Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  92 członków

Klub Hyuna Kim
IGNORED

Hyuna Kim artystka wszech czasów. - KLUB MIŁOŚNIKÓW


747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

747, czytam Twoje posty na temat audio, uważam, że jest tam sporo wiedzy, doświadczenia, może nawet na prawdę niezłego wykształcenia. Przeczytałem ostatnie parę postów także tego wątku i nie potrafię tego zrozumieć. K-Pop to raczej chyba nie powinien być Twój target - a tu niespodzianka. Nie rozumiem i pewnie tego nie potrafię pojąć. Po co te całe wywody o audio, skoro K-Popu można w zasadzie słuchać na Boombox`ie?

 

Szanuję oczywiście Twój wybór, Twoje zainteresowania, ale zastanawiam się, czy te całe wywody o audio to nie bujda na resorach? No bo słuchając choćby tego:

 

 

Jakoś czar wiedzy, doświadczenia, wykształcenia pryska w siną dal...

 

Ale zaznaczam, szanuję Twój wybór i Twoje zainteresowania...

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się, czy te całe wywody o audio to nie bujda na resorach?

 

 

 

 

 

Neomamut, jak na coś stawiasz, to się tego trzymaj, nie oglądaj się na przejściowe trudności i przeciwności, nie popadaj w zwątpienie, owe pojawiają się w takim celu abyś Ty mógł właśnie upewnić się, czy obrany kierunek jest właściwy cz tylko się Tobie wydawało.

 

 

 

Wszystko co napisałem w hi end zachowuje ważność, tu na bocznicy grają swoją grę inne diabły, wymagają innych treści i reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

747

 

Vlado w formie.

 

wyjaśnienie

 

Na bocznicy napisałem pięć razy więcej postów niż podaje licznik, jestem tu tak usytuowany, że zaistniały okoliczności do konieczności otwarcia takiego tematu.

Wszystkie jego treści posiadają jednocześnie wymiar rzeczywisty rzeczowy, który jest prawdziwy oraz podteksty, do odczytania między wierszami, mające konkretnych adresatów, którzy doskonale rozumieją przekaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

 

Zastanawiam się tylko, z jakiego powodu temat, który był ryzykiem, w okolicznościach powodzenia Hyuny przecież powinien mnie uwiarygodnić, jednak działa odwrotnie ?

 

Albo prawie nikt na forum nie pragnie sukcesu, nie cieszy go sukces innych, nie rozumie wartości, w tym, że ktoś potrafił go przewidzieć, albo sprawy się mają jeszcze gorzej..?

 

Przecież skoro przewidziałem prawidłowo sytuację na podstawie danych, jednak z elementem niepewności czynnika ludzkiego, to dokładnie tą samą metodą można posłużyć się do oceny wielu innych sytuacji, też stanu techniki, a szczególnie można ustosunkować się trafnie do zawartości języka opisowego innych osób, co do rzetelności i związku z rzeczywistością ich przekazu.

 

Wygląda mi to na bardzo silnie zakorzenione działanie stereotypu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zwrócić uwagę na proporcje Hyuny, jak dzięki zbliżonym do ideału, wyróżnia się na tle koleżanek z zespołu.

 

Zaprawdę, przedziwny posiadasz wzorzec ideału kobiecej budowy :-)? Ta typowa przedstawicielka rasy żóltej, o zgodnej z genotypem budowie, czyli krótkich i krzywych nóżkach jest dla Ciebie, europejczyka, kobiecym ideałem?

&47, 74& :-)

 

Tu widać, jak spokojny i ułożony jest jej charakter.

I to wysnułeś na podstawie tego zdjęcia zrobionego plenerze? :-) Zaiste nieprzeciętny z Ciebie psycholog, gratuluję :-) &4& :-)

 

jak zawsze z troska i serdecznie..

 

Włodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótkich i krzywych

 

Fani kochają Hyunę za jej sylwetkę i charakter.

 

Nie wiem ile czytałeś opinii jej miłośników, które są dostępne na różnych forach, czy pod materiałami w YT, lecz zadałem sobie osobiście wiele trudu, by przyswoić znaczną ich ilość, efektem jest wrażenie, że jest w pełni akceptowana, wynoszona do poziomu bogini, jest też w domenie publicznym symbolem sexu w Korei.

