Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  92 członków

Klub Hyuna Kim
IGNORED

Hyuna Kim artystka wszech czasów. - KLUB MIŁOŚNIKÓW


747

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieje się tak, gdyż w jej osobie Bóg, Stwórca, uzewnętrznił odwieczne marzenia mężczyzn, a to oni kształtują kariery kobiet, aby w jednej i tej samej osobie umieścić boską słodkość, łagodność, radość egzystencji, wraz z mistrzostwem w profesjonaliźmie zawodowym, kształt i temperament oraz wizerunek bogini sexu, bez śladu WULGARNOŚCI.!!!

Teraz widzę, że masz pociąg do młodych dziewczynek. Zgaduję na innych forach masz na imię Wojtuś i masz lat 12.

 

kiedy po raz kolejny będziesz się z nami żegnał?

Z dziewczynkami też nie możesz zerwać? Prawda?

Zawsze sobie obiecujesz że nigdy więcej ale i tak wracasz? Zgadza się?

 

Tę Hienę to sobie już daruj. Smarkula tylko zarabia kasę dla bonzów którzy liczą na zainteresowanie takich jak ty.

 

747, przyznaj się,że robisz sobie jaja!

Jaja tez trzeba umieć robić.

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Wiesz 747 trzeba mieć coś z deklem, żeby się pasjonować kobietą wyglądającą jak czternastolatka, to zakrawa na swoisty rodzzaj pedofilii, zamiłowanie do lolitek. No chyba, że sam masz nie więcej jak 16 lat lub ponad 70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

, a co one tak popiskują ? Lubisz popiskujące dziewczynki ?

Na tym filmie widać jaka ona sztuczna i nie chce w tym uczestniczyć .

Przecież ona jest smutna .

Zwalająca się z hukiem lokalna gwiazda .

Edytowane przez czester15.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest smutna, ponieważ zapis pochodzi z bardzo trudnego okresu w jej życiu.

Cały rok 2011 i pierwsza połowa 2012 była bardzo trudna.

Przechodziła zawirowania i trudny okres zmian wizerunku.

Ale jak wiadomo powszechnie, największy sukces osiąga się po największej porażce, tak było i tym razem.

 

Sukces PSY Gangnam Style, przy jej udziale, własna wersja z jej interpretacją, oraz własne MV Ice cream, wlało ponownie optymizm w serduszko Hyuny.

Hyuna obecnie jest umiarkowanie zadowolona z życia, ale owszem jeszcze wiele przed nią walki z losem.

 

Jak ma się czuć i być szczęśliwa młoda atrakcyjna osoba, jeśli u jej boku nie ma ukochanego....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyuna obecnie jest umiarkowanie zadowolona z życia, ale owszem jeszcze wiele przed nią walki z losem.

 

Wciąż pisałeś , że jest uosobieniem szczęścia , harmonii itd.

 

Cały rok 2011 i pierwsza połowa 2012 była bardzo trudna.

Przechodziła zawirowania i trudny okres zmian wizerunku

 

To ta kariera artystki jest dłuższa od półtorej roku ?

Jak ma się czuć i być szczęśliwa młoda atrakcyjna osoba, jeśli u jej boku nie ma ukochanego....?

 

Kreatorzy zabronili jej kontaktów z płcią przeciwną ?

Edytowane przez czester15.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż pisałeś , że jest uosobieniem szczęścia , harmonii itd.

 

 

 

To ta kariera artystki jest dłuższa od półtorej roku ?

 

Kreatorzy zabronili jej kontaktów z płcią przeciwną ?

 

Nie odróżniasz sukcesów zawodowych od sytuacji osobistej?

 

Jej kariera trwa od piętnastego roku życia, lecz miewała przerwy z powodu problemów z zdrowiem.

 

Nie znam treści kontraktu z promotorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, a to ona jest uosobieniem szczęścia i harmonii na płaszczyźnie zawodowej .

 

Promotorzy zniszczyli ją .

Pisałeś , że jest szczęśliwa ma popularność , fanów , a ja sugerowałem , że ludzie otoczeni fanami cierpieli na samotność, byli nieszczęśliwi i czasami to źle kończyło się .

