Jump to content
IGNORED

Radio internetowe w Yamaha RX-A810

Makrys

Recommended Posts

Od pewnego czasu jak słucham radia internetowego to niektóre stacje ( mam tu na myśli RMF CLASSIC i i nne z rodziny RMF ) odtwarzają muzykę tylko przez 6 -7 sek. Aby ponownie włączyć muszę użyć pilota i następnie znowu działają tylko 6 - 7 sek. Czy ktoś miał może taki problem.

Inne stacje działają bez problemu.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W takim razie powinno działać bez problemu, prędkość graniczna dla stacji internetowych jest około 5 MB/s.

Masz tak od początku czy od pewnego czasu?

U mnie (Rotel RT-12) po zakupie wszystkie stacje działały bez zarzutu, jednakże po aktualizacji firmware jest problem ze stacjami nadającymi w WMA. Po prostu nie da się tego słuchać, coś ciągle prztyka i zacina i nie ma nadawanych komunikatów RDS. Stacje w mp3 działają bez zarzutu ( RMF nadaje w mp3 i u mnie wszystko jest OK).

Gdy zgłaszałem odpowiedź dostałem aby sprawdzić ustawienia routera.

Hidden Content

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

sittek dzięki za odpowiedź.

Od początku nie miałem żadnych problemów. Może od tygodnia wystepuje ten problem ( ale tylko niektóre stacje z rodziny RMFFM ) pozostałe działają bez problemu. Może stacja RMF coś namieszała ?

Hidden Content

A czy PR III Trójka działa bez problemu? U mnie nadaje z 48kbps w WMA, buforowanie trwa wieki a gdy już się załaduje to jakość jest beznadziejna. Co chwilę coś strzela. Jeszcze miesiąc temu było super, teraz jest beznadziejnie.

Hidden Content

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

wbrew temu co mówią reklamy internet na świecie ...... zwalnia ( tak podają niezależne badania ) , podobno głownie przez smartphony.

ps też na poczatku cieszyło mnie net radio ale teraz słucham go wczesnymi porankami w weekendy. Z powodu transferu , buforowania i jakośći

Hidden Content

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

• 2 weeks later...

Moze ostatnio wiecej osob korzysta z internetowego radia i przez to zapychaja sie serwery.

Ja praktycznie caly czas slucham radia z niemiec i bez zadnych problemów. Ale np blue FM jednego dnia smiga az milo innego zrywa.

winne sa na pewno albo serwer źródłowy albo łącze. Trzeba pamiętać, że często takie serwery stoją w centrach danych, które mają określone łącze do internetu ale mogą np mieć też serwery sklepów internetowych które w okresie przedswiatecznym pewnie znacznie zwiekszaja zapotrzeboawnnie na przepustowość.

Zacząłbym się martwić jeśli po nowym roku problem nie ustąpi :)

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.