Skocz do zawartości
IGNORED

Wyroby Pana Kuleszy


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Klakierzy kuleszy dalej beda jednak piali z zachwytu nad kolumnami zbudwanymi na komponentach car audio, ktore akurat megakonstruktorowi zbywaly.

Dzieki damjan za potwierdzenie (nie jestes pierwszy) tego, ze megakonstruktore to zwykly naciagacz jest.

A jeszcze do niedawna taki wyszczekany byl :)

No i podziekowania naleza sie takze klakierom pana ZAGRY :)

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można w końcu zobaczyć jak wyglądają te kolumny produkowane przez darkula, o czym w ogóle mowa w tym wątku? Ile to kosztuje, jaki jest czas realizacji zamówienia? Czy finalnie dostaje się zamówiony towar czy obudowę zastępczą? Czym jest ta obudowa zastępcza, bo pierwszy raz spotykam się z takim terminem w przypadku kolumn głośnikowych. Czy kolejne zamówienia są realizowane z przedpłat pozostałych nieświadomych klientów? Czy to jest jakaś piramida finansowa czy coś pokręciłem? Czy właściciel firmy może się w ogóle wypowiedzieć, bo był bardzo aktywny na forum a nagle zamilkł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kichanadeta,

 

to niezupełnie tak, zrobiłem z zagrą parę inetersów

 

dzielony system - pre + końcówka - byłem zadowolony, pomijam już parę szczegółów - jedno niedziałające wejście RCA, ale to drobiazg, miałem 3 pary wejść, na moje potrzeby i tak za dużo, pozostaje jednak fakt - jak konstruktor sprawdził sprzęt przed wysyłką, chyba każdy przyzna, że to lekki obciach.

monobloki - wymiana za końcówkę + moja dopłata - sprzęt naprawdę niezły, ale...buczały mi głośniki, zagra wmówił mi, że to wina mojej sieci (nie mam pretensji, nie mógl tego wiedzieć, że jego sprzęt jest wadliwy...tylko kolejne pytanie jak go sprawdził przed wysyłką ! straciłem pół roku na czekanie na zagrę - ustaliliśmy, że przywiezie mi nowe kolumny oraz zlikwiduje brumienie (wg wstępnej diagnozy - winę ponosiła sieć). Jak pisałem wcześniej - kolumn nie zobaczyłem, wpłacone pieniądze odzyskałem (?) w zamian za moje stare kolumny (wysłałem mu), na razie czekam na przysyłkę wzmacniacza (wg obietnic miała być w połowie grudnia, mamy już 05.01).

 

Dźwiękowo wzmacniacze grają świetnie, tylko czy aż tak dobrze jak piszą niektórzy? moja zagra IV na moje ucho grała tak samo jak wzmacniacz dedykowany ATC, z kolei w porównaniu do Accu E250 - inaczej, z lepszą kontrolą basu, i chyba też przestrzenią, jednak z nieco uboższą średnicą, dla mnie był to remis, po prostu inne granie, każdy wzmak miał swoje plusy i minusy.

 

Generalnie polecałbym interesy z zagrą, ale nie na warunkach jakie dane było mi znieść, powiem tak - polecam wzmacniacze, jednak radzę pewne sprawy twardo postawić, najpierw sprzęt a potem zapłata, bo niektórzy wychodzą na tym dobrze, albo mają anielska cierpliwość, a niektórych szlag trafia.

 

Podkreślam jeszcze jeden istotny fakt, opisuję tylko moje elementy, nie wiem jakie mają inni? czy mamy jakąkolwiek pewnośc powtarzalności sprzętu, przecież wiekszość z nas zamawiała sprzęty "indywidualne", nie znam innych DACów zagry, mój nie jest warty 3000 zł, tak więc to pisanie mało konkretene, nia ma przecież "modeli" zagry, powiedziałbym seryjnych - wtedy moglibyśmy sprecyzować swoje opinie na ich temat.

 

Z moich sprzętów dobrze oceniam wzmacniacze, ale kolumny to już porażka, gdyby ktoś usłyszał tą średnicę, to by powiedział właśnie "car audio".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny są różne w zależności od klienta :-) Nie ma oficjalnego cennika :) Termin oczekiwania należy zaś określić mianem nieznany....