Edytowane przez czester15.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona jest uosobieniem pozytywnych cech, niestety nie można tego napisać o świecie zewnętrznym, tym środowiskiem, które ją i każdego innego otacza.

Od wpływu tych okoliczności zewnętrznych nie da się uciec.

 

 

Możesz nie wiem jak dobrze pracować, jeśli właściciel zamknie zakład, nic na to nie poradzisz, zostaniesz na lodzie i szczęśliwość Twoja od tego nie wzrośnie.

To przykład na to, że nie wszystko jest tak proste, jakby niektórzy sobie tego życzyli.

 

Można jej pomóc przez pozytywne myślenie o niej, zamiast szukania dziury w całym, jak niektórzy tu to czynią, lub drugiego dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jej pomóc przez pozytywne myślenie o niej, zamiast szukania dziury w całym, jak niektórzy tu to czynią, lub drugiego dna.

 

To pomogę Tobie , pomyślę o Tobie pozytywnie ( bardzo źle o Tobie i tak nie myślałem jestem tolerancyjny , a wiem , że są jeszcze różne przypadki medyczne , opisane i nieopisane ) .

Edytowane przez czester15.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do tych myśli nazwy tych użytkowników, którzy są innego zdania, na temat przyczyn popularności Hyuny niż wskazuje na to stan rzeczywisty, o czym informuje moja skromna osoba, dla ułatwienia zrozumienia tego pouczającego zjawiska.

 

Chciałbym aby sprawa została załatwiona w sposób definitywny.

Artystka najtrudniejszego z obszarów twórczości w muzyce, obszaru, który z racji tego że jest najrozleglejszy, musi spełniać najostrzejsze kryteria, aby był dla tak wielkiego audytorium odbiorców do przyjęcia, aby do tego jeszcze przebił atrakcyjnością współzawodniczącą konkurencję, gdzie jest nią w pełni profesjonalna od strony artystycznej i biznesowej reprezentacja, ma ultra trudne zadanie do wykonania.

 

Hyuna Kim, temu zadaniu sprostała.

 

Wszystkie dziś występujące inne gwiazdy muzyki, mogą tylko obserwować i podziwiać jej osiągnięcie.

 

Sukces Gangnam Style, z jej obecnością jako wehikuł popularności tego Music Video, jest tego najlepszym dowodem.

 

Występ w Białym Domu na koncercie świątecznym dla 280 000 000 Amerykanów jest zwieńczeniem i ukoronowaniem talentu i nagrodą za ciężką pracę.

 

To już wystarczy, te osiągnięcia długo pozostaną niedoścignionymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz przekonamy się czy inni użytkownicy zgadzają się z tym iż jest ona artystką wszech czasów.

Założyłeś wątek , więc bądź mężczyzną i zrób ankietę czy jest artystką wszech czasów , czy też nie .

 

Masz odwagę ?

 

Chciałbym aby sprawa została załatwiona w sposób definitywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artystka najtrudniejszego z obszarów twórczości w muzyce, obszaru, który z racji tego że jest najrozleglejszy, musi spełniać najostrzejsze kryteria, aby był dla tak wielkiego audytorium odbiorców do przyjęcia, aby do tego jeszcze przebił atrakcyjnością współzawodniczącą konkurencję, gdzie jest nią w pełni profesjonalna od strony artystycznej i biznesowej reprezentacja, ma ultra trudne zadanie do wykonania.

 

 

:) jeśli tak postrzegasz branżę pop/disco/komercha to gratuluję :))))))))))))

Musi spełniać najostrzejsze kryteria by podobał się masowym odbiorcom?! Stary, o czym ty rozmawiasz?

 

Wszystkie dziś występujące inne gwiazdy muzyki, mogą tylko obserwować i podziwiać jej osiągnięcie.

 

 

Znam 100 artystów, którym Hujnia mogłaby co najwyżej do studia kawę przynosić, i to z nurtu pop własnie (mimo, że to nie jest mój główny obszar zainteresowań muzycznych). Podziwiać Hujnię? Stary, ona poza youtube nie istnieje! Ani w radio, ani w TV w Europie jej nie ma, w Stanach jak byłem ostatnio przez 3 tygodnie tego chłamu nikt nawet nie puścił. Zejdź na ziemię, bo szybujesz wysoko w odmętach absurdu i autowykreowanej rzeczywistości.

