Jump to content
IGNORED

Analog Domain

LUKASIQ

Recommended Posts

Witam.

Słyszał ktoś o tej niemieckiej manufakturce? A może miał przyjemność słyszeć jak to gra? Cenowo Ultra Hi-End, a brzmieniowo? W necie dosłownie 2-3 wzmianki, wywiad z twórcą klocków i chyba żadnej recenzji...

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Hidden Content

Guest jarek&ania

(Konto usunięte)

Witam.

Słyszał ktoś o tej niemieckiej manufakturce? A może miał przyjemność słyszeć jak to gra? Cenowo Ultra Hi-End, a brzmieniowo? W necie dosłownie 2-3 wzmianki, wywiad z twórcą klocków i chyba żadnej recenzji...

http://analogdomain.eu/

Nic ciekawego się nie dowiesz.

Firma nie jest znana nawet w Niemczech.

Może i robi dobre wzmacniacze ale odsprzedawalność bliska zeru.

Daruj sobie bo za tą cenę kupisz inne high endowe produkty z tego kraju.

pozdrawiam

No tak właśnie myślałem, że jak czegoś nie ma w necie, to nie ma tego w ogóle :) Przypadkowo trafiłem na tą firmę, poszperałem trochę, poczytałem i stąd pytanie. Ma jeden facet z forum audioafcionado.com chyba ze Stanów i jeden w Japonii. Z tego co piszą to ideał, super, high end ultra i nirwana :)

Swoją drogą dobre piecyki, najwyższy model 4kW/8Ohm, 115kg i 160,000 Euro (!) za parę.

Hidden Content

Guest jarek&ania

(Konto usunięte)

No tak właśnie myślałem, że jak czegoś nie ma w necie, to nie ma tego w ogóle :) Przypadkowo trafiłem na tą firmę, poszperałem trochę, poczytałem i stąd pytanie. Ma jeden facet z forum audioafcionado.com chyba ze Stanów i jeden w Japonii. Z tego co piszą to ideał, super, high end ultra i nirwana :)

Swoją drogą dobre piecyki, najwyższy model 4kW/8Ohm, 115kg i 160,000 Euro (!) za parę.

Za tą kasę kupisz prawie wszystko na naszej planecie.

Tak jak pisałem firma "no name".

Kupujesz za 160.000 eur i na następny dzień odsprzedajesz za 50.000 eur.

Czyli w ciągu 24 godzin po twojej BMW X6 przejechał czołg i następnie ktoś jeszcze ją podpalił ;)

Ponadto do takich AMP kable i dobre żródło oraz PRE to kolejne 100.000 EUR.

Zabawa przednia ;)

Ale nie przejmuj się za raz odezwie się jakiś "ekspert" i napisze ,że miał i słuchał ale mu się nie podobały więc oddał do domu spokojnej starości im. Św. Brata Alberta ;)

Do tego hala odsłuchowa 200m2 :)

X6 nie mam, za dużo już tego jeździ, poza tym chyba wyrosłem z bmw :)

"Ekspertów" na forum wielu, dlatego (jak widać po ilości moich postów) niechętnie się udzielam; zainteresowałem się po prostu z czystej ciekawości. A nuż okaże się, że to najlepsze wzmacniacze na świecie... :)

Hidden Content

Podzielam zdanie Jarka.

Właśnie miałem tobie napisać że nikt tej firmy nie zna co jest dziwne w dobie internetu.

Po co tobie 4KW mocy? Nie wiem jaki masz pokój ale u mnie na 55m2 Burmestery 911mk3 nigdy nie były odkręcone

mocniej niż na 50% a wówczas cały pokój tańczył i piętro niżej również.

Przy 4 om te końcówki mają 780W to po co komuś 4000W? Chyba że na 300m2 i robienie imprez Ala Remiza Strażacka.

Inna rzecz to ewentualna późniejsza odsprzedaż.Zero szans.

Z serwisem też może być różnie bo to pewnie jedno albo dwuosobowa firemka i do tego zupełnie nie znana.

A cena to już w ogóle absurd.

Za tą kasę możesz mieć cały komplet(bez kolumn) z najwyższej półki uznanych firm jak MBL, D'Agostino, Burmester, Vitus, Ayre, Spectral itd.