 

Najgorsze jest to, że ja nawet lekko uwierzyłem, że Kulesza się przynajmniej delikatnie zmienił, ale jednak lampka awaryjna wciąż błyskała....nieprawdopodobne ile tupetu mają niektórzy osobnicy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można w końcu zobaczyć jak wyglądają te kolumny produkowane przez darkula, o czym w ogóle mowa w tym wątku? Ile to kosztuje, jaki jest czas realizacji zamówienia? Czy finalnie dostaje się zamówiony towar czy obudowę zastępczą? Czym jest ta obudowa zastępcza, bo pierwszy raz spotykam się z takim terminem w przypadku kolumn głośnikowych. Czy kolejne zamówienia są realizowane z przedpłat pozostałych nieświadomych klientów? Czy to jest jakaś piramida finansowa czy coś pokręciłem? Czy właściciel firmy może się w ogóle wypowiedzieć, bo był bardzo aktywny na forum a nagle zamilkł.

 

Nie ma precyzyjnych odpowiedzi na Twoje pytania, ponieważ każdy zamawia kolumny indywidualnie - zastosowane elementy, obudowa, czas realizacji (teraz już wiesz, że jest "płynny":)).

Mam swoje podejrzenia do sposobu prowadzenia interesów z zagrą, zachowam je dla siebie, powiem tylko, że chyba są bliskie owej piramidy finansowej, ale nie do końca.

 

Kolega panerai47 jest zadowolony ze swoich kolumn, wypada nie podważać jego opinii, zwłaszcza nie słuchając tych kolumn, zastanawia mnie tylko fakt - jakie kolumny zrobił mi zagra??? z jakiej "serii?", chyba nie z tej, którą ma panerai47, moja cena 8800 zł. Nie pokażę zdjęć swoich kolumn (zdjęcia mają panerai47, HQ150), nie chcę się pastwić nad D. Kuleszą, użyte głośniki są bardzo tanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jakiś fenomen, wszyscy wysławiają pod niebiosa kolumny Kuleszy, tylko nikt nie chce ich pokazać. Nie mówię tu o Tobie, raczej doceniam akt miłosierdzia. No ale co z resztą wniebowziętych klientów? No i ostatnie pytanie, czy zagra wystawia fakturę/paragon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Dla mnie to jakiś fenomen, wszyscy wysławiają pod niebiosa kolumny Kuleszy, tylko nikt nie chce ich pokazać

Ale gdzie te pochwały znalazłeś? Bo ja też czekam na swoje paki i z chęcią bym się z tymi opiniami zapoznał.

Jak na razie to relację zdał chyba tylko Damjan i Panerai.

W klubie jest relacja kolegi Azusa, który był ostatnio u Paneraia posłuchać tych kolumn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jakiś fenomen, wszyscy wysławiają pod niebiosa kolumny Kuleszy, tylko nikt nie chce ich pokazać. Nie mówię tu o Tobie, raczej doceniam akt miłosierdzia. No ale co z resztą wniebowziętych klientów? No i ostatnie pytanie, czy zagra wystawia fakturę/paragon?

 

każdy opisuje to co ma, w moich starych kolumnach doceniałem bas za dużą swobodę, wyjście z kolumn, wybrzmiewanie, wiem, że jest tam jakiś tani głośnik beyma, może i car audio, najważniejsze, że gra dobrze, niestety nie ma zejścia, a to akurat lubię w basie, co do średnicy to już pisałem - krzykliwa i skrzecząca, choć rozdzielcza. Mam porównanie do moich ATC SCM40, i nie ma o czym mówić - średnica fantastyczna, bas z zejściem, tylko nie ma tego wyjścia i swobody jak w kolumnach zagry, ale ogólnie werdykt jednoznaczny na korzyść ATC 40, te jednak kosztowały mnie prawie 2 razy tyle co kolumny zagra, mimo, to uważam, że to lepszy zakup, o wykonaniu więcej nie wspomnę, zdjęć nie pokażę, bo nie chcę się też ośmieszać (mimo wszystko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie te pochwały znalazłeś? Bo ja też czekam na swoje paki i z chęcią bym się z tymi opiniami zapoznał.

Jak na razie to relację zdał chyba tylko Damjan i Panerai.

W klubie jest relacja kolegi Azusa, który był ostatnio u Paneraia posłuchać tych kolumn.

 

No właśnie w klubie czytałem, że to hajend jakich mało, tylko nikt tego hajendu nie chce pokazać.

