Skocz do zawartości
IGNORED

Wyroby Pana Kuleszy


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Tak ,masz rację. Zobowiązałem się do poinformowania o rozwoju sytuacji.

Pak nie mam. Ale spokojnie.

Pan Darek dwa dni temu przyznał uczciwie, że konstrukcje które wybrałem trochę go przerosły.

Miałem do wyboru albo zwrot kasy plus 1000zł dodatku za niezrealizowany projekt, albo wyśle mi paki podobne do tych które zamówiłem, tylko w trochę innych skrzynkach a po miesiącu je odbierze i dostaczy mi docelowe, albo poczekam do 20-22 stycznia na kolumny które wybrałem a Darkul w ramach rekompensaty za zwłokę i nerwy, zabierze ode mnie końcówkę czterokanałową a wykona mi ośmiokanałową ze zwrotnicą aktywną, tak abym moje nowe skrzynki, czterodrożne grały bez zwrotnic, w pełni aktywnym systemie.

Mało tego, jeśli to będzie konieczne, to Pan Kulesza może nawet do mnie przyjechać, żeby mi ten system uruchomić bo trochę regulacji tam będzie.

Wykonanie skrzynek, z tego co wiem, jako że trochę skomplikowane, Pan Darek zleci innej osobie, która ma większą wprawę w tym temacie.

 

 

Jak dla mnie jest to uczciwa propozycja. Poczekam jeszcze miesiąc ale zyskam też sporo.

Nie chował głowy w piasek, tylko przyznał się do błędu i zaproponował zadośćuczynienie. Normalna męska rozmowa.

Idę na to. Dam znać jak dalej sprawy się potoczą.

System w pełni aktywny to było moje marzenie. Może więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Pierwsza wersja to były skrzynki basowe na dole plus reszta jako open bafle na grubym 20mm akrylu. Do tego zero kątów prostych. Wszystko pochyłe, zbieżne.

I właśnie z obróbką akrylu był największy problem.

Jak nie zabierzesz lodówki będziesz miał obiecaną w maju końcówkę 24-kanałową.

Nie , z elektroniką to raczej żadnych problemów u Pana Darka nie ma. Tu jest temat prosty.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek return!

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam hamletyzowanie - będzie, czy nie będzie - oto jest pytanie:)

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz kasę...chociaż wątpię, że tak łatwo ją odda...ale bierz jeśli możesz i zapomnij o obiecankach darkula.....

 

"Miałem do wyboru albo zwrot kasy plus 1000zł dodatku za niezrealizowany projekt"

1000 zł dodatku ? No, w to już nie uwierzę na pewno.....

 

Pan Darek dwa dni temu przyznał uczciwie, że konstrukcje które wybrałem trochę go przerosły.

Uczciwie ? naiwny jesteś jak dziecko ;) Uczciwie to by to przyznał 2 miesiące temu, a nie zwodził i co chwilę podawał nierealne terminy.....bierz kasę jeśli odda, w co też niespecjalnie wierzę i uciekaj....choć już chyba za późno......

Teraz już wiesz ile prawdy jest w legendach.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co na to magakonstruktor? Ten odwazny w realu i slowny nadmienic nalezy. ROTFL

Edytowane przez kichanadeta

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież miał być wtorek :D 21-ego koniec świata, a więc czatuje jednak drakul na tą datę :D

 

Konca nie widac...

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a jak paki powstaną to będzie Wam lożo szyderców łyso i trzeba będzie pokajać się :))

 

Wątpię, by Konstruktor tu nie zaglądał, więc może chce wyciąć niezły numer, wywiąże się z powierzonej roboty i zamknie wszystkim usta. Trzeba tylko wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara czyni cuda.

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Moim zdaniem nie byłoby niniejszego, smutnego wątku gdyby Moderacja/Redakcja/Administracja nie usunęły wcześniejszych wątków na temat naszego bohatera.

Zadziwiająca była także korelacja pomiedzy zniknieciem np wszystkich części wątku Zydelka pt "Moja przygoda z Darkulem" z zaistnieniem w systemie jednego z Panów Redaktorów preampa gramofonowego będacego dziełem rzeczonego bohatera.

Co ciekawe w tym samym czasie tenże Pan Redaktor napisał nieco ciepłych słów oraz nagle pojawiło się szereg zastanawiających wpisów chwalących tegoż bohatera.

Oczywiście to wszystko to czysty przypadek, nie mający nic w spólnego z jakimkolwiek planem reaktywacji na tym forum naszego bohatera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku nawet zaplacilo. Niestety nie bylo im dane ujrzec ni grosza, ni cudownego wyrobu.

Byc moze nawet nadal wyczekuja w nadziei. :)

Edytowane przez kichanadeta

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

należałoby tu w tym momencie spytać po redaktorsku (i z typową, specyficzną logiką) : ciekawe ilu z ujadających w tym wątku słuchało wyrobów Kuleszy, że się w ogóle wypowiadają?

