Skocz do zawartości
IGNORED

Music Hall 35.2- czy ktoś to ma?


Bumbrum

Rekomendowane odpowiedzi

Music Hall 35.2- czy ktoś to ma? Albo miał? I jakie wrażenia? Gdzie ten sprzęt jest robiony, czy się psuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dobry system nie boi się żadnej muzyki. Jeżeli słuchasz muzyki organowej, opery, symfonii lub muzyki chóralnej i ci się podoba, jesteś blisko... Jeżeli słuchasz płyt, których nigdy nie mogłeś wysłuchać w całości a teraz muzyka cię zachwyca, jesteś blisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeden z wielu wzmacniaczy, bardziej należałoby zadać pytanie, czy pasuje do Twoich kolumn i będzie odpowiadał Twoim preferencjom brzmieniowym.

Podaj proszę więcej szczegółów

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ja mam ten wzmacniacz i cenię sobie go bardzo. Ma lekko podkreślone skraje pasma, "szlachetny" dźwięk, niezłą dynamikę. Jest dość uniwersalny choć najlepiej słucha się nowszych płyt lub starszych lecz dobrze zrealizowanych. Zła realizacja od razu wychodzi na wierzch. Porównywałem go z Nadem w podobnym zakresie cenowym i Music Hall zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu. Także jeśli chodzi o wygląd:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.