Skocz do zawartości
IGNORED

Wyroby Pana Kuleszy


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HQ, a Ty swoje - prawda, nieprawda, słabo czytasz, dobrze czytasz itp itd., a tak naprawdę sam mylisz fakty, tylko nie wiem czy celowo czy masz taką niepamięć.

 

Co do Bobonerka to już Ci chyba naświetliłem jak naprawdę było bo doznałeś amnezji.

 

Ty nigdy wyrobów Darkula nie słyszałeś, ale oczywiście wiesz od niego lepiej:-)

 

Względnie chyba młody człowiek, a kolejny przykład amnezji.

Zapomniałeś, że byłem u Paneraia i słuchałem zarówno jego kolumn jak i wzmaka z czego obszerną relację w tym wątku zdałem.

Poza tym co mam od kogo lepiej wiedzieć ? Przecież Bobonerek sam dopiero co napisał, że jego kolumny grały kiepsko.

 

Panerai potwierdził to co piszę, że kolumny Darkula mogą się niektórym podobać na początku, jednak czym więcej czasu upływa tym więcej wad w dźwięku się wychwytuje.

 

Wszystkie sprawy o których piszę to fakty:

1. Nikt obecnie oprócz Ciebie nie posiada kolumn Darkula z których byłby zadowolony.

2. Wszystkie kolumny posiadały dźwięk firmowy Darkula tj. międzyinnymi denerwującą średnicę, pisali o tym Bobonerek, Panerai i Damjan. Cudowne Peyingi mistrza też się nie sprawdziły.

3. Twój sprzęt również potrzebował dwóch lat poprawek, zarówno kolumny jak i aktywny wzmak zanim zaczęło to grać poprzez wielomiesięczne czy wieloletnie naciski między innymi poprzez to forum na Darkula, bo inaczej zostałbyś z ręką w nocniku. Także nie wiem czy jest tu co chwalić długi okres oczekiwania i dziesiątki poprawek. Czy to jest dobry sprzęt ?

Może i po dwóch latach poprawek udało mu się coś sensownego wystrugać, ale czy o to chodzi ?

 

Może uogólniłem trochę badziewiaste kolumny na wzmacniacze, ale...

 

4. Większość elektroniki Darkula nagminnie się psuje, nie gra tak jak trzeba, jakieś brumienia, zaniki dźwięku, trzaski, wyłączania się, Twoje zabawki przeszły wielokrotne poprawki, Damjan ma swoją gehennę - po raz kolejny pytam, czy to dobry sprzęt ?

5. Mówiąc o wzmakach Darkula tak naprawdę nie wiemy o czym mówimy, ponieważ w tym wątku wyszło dobitnie, że każdy wzmak jest inaczej zrobiony, jest duże prawdopodobieństwo, że dwie osoby posiadający ten sam model wzmacniacza z nazwy mogą posiadać inne urządzenia.

6. Elektronika Darkula, którą ludzie spoza tego forum wystawiają prawie nową za grosze na allegro też o czymś świadczy.

 

Gdzie napisałem nieprawdę ?

Edytowane przez omen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Nie chce mi się pisać non stop tego samego. W poprzednich postach napisałem, gdzie pisałeś nieprawdę.

Masz oczywiście rację, ze podejście Darkula do zamówień a zwłaszcza mojego, to kabaret. Masz rację, ze paki pasywne mu zupełnie nie wyszły. To była walka zakończona u każdego z użytkowników porażką. Nikt tego nie neguje.

Ale też każdy z użytkowników jego elektroniki, chwali jej jakość. I nie zamienia jej na nic innego. Ja i Panerai , Bobonerek i Damian mimo przeczołgania chwali sobie jego sprzęt.

To nieprawda, że większość jego elektroniki nagminnie się psuje. Ja miałem lub mam od niego:

- Zagrę integrę-nigdy się nie zepsuła. Gra u znajomego od ponad trzech lat bezawaryjnie,

-Zagrę dzieloną- na samym początku, nawaliło pre, Darkul go sprawnie naprawił i do dzisiaj gra, już też ma ponad dwa lata,

- obecny system aktywny, były problemy na początku i raz doszło rozwalone w transporcie, bardzo długo trwało strojenie pod przteworniki, było niedopracowane, ale gra bezawaryjnie,

mam DAC-a, gra bezawaryjnie,

-wzmak słuchawkowy, też gra bez zarzutu,

Jak widzisz to nie jest nagminne psucie się sprzętu.

