Jump to content
IGNORED

LG 50PA5500 - co o nim sądzicie ?

IGNAC

Recommended Posts

Witam. Swojego czasu przymierzałem sie do Panasa G30 ale wyszło jak wyszło. Teraz budzet ok 2 tys a chciałbym duzy ekran. Szczerze mówiąc widziałem obraz w sklepie z tej plazmy i jest chyba dość przyzwoity. Jakie są wasze opinie na temat tego modelu ? Myślałem o jakims lcd lub LED ale za te pieniądze w tym rozmiarze chyba ciezko.

nie mozna po prostu odpowiedziec tak lub nie na pytanie czy jakosc obrazu bedzie lepsza w lcd czy w plazmie, zalezy w jakich warunkach i jak ogladasz tv (na wprost, czy takze z boku), czy w jasnym czy w pomieszczeniu z kontrolowana iloscia swiatla, czy sloneczko pada wprost na tv czy nie, czy ogladasz glownie za dnia czy raczej jak juz jest szaro/ciemno za oknem?

Sam ostatnio stoję przed wyborem lcd czy plazma do 2500 zł, interesuje mnie rozmiar minimum 46", choć wzamian za super jakość i funkcje mógłbym przeboleć 42". Ten LG jest fajny, ale nie ma niestety smartTV, a jutuba czasem chętnie bym pooglądał, choć jakbym zmontował HTPC to wtedy smartTV mi nie potrzebne, ale z drugiej strony HTPC to dodatkowy wydatek. Hmm, same wątpliwości.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.