 

BTW - zamówiłeś w ciemno swoje kolumny, czy miałeś je okazję wczesniej gdzieś posłuchać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

No ale w klubie wrażenia opisywał tylko Panerai i zaproszony przez niego Azus. A Ty piszesz wszyscy wysławiają pod niebiosa.

Dwóch to chyba nie wszyscy. Piszmy konkretnie.

Jak dostanę paki to od razu zamieszczę foty, tak jak zrobiłem ze wzmakami.

Ja swoje zamówiłem w ciemno. Zachęcony brzmieniem pieców zaufałem Panu Darkowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w klubie czytałem, że to hajend jakich mało, tylko nikt tego hajendu nie chce pokazać.

 

BTW - zamówiłeś w ciemno swoje kolumny, czy miałeś je okazję wczesniej gdzieś posłuchać?

 

kupiłem w ciemno, każdy sprzęt kupuję w ciemno, mieszkam na zadupiu (Olsztyn) i nie mam możliwości odsłuchać ciekawych sprzętów, w salonie audio pojawiają się tylko sporadycznie ciekawe kolumny - ostatnio słuchałem jakichś Dali za 16 kzł i jakichś Dali Grand (nie pamiętam modelu) za 40 kzł....he he sprzedawca zrobił mi test i spytał które lepsze (nie ujawniając cen), werdykt był jednoznaczny - tetańsze znacznie lepsze, te drogie z rozlazłym basem, szok jakie absurdalne są ceny sprzętu audio, ale wiadomo gusta sa różne, choć nie zgadłbym, że za takie brzmienie żąda się 40 tys. zł. Generalnie opieram się na opiniach na forach audio, innego wyjścia nie mam, stąd doceniam i cieszę się, że tak wielu ludzi dzieli się publicznie swymi bogatymi doświadczeniami ze sprzętem audio.

 

Wracając do kolumn zagry - kupiłem w ciemno, opierając się na opinii D. Kuleszy (jak się domyślamy bardzo pozytywnej), szczegółów nie ustalałem (jestem laikiem w budowie kolumn, nie mam rozeznania w wartości różnych komponentów - głośników, zwrotnic itd).

 

he he to nie do mnie było pytanie...ale nie szkodzi

Edytowane przez damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozy rzeczywiscie byc ciezko. Po ostatnich wyczynach konstruktore i wpisach na forum chyb ciezkoa mu bedzie znalezc kolejnych naiwnych - lancuszek siem urywa. Stara tradycja wiec obstawiam znikniecie ZAGRA(y) na jakis czas i powrot jak zawsze w " wielkim stylu" z kilkoma klakierami (klonami)?"

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Mnie dziwi inna rzecz. Człowiek uczy się na swoich błędach, stąd nie żyjemy dziś w jaskiniach. Ale widać nie wszyscy.

 

Darkul któryś rok ciągnie za sobą smród. Widać jest pozbawiony tej funkcji.

Edytowane przez frywolny trucht
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Edytowane przez kichanadeta

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem sobie wątek i naszła mnie taka mała refleksja, nie chodzi mi o słowność czy terminowość producenta, lecz coś zupełnie innego, mianowicie sposób, proces budowy kolumn.

 

Rozmawiałem kiedyś z osobami zajmującymi się konstruowaniem kolumn, nie mówię o DIY, jak wygląda taki proces.

Zaprojektowanie i wykonanie jednego modelu kolumny to średnio czas kilku miesięcy.

W skrócie mniej więcej tak to wygląda.

Najpierw jest założenie co chce się zbudować, osiągnąć potem projekt, wszystko liczone w odpowiednich programach, zwrotnice, obudowy itd.

Następnie robi się prototyp kolumn i pozostawia się jakiś czas aby grały czyli wygrzewanie, które trochę trwa w zależności od użytych przetworników, aby kolumna osiągnęła swój finalny dźwięk. Potem zaczyna się odsłuch, strojenie bo komputerowe wyliczenia, a dźwięk to nie to samo. Dostrajanie zwrotnicy, bas refleksu, czasami trzeba ponownie obudowę wykonać np. trochę większą lub mniejszą. Często bywa tak, że zastosowane przetworniki nie dają pożądanego dźwięku, lub jeden z nich, lub nie zgrywają się ze sobą odpowiednio. Wymienia się ten przetwornik i od nowa wygrzewanie, a następnie cała zabawa.

