Skocz do zawartości
IGNORED

Hi End w kinie domowym 5.1/7.1 (fonia bez TV)


Azorsky

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym solidnie zupgradować kino domowe. Interesuje mnie tylko aspekt dźwiękowy bez głośników w budżecie około 25 k Euro (głównie koncerty Bluray). Przez aspekt dźwiękowy rozumiem zestaw:

- wielokanałowa końcówka mocy

- przedwzmacniacz z obsługą 3D, 4K może być ale nie musi

- BluRay player

Wybór jest... skromny. Wychodzi na to, że markowe firmy (w tym segmencie) albo porzucają ten segment (Denon - mam na myśli flagowce) albo działają z dużym opóźnieniem w stosunku do nowinek (3D, 4K etc.)

Ktoś mógłby coś polecić?

Moje skromne rozpoznanie obejmuje zestaw Denona (wyszedł z produkcji) AVP-A1HDA + POA-A1HD i chyba Oppo 105. Alternatywa to poczekać na zestaw Marantza AV8801 i MM8077 (od stycznia w sprzedaży). Boję się że pomijam coś dobrego, z czym może się zetknęliście? Może Classe? McIntosh nie za bardzo hi-end (w mojej opinii) w stereo, może w kinie lepiej?

Najważniejsza dla mnie jest końcówka mocy w tym zestawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorientuj się w aktualnej ofercie Arcama-AVP777/888+BDP300 oraz w ofercie firmy Nad,seria Masters-M25/M15 HD+M56.

 

Nie, nie, Arcam, NAD to nie liga dla kolegi Azorskiego.

On mierzy wyżej.Też mnie ten temat interesuje bo też przymierzam się do systemu pod kino.

Właśnie ten nowy Marantz wygląda ciekawie.Jest nowy Denon 4520 ale to amplituner i to tego nie ma wyjść

XLR więc odpada.Topowy dzielony Denon jest już trochę przestarzały i mimo że zrobili mu odpłatny upgade pod 3D

to mimo wszystko czas na coś nowego.

Od 2 lat mówi się że Denon pokaże coś nowego, topowego ale nie mogli wcześniej żeby klienci obecnej dzielonki

nie wkurzyli się. Ale czas mija i Denon nic nowego nie pokazuje.

 

Harman Kardon jako Lexicon ma wreszcie wypuścić swojego "wypasa".Był już rok temu prezentowany ale premiera ciągle się przesuwa.

Symbol chyba MC-20. Ma obsługiwać 16 kanałów.

Classe nie ma obecnie nic godnego uwagi w kwestii procesora kinowego.To co ma to już dziadek.

Onkyo ma taką nieco lepszą linię jako Integra Research.Coś tam można wybrać.

Z wielokanałowych końcówek mocy uznaniem cieszy się Classe, Parasound i Sunfire.Ponoć dobre są też Cary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon ma kłopoty, jak i cały ten koncern D+M. Ostatnio sprzedali MacIntosha Włochom od Sonus Faber.

 

Takie coś wyguglałem na McIntoshu:

MVP891 jako żródło

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Procesor MX121 (najnowszy, niby nieflagowy)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Końcówka w nowym designie MC8207 lub starym MC207

Trza do Reichu zadzwonić. Wygląda dobrze, trzeba mieć nadzieję, że nie zmula.

Zastanawiam się tylko jaki to daje obraz. Bo ten chinolski (znaczy amerykański jak Jolida, i jak austriacki jest Ayon) Oppo za 6k PLN może fajniej odbierać od tego Maca za 6 k Euro (oby). I ciekawe czy dźwięk jak to w Macu nie zmula. Ale do B&W z drugiej strony trochę zmulenia nie zaszkodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Też mnie ten temat interesuje bo też przymierzam się do systemu pod kino.

nowy procesor onkyo , końcówki mocy jakie chcesz i blu od philipsa , chyba bd 9700, nie wiem czy pójście dużo wyżej da dużo więcej. a konfiguracje przetestowałem. działa ok.

 

Onkyo ma taką nieco lepszą linię jako Integra Research.Coś tam można wybrać.

.... no 10 lat temu to było jedno z niewielu kin top.

Teraz nie wiem. to powyzej bedzie tak dobre że nie wiem czy szukał bym dalej. ale jak ktoś lubi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się Krellem s-1200u i końcówką s-1500.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

(Konto usunięte)

Nie zapominajcie o ofercie Emotivy. Mimo że taka mało audiofilska to ma w ofercie to o co pyta Azorsky.