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romekjagoda

Nie mam zamiaru dokonywać karkołomnych prób zmiany poglądów innych osób na zjawisko, które nieudolnie próbuje opisać.

 

Moim zdaniem, jesteś w błędzie.

 

Każdego typu działalność ludzka, która zakłada najszerszy możliwy odbiór to działalność NAJTRUDNIEJSZA.!!!

 

Ilość czynników, jakie muszą być wzięte pod uwagę, dla osiągnięcia założonego celu jest tu największa z powodów oczywistych, gdyż gusta są najróżniejsze, o czym wystarczająco świadczą nawet treści wpisów tu.

 

A gdzie tu trafienie w gusta ludzi różnych kultur, religii, systemów politycznych, wewnętrznych, pokoleniowych etcetera.

 

Zastanów się trochę zanim kolejny raz coś napiszesz.

 

 

 

Niszę zalepi każdy zakręcony artysta, gdyż zawsze w tłumie znajdzie odbiorców podobnych sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S

Jestem pewny, że krajowy polski artysta, kiedy zostałby tak wyróżniony jak Hyuna Kim, do końca życia nie znalazłby się w innym miejscu, niż studio telewizyjne zaprzyjaźnionych stacji TVN tańczące prawdę całą dobę z gwiazdami PRL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cały rok 2011 i pierwsza połowa 2012 była bardzo trudna.

Przechodziła zawirowania i trudny okres zmian wizerunku.

Znaczy się miałem rację. Szukają już nowej ponieważ ta już jest stara, przejadła się i nie jest popularna. Znaczy się gaśnie, jeśli już nie zgasła. Nawiasem mówiąc, od wielu lat w miarę na bieżąco jestem z MTV i VH1 i podobnymi stacjami ale tej pindzi nie widziałem ani razu. No może widziałem, ale z powodu niskiej jakości artystycznej i wątpliwego bełkotu muzycznego na gówniarę nie zwróciłem uwagi.

 

Jej muzyka to zwykła popelina. Dla idiotów,

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romekjagoda

Nie mam zamiaru dokonywać karkołomnych prób zmiany poglądów innych osób na zjawisko, które nieudolnie próbuje opisać.

 

Moim zdaniem, jesteś w błędzie.

 

Każdego typu działalność ludzka, która zakłada najszerszy możliwy odbiór to działalność NAJTRUDNIEJSZA.!!!

 

Ilość czynników, jakie muszą być wzięte pod uwagę, dla osiągnięcia założonego celu jest tu największa z powodów oczywistych, gdyż gusta są najróżniejsze, o czym wystarczająco świadczą nawet treści wpisów tu.

 

A gdzie tu trafienie w gusta ludzi różnych kultur, religii, systemów politycznych, wewnętrznych, pokoleniowych etcetera.

 

Zastanów się trochę zanim kolejny raz coś napiszesz.

 

 

 

Niszę zalepi każdy zakręcony artysta, gdyż zawsze w tłumie znajdzie odbiorców podobnych sobie.

 

747, zastanowiłem się, i odpowiadam. Jesteś gotów na brutalną prawdę?

 

Huyna jest wykreowana przez bonzów, którzy mają kasę i inwestują w to, czego słuchają bezmyślne nastolatki, nie znające prawdziwej muzyki. Nachalne promowanie w TV, radio i na YT przynosi efekty i jest wynikiem biznesplanu, w którym Huyna jest tylko produktem, który należy sprzedać i wyciągnąć max kasy. Jest takim samym beznadziejnym beztalenciem i plastikowym pluszakiem podskakującym na scenie w rytm 2/2 jak Justin Bieber i inne gwiazdeczki, I choć nie słucham popu, to pod względem głosu może się schować w porównaniu do Alicii Keys, Beyonce, Maryśki Carey, Etty James, Billie Holiday, Elli F. i wielu wielu innych.

 

A co do tego, że niby robi to co najtrudniejsze i jest mega ultra gwiazdą niespotykanego formatu a pop to najbardziej wymgający gatunek - odpowiedz mi, kto jest większa artystką: Huyna czy taka np. Maria Callas?

 

I zanim odpowiesz, to się zastanów. Dwa razy.

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.