki, ja mam Masakrę i koncertówkę. Graja zupełnie inaczej- współczesnie, Masakra lepiej, pełniejszym dźwiękiem. Całkiem przyzwoicie.

 

c.d.n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucht

Czytając Twoje opisy jestem przekonany, że musisz popracować jeszcze nad swoim zestawem. Nie wszystkie wymienione przez Ciebie płyty mam ale kilka krytycznych opisów zupełnie nie pasuje do rzeczywistosci.

I-szy Bajm gra bardzo dobrze, dynamika super

Republika NS - nie ma basu? Wrecz przeciwnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

W kwestii Republiki możemy przyjąć, że mój sprzęt nie ma basu, ale to by znaczyło, że inne płyty, które mają go OK, są przewalone. Z reguły są to płyty audiofilskie, bo do takich zaliczam ECM, Deutsche Grammophon, Blue Note, Decca. Ale kto wie, może bas na Nowych Sytuacjach jest specyficzny i mój sprzęt go ignoruje, nie zauważa. Możliwe.

Natomiast ewidentnie pierwsze dwa kawałki na stronie A Bajmu mają inną dynamikę i charakterystykę jak kolejne. Jakbym złego sprzętu nie miał grałby chyba tak samo źle, albo tak samo dobrze?

 

Choć mam teorię być może. "Nie ma wody na pustyni" tez jest zmulona, cichsza, a następna, mniej znana, gra głośniej i bardziej dynamicznie.

Być może poprzedni własciciel starł największe przeboje często je puszczając?

 

Gdyby przyjąć, że wszystkie kawałki grają tak dobrze, jak te niestarte, to ta płyta jest nagrana nieźle. Czuć, że specyfika dźwięku niedzisiejsza, ale jest OK, można robić niezłą bibę.

 

Lombard- Śmierć w dyskotece- cyk, cyk, plastikowo-elektroniczny, pociągnięty górą dźwięk. Dziwne echo, niezła dynamika. Słabo. Sztucznie.

- Szara maść- podobnie, dynamika większa. Trochę inne echo :) Pogrzało ich z tym pogłosem. Słabo. Sztucznie.

 

Jest i kolejna rewelacja, ale muszę troszkę oszukać. 1990 rok ( wg wikipedii) , na okładce wpis, że nagrań dokonano w 1989, brak danych o wydaniu.

 

Ya Hozna- Pronit -PLP 0115- cena 15800zł . Wow!

 

Dobra dynamika, jest jakaś przetrzeń ( szczególnie w spokojniejszych fragmentach i magicznych wstawkach), niezłe spektrum dźwieku. Jest dół pasma reprezentowany przez kontrabas. Cykanie trochę suche, czasem wokal przepuszcozny przez jakiś kibel ( echo jak z kibla) ale pierwsza czwórka mojej kolekcji muzyki rozrywkowej PRL jest!

 

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=Zxj9tZCqyU8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Mam jeszcze kilka płyt rockowych, wszystkie wpisują sie ogólny trend grania. Echo symulujące przestrzeń, podbita, wyostrzona góra, przytępiony plastikowy dół, sucha wycofana średnica, poczucie sztuczności, ale być może też swoistego klimatu tamtych czasów. Obiektywnie jednak nie jest to dźwięk naturalny, acz zdarzają się perełki.

Czy dziś można trafić lepiej kupując nowe, polskie wydawnictwo na winylu? Zdecydowanie! Myslovitz, T.Love, Smolik, Ania Dąbrowska ( trzy płyty rzucono teraz na rynek)..

Można trafić gorzej niż jakość płyty np Banda i Wanda? Można- Maleńczuk i Psychodancing- LIVE :)

 

Przechodzimy do jaśniejszej strony PRL-u JAZZ...

 

jak córka mi odpuści bo słucha Dąbrowskiej :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=2nprtClCpWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ania Dąbrowska ( trzy płyty rzucono teraz na rynek)..

 

winyle Dabrowskiej sa nie od dzis dostepne, ostatnio tzlko nowy wyszedl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miniabyr

(Konto usunięte)

Dąbrowskiej płyty fajnie grają.

Movie szczególnie.

Potwierdzam ,ze "movie" fajnie brzmi . Mam i nawet czesto słucham. Klimat sentymentalny ale w bardzo pozytywnym znaczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.