A ceny niziutkie. Nowy processor XMC-1 ma być juz na dniach na rynku. Do tego końcówka XPR-5 i na fronty dwa monobloki XPR-1 np. I będzie bardzo dobrze. A w Twoim budżecie to całość mozna by na tych monoblokach zbudować. To by był dopiero odjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie o ofercie Emotivy. Mimo że taka mało audiofilska to ma w ofercie to o co pyta Azorsky.

A ceny niziutkie. Nowy processor XMC-1 ma być juz na dniach na rynku. Do tego końcówka XPR-5 i na fronty dwa monobloki XPR-1 np. I będzie bardzo dobrze. A w Twoim budżecie to całość mozna by na tych monoblokach zbudować. To by był dopiero odjazd.

 

Rozumiem, że słuchałeś tego zestawu Emotivy, o którym piszesz? (poza nowym procesorem XMC-1, ale pewnie słuchałeś modelu poprzedniego)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

(Konto usunięte)

Nie, niestety nie słuchałem. Jako że sam powoli skłaniam się do przebudowy systemu kina domowego, to rozmawiałem z osobami które miały przyjemność różnych produktów Emotivy, posłuchać. Opinie niezmiennie pozytywne.

Processor XMC-1 jest jeszcze zagadką bo go jeszcze nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Witam.

 

Miałem zarówno starego jak i nowego AVP/POA/DVD Denona.

Ponadto miałem również topową Yamahę A1.

Dżwięk produkują na podobnym poziomie natomiast jeżeli chodzi o obraz to wszystkie inne odtwarzacze Bluray nawet koło Denona nie stały i w zderzeniu z DVD A1UD wyglądają blado.

Denon gra płyty DVD prawie na poziomie Bluray innych odtwarzaczy

Również dżwięk (stereo) produkuje na przyzwoitym poziomie.

10 kanałowa końcówka połączona na XLR gra na prawdę dynamicznie i z klasą.

Możliwości ustawień (Audyssey itp) masz mnóstwo.

 

Wszystko byłoby ok gdyby nie beznadziejna obsługa klienta w Niemczech (o Polsce nawet nie wspomnę bo to żenada).

Ostał mi się jeszcze amplituner + Bluray CARA i nawet taki kurdupel gra dobrze a obraz jest też na przyzwoitym poziomie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DVD Denon 3930 czyli niższy niż Jarka i filmy z DVD są praktycznie nie do odróżnienia od filmów z Blu Ray puszczanych na odtwarzaczu

Samsung za ok 1000zł.

Na 65 calowym TV praktycznie nie widać żadnych różnic.Są minimalne.

Wyobrażam sobie jaki obraz musi generować topowy Blu Ray Denona a i pewnie Marantza też bo to teraz w sumie jedna firma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Mam DVD Denon 3930 czyli niższy niż Jarka i filmy z DVD są praktycznie nie do odróżnienia od filmów z Blu Ray puszczanych na odtwarzaczu

Samsung za ok 1000zł.

Na 65 calowym TV praktycznie nie widać żadnych różnic.Są minimalne.

Wyobrażam sobie jaki obraz musi generować topowy Blu Ray Denona a i pewnie Marantza też bo to teraz w sumie jedna firma.

 

Tak jak piszesz Denon to klasa sama w sobie i za cenę ok.100.000 zł na pewno do tanich nie należy.

Nawet podłączony do dobrego projektora produkuje obraz jak w kinie a może nawet lepszy.

Moc łączna ponad 2 kW napędzi każde głośniki tym bardziej ,że można przełączać na bi-amping więc masz np. na przednie głośniki 400 Wat w sinusie !!!

U mnie kino grało na Cantonach Reference i jak puszczałem film to sąsiedzi nie musieli przychodzić do mnie aby obejrzeć film.

Wystarczyło włączyć tylko obraz bo dżwięk mieli już za free z mojego Denona :)

 

Gdyby tylko nie ta fatalna obsługa klienta......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DVD Denon 3930 czyli niższy niż Jarka i filmy z DVD są praktycznie nie do odróżnienia od filmów z Blu Ray puszczanych na odtwarzaczu

Samsung za ok 1000zł.

Na 65 calowym TV praktycznie nie widać żadnych różnic.Są minimalne.

