Jump to content
IGNORED

Kolumny Steereo do Denona

D_A_R_O_O_O_

Recommended Posts

Witam wszystkich

Proszę o poradę , doradztwo . Potrzebuję jakieś ciekawe kolumny do muzyki ( przede wszystkim elektronika , ambient ) . dokładniej chodzi mi o jakieś kolumny co maja dość niski bas i wysoką górę . Nie jestem jakimś specem od audio ale słuchałem już kilka głośników i jakoś mnie nie zadowolił ich dźwięk , min. Cabbase nie pamiętam modelu . zależy mi na tym aby głośnik miał bass reflex z przodu ponieważ bedą stały blisko ściany , niestety warunki domowe na rozstawienie nie pozwalają .

Amplituner jaki posiadam to Denon 4308 . Zastanawiam się na Dali Concept 8 ewentualnie Focal Chorus 716V , nie miałem okazji jeszcze słuchać .

Czy możecie coś doradzić , czym się warto by było zainteresować ?

Pozdrawiam

Witaj,

nie podałeś wielkości pomieszczenia odsłuchowego oraz założonego budżetu. Przyjmuję że masz pomieszczenie rzędu 25-35m2.

Weź pod uwagę napewno wspomniane Dali Ikon 6 MK2 lub jeśli pomieszczenie większe Dali Ikon 7 MK2, sprawdzą się także zestawy Paradigm (jeśli taniej to seria Monitor v.7, jeśli większy budżet, to proponuję Paradigm Studio 60 v.5).

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, w przypadku pytań służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Witaj,

nie podałeś wielkości pomieszczenia odsłuchowego oraz założonego budżetu. Przyjmuję że masz pomieszczenie rzędu 25-35m2.

Weź pod uwagę napewno wspomniane Dali Ikon 6 MK2 lub jeśli pomieszczenie większe Dali Ikon 7 MK2, sprawdzą się także zestawy Paradigm (jeśli taniej to seria Monitor v.7, jeśli większy budżet, to proponuję Paradigm Studio 60 v.5).

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, w przypadku pytań służę pomocą.

Witam

Pokój 25 m2 a budżet to myślałem max 5tyś .Dodam że kolumny będą musiały stać blisko ściany a po bokach od razy mam komody także nie mają swobody :(((

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.