Jeśli wydaje się być wszystko dobrze to należy taką kolumnę odsłuchać jeszcze z różną elektroniką, podłączyć kilka wzmacniacz ponieważ kolumny muszą być względnie uniwersalne, a nie grać genialnie z jednym urządzeniem i kiepsko z innymi.

Po tych rozmowach z dystansem patrzę na pewne zapędy konstruktorskie.

 

Tutaj natomiast mamy koncert życzeń, każdy projekt indywidualny, różne kolumny, różne przetworniki, zwrotnice itp.,często produkcja jednostkowa. Czas powstanie kolumn czasami bardzo krótki (częściej długi, ale to chyba nie czas wykorzystany na konstruowanie), ktoś pisał, że dostał po miesiącu od zamówienia.

 

Zastanawiam się czy w tak krótkim czasie faktycznie można dobrze zbudować kolumny na wysokim poziomie dźwięku.

To tylko takie moje wątpliwości, może faktycznie Darkul jest bardzo zdolny i to potrafi.

 

Życzę oczywiście HQ, aby otrzymał swoje kolumny i były one na miarę jego oczekiwań, a nawet więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy już kilka lat czekają na swoje sprzęty. Być może konstruktore jeszcze wygrzewa. Pierwsze negatywne głosy na temat darkula pojawiły się chyba ok roku 2004 (mogę się mylić) więc najprawdopodobniej dzieła pana Darka powinny być już dostatecznie dotarte. A tymczasem...

Konstrukcje z całą pewnością są przemyślane. Przecież to nie przypadek, że nasz artysta użył przetworników spotykanych w car audio. Obudowy oczywiście też wykonuje na początek zastępcze :). Więc w zasadzie wszystko odbywa się tak jak być powinno z jednym małym zastrzeżeniem, a mianowicie nasz megakonstruktor niewątpliwie bardzo utalentowany znalazł świetny sposób na finansowanie swojej działalności. I w tym momencie przechodzimy do meritum. Aby zainteresowany otrzymał dany produkt, pan ZAGRA musi znaleźć kilku kolejnych " inwestorów " ( czyt. naiwnych ) klientów, którzy to swoimi wpłatami sfinansują zamówioną konstrukcję temu pierwszemu coś na zasadzie łańcuszka finansowego. W końcu taki utalentowany człowiek jak nasz forumowy darkul też musi jakoś żyć: jeść, pić, opłacać mieszkanie etc. w przypadku, gdy w danym momencie nie będzie odpowiedniej ilości wyżej wspomnianych inwestorów czas oczekiwania na finalizację wydłuża się do nieokreślonego terminu. ROTFL

Edytowane przez kichanadeta

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, padło tutaj hasło "obudowy zastępczej".

Ciekawe co dokładnie autor miał na myśli, ponieważ jeśli obudowa zastępcza różni się tylko wykończeniem od docelowej np. kolor lakieru, fornir itp. to ok. Jeśli natomiast obudowa zastępcza to inna konstrukcja, gabaryty itp. to tworzenie takiej obudowy mija się z celem, ponieważ dźwięk kolumny w obudowie docelowej będzie inny.

Do tego dochodzi z punktu widzenia producenta podwójny koszt obudów czyli zastępczej (wstępnej) i docelowej - dziwne.

 

chyba Darkul mial zamysl,projekt,w koncu osluchany prototyp duzo wczesniej?

Być może, ale z tego co czytam to te projekty dosyć indywidualne są, choć mogę się mylić bo dużo niejasności jest w opisach

Edytowane przez omen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kupiłem w ciemno, każdy sprzęt kupuję w ciemno, mieszkam na zadupiu (Olsztyn) i nie mam możliwości odsłuchać ciekawych sprzętów, w salonie audio pojawiają się tylko sporadycznie ciekawe kolumny - ostatnio słuchałem jakichś Dali za 16 kzł i jakichś Dali Grand (nie pamiętam modelu) za 40 kzł....he he sprzedawca zrobił mi test i spytał które lepsze (nie ujawniając cen), werdykt był jednoznaczny - tetańsze znacznie lepsze, te drogie z rozlazłym basem, szok jakie absurdalne są ceny sprzętu audio, ale wiadomo gusta sa różne, choć nie zgadłbym, że za takie brzmienie żąda się 40 tys. zł. Generalnie opieram się na opiniach na forach audio, innego wyjścia nie mam, stąd doceniam i cieszę się, że tak wielu ludzi dzieli się publicznie swymi bogatymi doświadczeniami ze sprzętem audio.