 

Widzisz mczaj, jak ty znowu nic nie rozumiesz z tego co czytasz. Tu nie chodzi o to jak grają. Tego nikt nie neguje. Tylko o terminowość i słowność wykonawcy ...

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elbik, nie ośmieszaj się, bo póki co to ty nic nie zrozumiałeś, nawet tak oczywistej nuty sarkazmu nie jesteś w stanie odczytać, jak w moim powyższym wpisie, ale to akurat nie dziwne, bo argumentem, o którym piszę sam się posługujesz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem wyzej o moich przygodach,teraz jedno jest pewne-jego integra z dacem jest swietna.i to do takiego stopnia,ze stwierdzilem,ze jednak lampa lepiej wpisuje sie w moje pojecie o dobrze zrealizowanym koncercie.proponentow tranzystora na 100% zadowoli.a jesli jego wyroby z wyzszej polki sa jeszcze lepsze,hmm,chyle czapke podsiebiernie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

pier**licie jak potłuczeni, nie podoba się nie kupuj. Na Darkula trzeba mieć cierpliwość, chcesz mieć od ręki idź do sklepu.

Ja sie nigdy nie zawiodłem na oczekiwaniu, zawsze było lepiej. Warto.

Ci co tak naskakujecie na Darkula, jedynie co Wam wyszło w życiu to kupa w kiblu.

End of story.

 

uczciwość nakazuje, żeby każdy wypowiadał się za siebie, inaczej to nie ma sensu. Jeszcze gorzej brzmi takie dziecinne "nie podoba się nie kupuj". D. Kulesza mawia "nikt Panu pistoletu do głowy nie przykładał", to podobna bezczelność.

Twoje interesy poszły dobrze, ale innym gorzej, może nie masz świadomości, ale - wiem to na pewno - niektórzy otrzymują swoje sprzęty kosztem innych. W moim przypadku tak było, na pierwsze kolumny czekałem chyba ponad 2 miesiące od ustalonego terminu, potem dogadałem się z zagrą, że wykona mi lepsze (i w końcu w nie tak marnym, żenującym wykonaniu) - miałem je mieć 02.06.2012, po wielu bajkach dałem spokój gdzieś na przełomie października / listopada ! oczywiście nawet po tym świństwie D. Kulesza nie chciał mi zwrócić wpłaconych pieniędzy (1600 zł)... - daruj sobie wiec takie teksty "chcesz mieć od ręki idź do sklepu"

 

W końcu udało mi się jako tako wyjść z tego interseru bez dużych strat (tzn. z jak najmniejszymi startami, chodzi oczywiście o poniesione koszty), ...ale oczywiście czekam cały czas na wysyłkę wzmacniacza:), i zanosi się na kolejny serial jak robić klienta w konia.

 

Tak więc nie bądź taki mądry i nie pouczaj innych, słyszałem, że kupiłeś od zagry kolumny, bądź pewien, że wykonanie tych kolumn odbyło się moim kosztem...

 

Kolejnym "problemem" są ceny, bo zagra nie ma tyle przyzwoitości, żeby tak jak np. Majkel czy Gradofan - ofcjalnie podał ceny swoich produktów. Cierpi na tym klient - naczytawszy się świetnych opinii, zamawia sprzęt,...ale nie otrzymuje już tej jakości co recenzowany sprzęt, widziałeś zdjęcia moich kolumn za 8800 zł, na pewno Twoje kosztowały mniej, natomiast zostały lepiej wykonane, z lepszych komponentów

 

pisalem wyzej o moich przygodach,teraz jedno jest pewne-jego integra z dacem jest swietna.i to do takiego stopnia,ze stwierdzilem,ze jednak lampa lepiej wpisuje sie w moje pojecie o dobrze zrealizowanym koncercie.proponentow tranzystora na 100% zadowoli.a jesli jego wyroby z wyzszej polki sa jeszcze lepsze,hmm,chyle czapke podsiebiernie...

 

mój DAC-ZAGRA kosztował mnie 3000 zł, ale nie startu chociażby co starego CEC DX-51, którego kupiłem od Majkela za 2200 zł (po modyfikacji Majkela). Nie mam powodu, żeby Tobie nie wierzyć, wyjścia są dwa - mamy zupełnie inne gusta, oraz drugie - mój DAC-ZAGRA nie prezentuje poziomu Twojego DACa, biorę raczej pod uwagę drugie wyjście.

Chcąc być jednak rzetelnym - Zagra robi dobre wzmacniacze, ale z moich odsłuchów wnioskuję, że można kupić podobna jakość wcale nie dużo drożej niż sprzęt zagry, ewentualnie trochę drożej, ponadto mamy pewność kupując sprzęt firmowy co do terminów i w ogóle do realizacji kupna sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.