Jump to content
IGNORED

Słuchawki + wzmacniacz słuchawkowy (?) do 1000 zł

Salvo

Recommended Posts

Cześć! Chciałem sobie kupić jakieś w miarę porządne słuchawki nauszne (raczej zamknięte, choć niekoniecznie). Rozważam też kupno wzmacniacza słuchawkowego, o ile takowy będzie potrzebny, by wyciągnąć wszystko ze słuchawek? Korzystałbym z nich raczej w domu do odsłuchu mp3@320/FLAC-ów, używając takiego oto interfejsu:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Aktualnie mam AKG K518 i są całkiem w porządku, ale wiele im do doskonałości. :-) Kierunek jest jednak całkiem dobry - słuchawki są dość dynamiczne, mają niezły bas, ale niestety góra i średnica są dość przytłumione, brak im klarowności. Da się coś znaleźć do tysiaka, żeby było wyraźnie lepiej? :)

W sumie fajnie byłoby, gdyby słuchawki były dość łatwe do napędzenia i mogło się obyć bez wzmacniacza słuchawkowego. Zawsze to fajnie posłuchać też muzyki na wyjeździe!

Słuchawki do MUZYKI ELEKTRONICZNEJ - trance, hardstyle, techno, minimal.

Nie wiem, czy to będzie jakaś podpowiedź dla Was, bo słuchawki to zupełnie inna bajka, niż kolumny, ale uwielbiam dźwięk wydobywający się z moich Paradigmów 9 v2 grających z Rotelem 960BX. :)

Po oszczędzaj a potem kup:

beyerdynamic dt 770 pro 250 ohm - powinny ci odpowiadać ze względu na mocny bas (nie buczący lecz fajny dynamiczny), zresztą poczytasz dokładniejsze opinie na forum :) Z tym ze twój interfejs nie "uciągnie" optymalnie żadnych słuchawek wysokoomowych i to będzie następny punkt w zakupach :)

Ja używam do swoich DT770 wzmacniacza słuchawkowego NFB-5.32 z oferty mojej firmy. Jak będziesz szukał innego DAC`a, to pamiętaj ze musi posiadać dużą moc wyjściowa wzmacniacza słuchawkowego.

Parametry wzmacniacza słuchawkowego w DAC NFB-5.32:

3500mW/25 ohm

1800mW/50 ohm

900mW/100 ohm

300mW/300 ohm

150mW/600 ohm

Hidden Content

post-45171-0-53282900-1355676969_thumb.jpg

Hidden Content

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.