 

Wracając do kolumn zagry - kupiłem w ciemno, opierając się na opinii D. Kuleszy (jak się domyślamy bardzo pozytywnej), szczegółów nie ustalałem (jestem laikiem w budowie kolumn, nie mam rozeznania w wartości różnych komponentów - głośników, zwrotnic itd).

 

he he to nie do mnie było pytanie...ale nie szkodzi

 

Dali grand za 40.000... Taaa ściemniaj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, padło tutaj hasło "obudowy zastępczej".

Ciekawe co dokładnie autor miał na myśli, ponieważ jeśli obudowa zastępcza różni się tylko wykończeniem od docelowej np. kolor lakieru, fornir itp. to ok. Jeśli natomiast obudowa zastępcza to inna konstrukcja, gabaryty itp. to tworzenie takiej obudowy mija się z celem, ponieważ dźwięk kolumny w obudowie docelowej będzie inny.

Do tego dochodzi z punktu widzenia producenta podwójny koszt obudów czyli zastępczej (wstępnej) i docelowej - dziwne.

 

 

Być może, ale z tego co czytam to te projekty dosyć indywidualne są, choć mogę się mylić bo dużo niejasności jest w opisach

 

 

A może obudowa zastępcza to po prostu "buda" jaką konstruktor ma na składzie. Wkręca w nią głośniki jakie w szafie mu zalegają, dorabia ad hoc zwrotnicę oraz ideologię i "goni" je klientowi.

„Pomnij, że sąd laika, gdy mówi o dziele

O dziele mówi mało; o laiku – wiele!”

— Henryk Elzenberg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.S. nie wiem jak tam w Bytomiu ? Nie wiem.

 

Ale tu raczej niekoniecznie : )))))))))))))))))

 

Aż miło popatrzeć jak kakałko ciśnie : )

 

P.S.

 

W zasadzie to trudno a nawet bezsensownym jest nawet staranie się dyskutować z nickami.

 

------------------------

D O B R Y S O U N D S A M S I Ę O B R O N I

------------------------

 

Chcesz na pniu idz do sklepu , tam szybko Ciebie ustawią , na zasadzie kupuje czy wychodzi.

 

Tu nikt nikomu broni do łba nie przystawia.

 

------------------------

 

To trochę tak jak z sexem na odległość.

 

------------------------

 

W sumie miło jest popatrzeć jak rzędną miny posiadaczy tzw. klocków Z H-E gdy im jakieś UFO przygrzeje : )

 

Bezcenne.

 

-------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz na pniu idz do sklepu , tam szybko Ciebie ustawią , na zasadzie kupuje czy wychodzi.

 

Tu nikt nikomu broni do łba nie przystawia.

 

W sumie wszystko byłoby cacy, gdybyś nie umawiał się z ludźmi na konkretny termin czy nie podejmował się zadań, których nie jesteś w stanie zrealizować zgodnie z umową. Inaczej mówiąc, wszystko byłoby OK, gdybyś powyższą "filozofię" przedstawiał PRZED wzięciem zaliczki, nie PO ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mczaj

 

Aby się mądrzyć należy znać obie strony medalu.

 

Inaczej jest to tylko pisanie o niczym.

 

--------------

Ja w zasadzie mam to w głębinie , jakoś cholera im większy cyrk na forum tym więcej chętnych.

 

Dziwne : )))))))))))))

 

-------------

Dobry dzwiek sam się obroni, tak było , jest i będzie.

 

-----------------

Niektórzy mogą sobie folgować pod nickami , znam tu paru takich czarodziejów że ho ho... a nawet bardziej ho.

 

Ich Karma.

----------------

 

Być może smutek zawita do naszego Pueblo ale obecne moje klocki są po prostu znacznie droższe choć i tak doskonale konkurencyjne i nie każdego stać.

 

Co w sumie jest przykre ale taki jest rynek.

 

Coś za coś.

 

-------------------

 

Będzie płacz ? : )

 

-------------------

 

Owszem może czasem nie jestem szybki.... ale jak zagra to zagra. A to w główce zostaje i męczy.

 

Ot i wszystko.

Edytowane przez darkul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.