Jump to content
IGNORED

Słuchawki do iPhone oraz audiolab mdac 800zl

Piotr83

Recommended Posts

Witam, poszukuje słuchawek do 800zl które dobrze zagrają z tymi urządzeniami. Nie zamierzam kupować wzmacniacza słuchawkowego. Myśle nad sluchawkami zamkniętymi. Co jest warte uwagi? Zależy mi na dobrym basie,dobrymi wokalami i nie kujacej górz.

Muzyka to rap,pop , muzyka klubowa czasami jazz

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Macbook Pro , Apple Airport Express ---> Audiolab M-DAC---> Roksan Caspian M1 NG----> Minas Anor IIIs (2,5way) ----> B&W ASW600

Witaj,

jeśli zależy Ci na możliwie dobrej jakości dźwięku, zwróć uwagę na słuchawki Audio -Technica ATH-A700, jeśli dodatkowo słuchawki mają być bardziej mobilne, designerski, zwróć uwagę na Focal Spirit One lub Beyerdynamic Custom One Pro. Beyerdynamic dodatkowo ma ogromne możliwości indywidualnego dostosowania charakterystyki do aktualnych wymagań.

Serdcznie zapraszam na odsłuchy

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Panowie zrobiłem małe zestawienie. Kwota lekko poszła do góry max 1.000 zł.

Interesują mnie modele

-Audio-Technica ATH-WS70

-Audio-Technica ATH-A700X

-Audio - Technica ATH-M50

-Beyerdynamic T50p

-Beyerdynamic CustromOnePro

- AKG K550

-AKG K451

-shure 840

Jeśli jakiś model z w.w jest do bani i do odrzucenia to proszę o podpowiedź oraz jaki model zamknięty pominołem z innych firm ?

Przypominam , że ma to grać z iphone 5 oraz audiolab m-dac, wzmacniacza słuchawkowego nie zamierzam dokupywać.

Hidden Content

Macbook Pro , Apple Airport Express ---> Audiolab M-DAC---> Roksan Caspian M1 NG----> Minas Anor IIIs (2,5way) ----> B&W ASW600

Peritus posiadasz te słuchawki ? Możesz coś więcej napisać czy masz pod nie wzmacniacz czy może napędzasz je z jakiejś dziurki DAC ? Jak sprawują się z odtwarzaczami przenośnymi w moim przypadku iphone 5 ?

Hidden Content

Peritus posiadasz te słuchawki ? Możesz coś więcej napisać czy masz pod nie wzmacniacz czy może napędzasz je z jakiejś dziurki DAC ? Jak sprawują się z odtwarzaczami przenośnymi w moim przypadku iphone 5 ?

Tak, mam je. Sprawują się bardzo dobrze. Tak jak pod wzmacniaczem i pod urządzeniem przenośnym (iPhone 4s). Świetną funkcją jest możliwość regulowania basu, czyli możemy regulować żeby słuchawki były zamknięte lub otwarte oraz ustawienia pośrednie. Co dziwne regulacja ta też częściowo wpływa na średnie i wysokie. Porównywałem je ze sporą ilością innych słuchawek i zawsze było coś nie tak. Te trafiają w moje gusta w 100 %. Wykonane bardzo solidnie. Kupiłem w dobrej cenie w jednym ze sklepów internetowych.

Hidden Content

czy Wy jesteście pewni że mikro-wzmacniacz jaki jest w iphone napędzi duże słuchawki? ja co prawda mam doświadczenie tylko z ipodem ale obawiam się że duże słuchawki zwłaszcza w zakresie tonow niskich są nie do uciągnięcia przez ten wzmacniaczyk..To nie jest krytyka tylko zapytanie..sam szukam i na razie niczego pod kask narciarski nei znalazłem sensownego..

Hidden Content

czy Wy jesteście pewni że mikro-wzmacniacz jaki jest w iphone napędzi duże słuchawki? ja co prawda mam doświadczenie tylko z ipodem ale obawiam się że duże słuchawki zwłaszcza w zakresie tonow niskich są nie do uciągnięcia przez ten wzmacniaczyk..To nie jest krytyka tylko zapytanie..sam szukam i na razie niczego pod kask narciarski nei znalazłem sensownego..

No ja takiej wiedzy nie mam, mam nadzieje ze jakiś kompromis znajdę. U mnie to będzie 80% do 20% dla audiolaba.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.