 

 

Materiał video, w zestawieniu z Twoim krytycyzmem wydaje się przekonująco przeważać na korzyść oczywistej tezy co do rzeczywistych warunków i sexualności artystki.

 

Niezapomniany, nieoceniony i nie do przecenienia Kolega Sittek, wysunął odważną tezę informującą, że Hyun jest jakaś ilość, dał tym wyraz niewiary, że to wciąż jedna i ta sama osoba, zwodzony musiał być fotografiami czy materiałami z momentów, które zawsze na przestrzeni czasu dadzą się odnaleźć, w których Hyuna wypadała niefortunnie prawdopodobnie z zmęczenia.

 

Stres zawsze szkodzi urodzie, momenty, w których artystka kipi energią oraz emanuje szczęściem, obfitują w rejestrację pełni jej właściwego wizerunku, który nie ma konkurencji dziś na scenie.

 

Kolegi nieprzychylne opinie domyślam się, że posiadają podobne do Sittka źródła.

 

rasy żólte

 

Oczywiście, że każda rasa jak to określiłeś, posiada swoją charakterystykę, jest w sieci porównanie bezpośrednie z rasą białą, Rita Ora, się odważyła na taki ruch, jak wypadł pokazuje video.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile czytałeś opinii jej miłośników, które są dostępne na różnych forach, czy pod materiałami w YT, lecz zadałem sobie osobiście wiele trudu, by przyswoić znaczną ich ilość, efektem jest wrażenie, że jest w pełni akceptowana, wynoszona do poziomu bogini, jest też w domenie publicznym symbolem sexu w Korei.

 

 

Już cię informuję, dokładnie nie czytałem żadnego wpisu jej miłośników prócz Twoich. Majac na uwadze ten wątek, to oprócz peanów nad jej cudownością Twojego autorstwa, innych nie odnalazłem :-(

Wyciągam wniosek, że po prostu sie mylisz. Poza tym ja do oceny kobiecego piękna, nie potrzebuję zbierać konsylium kolegów, a na pewno nie bazuje na wpisach internautów :-)))

Dzisiaj na scenie, każda Broadway'owska młodzież bije na głowę ten koreański medialny twór.

 

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo halo Vlado zapomniałeś chyba o moim krótkim ale i wymownym wpisie popierającym zachwyty kolegi 747.

Fox Dodka na tym ostatnim zdjęciu to mi na słowiankę raczej nie wygląda bardziej mi przypomina gwiazdkę z takiego niemieckiego ''disco polo" z górzystego landu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac na uwadze ten wątek, to oprócz peanów nad jej cudownością Twojego autorstwa,

 

violka1.jpg

 

z11652309Q,Viola-Prylowska-podczas-cwiczen-rozciagajacych.jpg

 

w020.jpg

 

w008.jpg

 

1380036_10202233273496086_1524348434_n.jpg

 

DSC93.jpg

 

10320480_1481326728763973_171818678870935708_n.jpg

 

DSC3267.jpg

 

1839.jpg

 

V_Pry%C5%82owska.jpg

 

Wyciągam wniosek

 

Tu masz trenerkę kadry Polski w fitnes, osoby, która na co dzień zajmuje się przygotowaniem fizycznym dziewcząt do zawodów.

Chyba rozumiesz, że nie zamieszczam jej wizerunku przypadkowo...

Szanowni Koledzy, proszę łaskawie przyjąć do wiadomości, że w świecie realnym nie ma przypadków, jeśli ktoś prowadzi temat, robi to w sposób poważny, to wie co pisze.

 

tumblr_o7fjiqMyh81uwqwumo4_1280.jpg

 

Hyuna to jednostka wyposażona przez naturę w bliski doskonałości mechanizm, natura jest zawsze doskonale niedoskonała, stąd Kolegów uwagi.

 

Jeśli się jednak te niedoskonałości jej wybaczy i uzna że i tak będą i w każdym innym modelu, to pozostaje tylko podziwiać piękno, grację i styl.

 

IMG_5256.jpg

 

Przydała by się nam taka Hyuna...pucharów byłoby więcej...

 

IMG_1387.JPG

 

Może gdzieś tu jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.