Masz oczywiście prawo do swojej opinii, ale nie przekręcaj faktów. A temat jest własnie po to, żeby każdy mógł się podzielić własnymi doświadczeniami z tymi klockami i ich kupowaniem. Bo to tutaj jest bardzo istotne.

Nasza rozbieżność zdań i tak do niczego nie doprowadzi. Każdy czytający wyrobi sobie własne zdanie.

Nie wypowiadaj się w imieniu użytkowników jego sprzętów, bo sami to zrobili. Czytałeś co napisał o jego wyrobach Panerai, Bobonerek czy ja. Zresztą damian też jak pamiętam ma sprzęt od niego nowo zamówiony i na nim gra.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Muszę przyznać że po pierwszym kontakcie ze wzmacniaczem "zagra" byłem mocno zdegustowany. Po pierwsze wyłączał się gdy chciało sie dać czadu, po drugie był przymulony, przestrzeń jakaś taka nieprecyzyjna i ściśnięta, płytka. Porównywany był do wzmacniacza Amplifikator G który dosłownie rozdeptał go przy głośnym graniu, drivem, przestrzenią, homogenicznością, gładkością - po prostu nokaut. Kolumny z jakimi to grało to była konstrukcja DIY na Seas Excel, Morel supremo i wavacor na basie, razem ze znajomym stwierdziliśmy że zagra po prostu nie podołała w napędzaniu tych kolumn i do zmiany albo kolumny albo wzmak. Szansa 2, kolunmy równiez DIY z przebiegiem impedancji powyżej 6ohm w minimach oraz skuteczności 95db. Preamp z zagry został zastąpiony innym (też DIY) i teraz biję się w pierś, to nie jest zły wzmacniacz (przynajmniej mowa o końcówce mocy), grał na równi z Amplifikatorem G, barwa, przestrzeń, scena, wokal - trudno było się doszukać różnic, bas krótszy w zagrze, w goldzie schodził ciut niżej ale różnice niewielkie. Preamp chyba wymaga jakiegoś dopieszczenia bo ogranicza potencjał końcówy okrutnie a ta daje radę z łatwiejszymi paczkami, przy okazji ile to ma tak na prawdę mocy 20-30W?

Edytowane przez opteron

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Coś cicho w tym temacie, a był taki inspirujący.

zamow u rzeczonego pana jakis sprzecik, wplac zaliczke, to bedziesz mial co pisac,:-)

ten temat nie umrze smiercia naturalna, zawsze znajdzie sie jakis hq150, zbyt naiwny i porzadny jak na dzisiejsze czasy.

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie klub wogole powinien nie istnieć , co to za klub Kiedy ten aka konstruktor tylko oszukuje ludzi a sprzęt gra z bazaru pod stadionem ,

Tak nie słuchałem sprzetu Pana darkula i nie jak zamiaru ,widziałem jak na allegro sprzedaje się, które walcuja sprzęty za grube tysiące

Do HQ150 oczywiście nie możesz złego słowa powiedzieć bo czekasz na tkz bonus ,może za 3lata się doczekasz ale gratuluję cieprliwosci ja już dawno wybił bym mu dwa żeby a za bonusa jeszcze dwa ,Gość robi drwini z ludzi a wy mu klub zakladacie

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

I tak sie stalo. Szczegolow nie znam.

panerai, jeśli nie masz dowodów, to nie wiesz:), przecież ten jełop tyle bzdetów naopowiadał, że szok, tylko wszystko owiane tajemnicą. Widziałeś chociażby jeden wzmacniacz tej "produkcji"? gdzie można kupić wzmacniacze? Tu musiałby się psychiatra wypowiedzieć, zresztą co mnie to obchodzi...

Na zdrowy rozum, kto chciałby z takim czereśniakiem współpracować, to jest ściemniacz, oszust. W lutym bodajże dostałem ostatni wzmacniacz od tego cygana, nie łatwo było "ograć" tego cwaniaka, ale udało mi się, a na normalność tego faceta nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Niedawno miałem przyjemność gościć u siebie w domu chyba 6 osób z bardzo fajnymi zabawkami. Był u mnie m.in. forumowicz audiosynergia vel Father P.I.O. z którym swego czasu bardzo mocno tutaj się spierałem.

Po zabawie ich klockami zaprosiłem ich na odsłuch Kuleszowych sprzętów.

O relację z odsłuchu ich zapytajcie.

http://www.audiostereo.pl/kolumny-wasze-konstrukcje-diy_18821.html/page__st__6330

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 lat później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.