Wyobrażam sobie jaki obraz musi generować topowy Blu Ray Denona a i pewnie Marantza też bo to teraz w sumie jedna firma.

sly pamietam pewne popularne badanie chyba z UK

39% badanych nie widzi róznicy w jakości pomiedzy DVD a Blu-ray :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DVD Denon 3930 czyli niższy niż Jarka i filmy z DVD są praktycznie nie do odróżnienia od filmów z Blu Ray puszczanych na odtwarzaczu

 

mam parę filmów na obu nośnikach i różnica jest zasadnicza i nie podlegająca żadnej dyskusji na TV 58 cali. Nie wiem jak można pisać takie rzeczy, może kolory są podobne, główny bohater w filmie ten sam, ale wyrazistość detali, ostrość, faktury to jest jednak zupełnie inna bajka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

sly pamietam pewne popularne badanie chyba z UK

39% badanych nie widzi róznicy w jakości pomiedzy DVD a Blu-ray :)

 

Ale ja też to czytałem i nawet napisałem to kiedyś na forum ale dostało mi sie za to, że to bzdury itd

a czytałem że głównym powodem dla którego wiele osób nie przesiada się z DVD na BD jest zbyt mała

różnica w poprawie jakości obrazu.

 

 

 

mam parę filmów na obu nośnikach i różnica jest zasadnicza i nie podlegająca żadnej dyskusji na TV 58 cali. Nie wiem jak można pisać takie rzeczy, może kolory są podobne, główny bohater w filmie ten sam, ale wyrazistość detali, ostrość, faktury to jest jednak zupełnie inna bajka.

 

No widzisz a u mnie na 65 calach prawie nie ma różnicy. Mówię....prawie.

Faktem jest że DVD player jest wysokiej klasy a BD niskiej.

Poza tym oba podają obraz przez procesor Crystalio II VS 3800.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz a u mnie na 65 calach prawie nie ma różnicy. Mówię....prawie.

Faktem jest że DVD player jest wysokiej klasy a BD niskiej.

Poza tym oba podają obraz przez procesor Crystalio II VS 3800.

 

Różnica jest mniej więcej taka, jak pomiędzy Ligą Mistrzów w HD i w SD. I choćby nie wiem przez jaki procesor byś tego sygnału SD nie przepuścił, to do jakości HD się nie zbliższysz. Zerknij na murawę, publiczność, raz widzisz detale, a raz zamazaną masę, z której nie wyczarujesz szczegółów, których tam nie ma.

 

A co to za telewizor o przekątnej ekranu 58 cali jeśli można wiedzieć?

 

Plazma Panasonica 58PY800

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Plazma Panasonica 58PY800

 

 

Myślę ,że pomyliłeś dwie rzeczy a mianowicie obraz generowany przez przekaz HD z odtwarzanym z płyty Bluray.

Obraz telewizyjny HD (jeszcze nadawany na żywo) jest lepszy od Bluray.

 

Problem u ciebie nie jest w odbiorniku TV a raczej w odtwarzaczu.

Kup Denona DVDA1UD podłącz a potem pogadamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Eee Jarek, chyba nie.

Bluray daje full HD a większość stacji TV HD to tak na prawdę HD Ready.

 

Eee Sylwester chyba nie ;)

Piszesz chyba o koblówce.

Kup dobry dekoder HD i satelitę ( z porządną czaszą) podłącz i zobaczysz o czym piszę ;)

 

Denon DVDA1UD ma jeszcze opcję 24p (zgodność z filmami kina)

 

Używałem tego Denona prawie 2 lata i jest to na prawdę super maszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło rany, coraz ciekawiej się robi, tak hajendowo-audiofilsko

odpadam na tym etapie, powyższy wpis mówi sam za siebie. Oczywiście bzdurami tego nazwać nie można, bo zaraz bedzie, że agresja. Tylko co poradzić na to, że to obiektywnie jest ignorancja i bzdury takie, że aż zęby bolą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

ło rany, coraz ciekawiej się robi, tak hajendowo-audiofilsko

odpadam na tym etapie, powyższy wpis mówi sam za siebie. Oczywiście bzdurami tego nazwać nie można, bo zaraz bedzie, że agresja. Tylko co poradzić na to, że to obiektywnie jest ignorancja i bzdury takie, że aż zęby bolą?