Hidden Content

Guest jarek&ania

(Konto usunięte)

X6 nie mam, za dużo już tego jeździ, poza tym chyba wyrosłem z bmw :)

No to polecam abyś kupił sobie a następnie przesiadł się na każdy inny SUV i wyraził opinię ;)

Moja jest następująca BMW X6 ......... a potem długo , długo nic i następnie wszystkie inne SUV - y ;)

Ponadto tak jak napisał Sylwester jak lubisz europejskie granie i niemieckich producentów (tutaj nie jesteś odosobniony ;) ) to masz na prawdę kilku przednich do wyboru.

Choćby właśnie Burmester :)

pozdrawiam

Taką moc ma najwyższy model. Najniższy model coś w okolicach 550W.

Właściciel Angel Despotov w wywiadzie tłumaczy, że chodzi o zniekształcenia, że aby dobrze odtworzyć np symfonię na odpowiednim poziomie głośności potrzeba dużej mocy. Ameryki nie odkrył, to oczywiste.

I nikt tu nie mówił o kupieniu, ale o odsłuchu. Naprawdę jestem ciekaw jak to gra, tyle :)

Swoją drogą - niby pieniądze nie grają, ale w 90% przypadków jest tak, że drogie klocki są naprawdę dobre, nieprawdaż?

jarek,

wiem o tym, że wybór ogromny. Słuchałem już chyba wszystkich "niemieckojęzycznych" firm, brzmienie moim zdaniem super, stąd moja zainteresowanie. Z czystej ciekawości :)

Hidden Content

Guest jarek&ania

(Konto usunięte)

Taką moc ma najwyższy model. Najniższy model coś w okolicach 550W.

Właściciel Angel Despotov w wywiadzie tłumaczy, że chodzi o zniekształcenia, że aby dobrze odtworzyć np symfonię na odpowiednim poziomie głośności potrzeba dużej mocy. Ameryki nie odkrył, to oczywiste.

I nikt tu nie mówił o kupieniu, ale o odsłuchu. Naprawdę jestem ciekaw jak to gra, tyle :)

Swoją drogą - niby pieniądze nie grają, ale w 90% przypadków jest tak, że drogie klocki są naprawdę dobre, nieprawdaż?

jarek,

wiem o tym, że wybór ogromny. Słuchałem już chyba wszystkich "niemieckojęzycznych" firm, brzmienie moim zdaniem super, stąd moja zainteresowanie. Z czystej ciekawości :)

No to wiesz co jest dobre i porządnie wykonane.

Jest kilku dobrych producentów z Niemiec więc jest w czym przebierać.

A utrata wartości wśród top marek jest na pewno mniejsza niż przy jakimś egzotyku.

Czasami można to spotkać na wystawach. W Monachium chyba tez było. Cena jest tak wydumana/uznaniowa, że równie dobrze mogły by kosztować 20k jak i 220k euro.

Ciężko będzie znaleźć wzmacniacz jednoznacznie lepiej grający niż twój ... może inaczej. Jak cię zbyt mocno uwiera portfel a Soulution już za słabe, to sprubuj posłuchać Gryphonów Colosseum Mono.

Hidden Content

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Guest jarek&ania

(Konto usunięte)

Właściciel Angel Despotov

Gościu brzmi jakoś nie po niemiecku.

Jakby nazywał się chociaż Horst albo Gunther to dopiero byłby high end ;)

Ciężko będzie znaleźć wzmacniacz jednoznacznie lepiej grający niż twój ... może inaczej. Jak cię zbyt mocno uwiera portfel a Soulution już za słabe, to sprubuj posłuchać Gryphonów Colosseum Mono.

Nie uwiera w ogóle :) Panowie, powtarzałem już kilka razy, że tylko z ciekawości pytam. Was nie interesują nowości? Macie już swoje systemy złożone na 100% i nic nie będzie nigdy zmieniać? ....

No właśnie..... :)

Hidden Content

Guest jarek&ania

(Konto usunięte)

Nie uwiera w ogóle :) Panowie, powtarzałem już kilka razy, że tylko z ciekawości pytam. Was nie interesują nowości? Macie już swoje systemy złożone na 100% i nic nie będzie nigdy zmieniać? ....

No właśnie..... :)

To nie nowość . Ma już kilka ładnych latek. Spotkałem się tym producentem już wcześniej.

A w Monachium grały w tym roku na 100 % w takim bajeranckim srebrnym kolorze ;)

Słuchałem tego i zupełnie nie pamietam jak grało ... znaczy sie rzecz nie była nawet warta zapamiętania.

Hidden Content

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.