Jump to content
IGNORED

Peter Gabriel - New Blood

bronstein

Recommended Posts

Cześć,

krótkie info, w warszawskim sklepie "nie dla idiotów" przy Górczewskiej jest małą wyprzedaż płyt CD, wśród morza chłamu można znaleźć wspomniany w tytule album Petera Gabriela - New Blood, są zarówno wersje jedno jak i dwupłytowe, obydwie w jednakowej cenie 19.90 zł - myślę, że jest to niezłą okazja, dodatkowo (przynajmniej w wersji dwupłytowej) razem z płytą jest kupon z kodem uprawniającym do pobrania z sieci 24 bitowych flaców (nie wiem jak z ich jakością, bo dopiero zaciągam - ok. 1,5GB danych).

I tak jeszcze BTW, oprócz wyprzedaży CD jest też kosz z filmami BD w cenach również od 19.90

Pzdr,

Bronek

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzięki za info. Kupiłem sobie dwupłytową edycję specjalną. Jest w niej kupon z kodem. Ściągnąłem sobie skompresowany 24bitowy plik używając kodu. Niestety próba dekompresji skończyła się fiaskiem. Potrzebne jest dodatkowe hasło.

Czy ktoś posiada to hasło? Skąd je wziąć? Trza pisać do Petera Gabriela?

Pewnie skończy się na 16bitowym ripie :-(

Hidden Content

Z cztery razy ścągałem plik. Mam na dysku zzipowaną 1,5GB paczkę. Gdy próbuję ją rozpakować pojawia się tabliczka do wprowadzenia hasła. Kod z karteczki z płyty nie pasuje. Cekawa sytuacja, u kol.Bronsteina nie było hasła, a u mnie jest. 2-3 dni później ścągnęty plik!? Chyba spróbuję do nich napisać.

Hidden Content

• 3 weeks later...

Hej!

Słyszałem wiele o geniuszu Petera Gabriela jako wykonawcy solo. Kupiłem sobie jego wszystkie płyty. Tymczasem wrzuciłem pierwszą z brzegu, potem kolejną i żadna nie rzuca na kolana.. Klimat wczesnego Genesis uwielbiam..a tutaj.. Proste rytmy, mało czystej muzyki, bardzo męcząca i drażliwa muzyka, mało piękna..

Co robię nie tak? Jakie płyty polecicie? Czy może źle trafiłem?

Pozdrawiam

Filip Polaszek

Hidden Content

Słyszałem wiele o geniuszu Petera Gabriela jako wykonawcy solo. Kupiłem sobie jego wszystkie płyty. Tymczasem wrzuciłem pierwszą z brzegu, potem kolejną i żadna nie rzuca na kolana.. Klimat wczesnego Genesis uwielbiam..a tutaj.. Proste rytmy, mało czystej muzyki, bardzo męcząca i drażliwa muzyka, mało piękna..

Co robię nie tak? Jakie płyty polecicie? Czy może źle trafiłem?

Bluźnisz ;)

Jest to inna muzyka niż Genesis, nawet dawny. Współczesny Genesis to taki już miękki/łatwy (jak go tam zwał) rock.

Możesz mieć problemy ze znalezieniem czegoś odpowiedniego dla siebie. Peter to eksperymentator. Poszukuje w muzyce etnicznej, to słychać...

Czy słuchałeś "So"? Wcześniejsza od polecanej "Us". Jak nie spodoba ci się najbardziej komercyjna So to chyba nie leży Ci muzyka Peter`a.

Artysta w każdym razie wybitny.

Hidden Content

Czy słuchałeś "So"? Wcześniejsza od polecanej "Us". Jak nie spodoba ci się najbardziej komercyjna So to chyba nie leży Ci muzyka Peter`a.

Dla mnie 'Us' jest plyta nie tyle wtorna do 'So' co nawet wygladajaca na wydana przed 'So' (a nie jest). Jest jakby wprawka i ma niedopracowane momenty. 'So' jest bardzo staranna poza moze jednym utworem.

pzdrw

soso

Hidden Content

Rzecz gustu.Ja tam wolę "Us" !Bardzo podoba mi się sposób realizacji nagrań.Często do niej wracam w odróżnieniu od "So".Niedopracowane momenty?Właściwe o każdej płycie można tak powiedzieć.Poza tym "So" brzmi momentami bardzo archaicznie w warstwie instrumentów klawiszowych.Od premiery płyty mnie to trochę raziło.

Hidden Content

• 2 weeks later...

Użytkownicy

237 postów

Napisano 10.01.2013 - 18:54

Hej!

Słyszałem wiele o geniuszu Petera Gabriela jako wykonawcy solo.

Polecę tobie dwie płyty flmowe P.Gabriela "Birdy" i "Passion" oraz koncertową "Secret World Live".

I jak rzeczywiście nie znasz twórczości Petera Gabriela, i odrzucają cię pierwsze płyty, to spokojnie możesz zacząć od ostatniej studyjnej "New Blood". Polecam wersję dwupłytową. Obie to ten sam materiał, w tym druga jest instrumentalna. Poznasz sporą szęść jego twórczości w innych aranżach.

Pozdr.

Hidden Content

Nie ma się co napinać i wysilać. Tę muzykę albo się czuje, lubi i akceptuje się w całości, albo się nie czuje i słucha się innych wykonawców. Nie ma co człowieka męczyć i na siłę przekonywać.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.