 

A co dla ciebie kolego jest konkretnie bzdurą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja też to czytałem i nawet napisałem to kiedyś na forum ale dostało mi sie za to, że to bzdury itd

a czytałem że głównym powodem dla którego wiele osób nie przesiada się z DVD na BD jest zbyt mała

różnica w poprawie jakości obraz

zbyt mała róznica jesli nie jest sie badaczem szczegółów

tu sie zgadzam , wiekszosc ogladaczy skupiajac sie na samej tresci przekazu nie wkręca sie w super detale obrazu

a jaka jest ogolnie nasza wrazliwosc na jakosc przekazu video potwierdza kolejny fakt ze Tv sat sprzedaja obraz jako HD który nim nie jest i wszyscy są i tak zadowoleni :)

hdtv a obecnie uhdtv robia najwieksze wrazenie na osobach zawodowo zwiazanych z przekazem video ktory jest to w stanie wymiernie wykorzystac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz chyba o koblówce.

Kup dobry dekoder HD i satelitę ( z porządną czaszą) podłącz i zobaczysz o czym piszę ;)

 

Denon DVDA1UD ma jeszcze opcję 24p (zgodność z filmami kina)

 

Zadna platforma HD nie zapewni bitrate na poziomie blue ray, do DVD nawet nie wiem jakiego nie ma co porównywać to tak jakby z mp3 konwertować do Flac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dla ciebie kolego jest konkretnie bzdurą?

 

Myślę ,że pomyliłeś dwie rzeczy a mianowicie obraz generowany przez przekaz HD z odtwarzanym z płyty Bluray.

Obraz telewizyjny HD (jeszcze nadawany na żywo) jest lepszy od Bluray.

 

powyżej sam sobie udzieliłeś odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Zadna platforma HD nie zapewni bitrate na poziomie blue ray, do DVD nawet nie wiem jakiego nie ma co porównywać to tak jakby z mp3 konwertować do Flac

Jak na mój gust to jednak obraz nadawany przez SKY (HD) jest wyrażnie lepszy od DVD i jest na poziomie Bluray.

Z tego co pamiętam to oni nadają chyba 1080X720.

Ale nie jestem pewien na 100 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz Denon to klasa sama w sobie i za cenę ok.100.000 zł na pewno do tanich nie należy.

Nawet podłączony do dobrego projektora produkuje obraz jak w kinie a może nawet lepszy.

 

Myślę ,że pomyliłeś dwie rzeczy a mianowicie obraz generowany przez przekaz HD z odtwarzanym z płyty Bluray.

Obraz telewizyjny HD (jeszcze nadawany na żywo) jest lepszy od Bluray.

 

Jak na mój gust to jednak obraz nadawany przez SKY (HD) jest wyrażnie lepszy od DVD i jest na poziomie Bluray.

Z tego co pamiętam to oni nadają chyba 1080X720.

Ale nie jestem pewien na 100 %.

 

Ja wysiadam:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem u ciebie nie jest w odbiorniku TV a raczej w odtwarzaczu.

Kup Denona DVDA1UD podłącz a potem pogadamy:)

 

ale po co miałbym kupować ten odtwarzacz DVD? może jeszcze z jakimś kaseciakiem w komplecie? I z komputerem z Intel Pentium?Czasem się pokazują na aukcjach, jak ktoś lubi vintage to czemu nie. Każdy rozsądny i racjonalnie myślący człowiek natomiast kupi sobie np. odtwarzacz BR Denona, który przy odtwarzaniu DVD będzie co najmniej tak samo dobry (pewnie odrobinę lepszy, gdyż ma znacznie mocniejszy procesor obrazu i lepsze układy skalujące), zaś odtwarzając płyty Blu-ray pokaże staruszkowi, że akurat w dziedzinie obrazu to postęp jest zasadniczy, a nie iluzoryczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Jak na mój gust to jednak obraz nadawany przez SKY (HD) jest wyrażnie lepszy od DVD i jest na poziomie Bluray.

Z tego co pamiętam to oni nadają chyba 1080X720.

Ale nie jestem pewien na 100 %.

Obraz full hd to 1920x1080 i żadna telewizja tak nie nadaje, zwykle nadają hd ready 1376x768, zaś dvd to 720x576.

Proponuję poduczyć się i nie wypisywać głupot, na głupoty to miejsce jest w zakładce hi-end (edit: o kurde to jest hi-end, a myślałem, ze kino domowe....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.