Jump to content
IGNORED

BEHRINGER DAC PRO SRC2496 czy V-DAC czy Asus Xonar ST ?

MusicAngel

Recommended Posts

Witam.

Zostałem poproszony aby ten post założyć w tym dziale. Tak więc czynię. Pytanie moje brzmi następująco. Które z poniżej wymienionych urządzeń moglibyście polecić. Pod jedno z nich będzie podłączony wzmacniacz lampowy.

- ASUS XONAR ESSENCE ST,

- BEHRINGER ULTRAMATCH PRO SRC 2496 DAC,

- Musical Fidelity V-DAC,

Dziękuję.

Jeśli to będzie lampa w pp na lampach KT to śmiało V-DAC 2. Jest w ogłoszeniach z zasilaczem tomanka. Spróbuj jeszcze nieco zbić z ceny.

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

jako że mam - to ja polecam berka src - nawet wyjęty z pudełka jest fantastycznym dac-kiem a jak się go podrasuje (jest na ten temat cały wątek na forum) to jest zupełna bajka. I to wszystko za kilkaset złociszy...

Może jakąś referencją niech będzie artykuł Łukasza Fikusa na lampizator.eu -

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

------------------------------------------------------------------------------------------

Gdyby mi się chciało, tak jak mi się nie chce...

W takim razie wsze słowa przeczą temu co napisał wczoraj użytkownik "zildjian", którego wypowiedź brzmiała, cytuję:

"juz nie truj o behringerze-to badziewie."

Jakie miał podstawy wypisując podobne historie tego nie wiem, ponieważ nie wysilił się aby potwierdzić ów wypowiedź jakimikolwiek argumentami.

A, co myślicie o tym Asus Xonar ST?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.