Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  92 członków

Klub Hyuna Kim
IGNORED

Hyuna Kim artystka wszech czasów. - KLUB MIŁOŚNIKÓW


747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to jest tu mój ostatni wpis

 

Nie rób mi tego, please! Przestań się obrażać jak mała dziewczynka i wracaj - pisz podstępem, między wierszami wyrażaj swoją frustrację - nikt ci złego słowa nie powie, a ile frajdy będzie z rozszyfrowaniem Twoich szyfrów? Wracaj!

 

Wyobrażacie sobie to forum bez 747? Ja sobie nie wyobrażam.

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób mi tego, please! Przestań się obrażać jak mała dziewczynka i wracaj - pisz podstępem, między wierszami wyrażaj swoją frustrację - nikt ci złego słowa nie powie, a ile frajdy będzie z rozszyfrowaniem Twoich szyfrów? Wracaj!

 

Wyobrażacie sobie to forum bez 747? Ja sobie nie wyobrażam.

Nie długo będziesz czekał na cudowny powrót

 

może już dzisiejszej nocy cudowny back dokona się.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na TVP2 leci film Youtubowa rewolucja. Włączyłem w trakcie ale akurat zaczynało się o Gangnam Style, były wywiady z tym kolesiem z Korei, opowiadał jak to stworzył, jak internet rozpropagował ten taniec i muzę, ogólnie wszystko na ten temat i....ani słowa o Hujni!! A 747 ciągle w kontekście Hujni powołuje się na Gangnam Style, a tu okazuje się, że ona nie ma z tym nic wspólnego. To, że gdzieś tam wystąpiła jako tło w teledysku czy na koncercie nie oznacza, że ten sukces można zapisać na jej koncie!!! 747 okłamuje ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tumblr_ob8a42Ghxe1sqxa80o3_r1_400.gif

 

100℅ prowokacyjny

 

tumblr_ob8a42Ghxe1sqxa80o2_r1_400.gif

 

przesmiewczy

 

tumblr_o2ut5azq0a1uso7p9o4_400.giftumblr_o2ut5azq0a1uso7p9o2_400.giftumblr_o2ut5azq0a1uso7p9o3_400.gif

 

zart

 

tumblr_nw4c1jF35J1rvh4e8o1_500.gif

 

już dzisiejszej nocy

 

tumblr_nxbcwjTowr1rvh4e8o2_500.gif

 

tumblr_o1lcsncGvM1t095teo1_r1_500.gif

 

długo będziesz czekał

 

tumblr_nyggmlJQ5n1us3rifo4_r2_250.giftumblr_nyggmlJQ5n1us3rifo2_r1_250.giftumblr_nyggmlJQ5n1us3rifo3_r1_250.gif

tumblr_nyggmlJQ5n1us3rifo1_r1_250.giftumblr_nyggmlJQ5n1us3rifo5_r2_250.giftumblr_nyggmlJQ5n1us3rifo6_r2_250.gif

tumblr_nyggmlJQ5n1us3rifo7_r1_250.giftumblr_nyggmlJQ5n1us3rifo8_r1_250.giftumblr_nyggmlJQ5n1us3rifo9_r1_250.gif

 

Masa krytyczna została przekroczona

 

tumblr_nv1w7btydm1sk2kqwo4_400.giftumblr_nv1w7btydm1sk2kqwo2_400.giftumblr_nv1w7btydm1sk2kqwo3_400.giftumblr_nv1w7btydm1sk2kqwo7_400.gif

tumblr_nv1sk6PQ2U1qg5nyao1_400.gif

 

mała dziewczynka

 

tumblr_ntozrahhT21rignivo1_250.giftumblr_ntozrahhT21rignivo2_250.gif

ogólnie wszystko na ten temat

 

Ogarnij się..

 

tumblr_mls0bbfbVp1r8z1wuo2_250.gif

 

rozkapryszona

 

Koniec.

Edytowane przez 747
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

ty też sie dowiesz!

 

Ja nie znam się na miłości..?

Człowieku, czegoś takiego jeszcze mi tu na forum nikt nie napisał..

 

A pisano pod moim adresem już niemal wszystko, wszystkie możliwe zarzuty..o wszystko, ale żebym nie wiedział czym jest miłość..?

 

 

To ja otworzyłem temat, który zdemaskował osoby pozbawione wrażliwości, na piękno, na miłość i na wszystkie inne wartości pozytywne, różne diabelskie nasienia odniosły porażkę na forum, z tego powodu że przyszły tu pokazały jakie są na prawdę, co w nich drzemie, z Sly30 na czele tej stawki..

 

 

 

 

Nie ma różnicy między pięknem wrażliwością a miłością, gdyż jedno bez drugiego nie może się ujawnić, tylko osoba wrażliwa rozpozna piękno które będzie nasieniem miłości.

 

Diabeł tego nie może, nie jest zdolny do wyrażenia wyższego uczucia, stara się sprowadzać wszystko i wszystkich na manowce, które są jego środowiskiem naturalnym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.