Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny Steereo do Denona


D_A_R_O_O_O_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Proszę o poradę , doradztwo . Potrzebuję jakieś ciekawe kolumny do muzyki ( przede wszystkim elektronika , ambient ) . dokładniej chodzi mi o jakieś kolumny co maja dość niski bas i wysoką górę . Nie jestem jakimś specem od audio ale słuchałem już kilka głośników i jakoś mnie nie zadowolił ich dźwięk , min. Cabbase nie pamiętam modelu . zależy mi na tym aby głośnik miał bass reflex z przodu ponieważ bedą stały blisko ściany , niestety warunki domowe na rozstawienie nie pozwalają .

Amplituner jaki posiadam to Denon 4308 . Zastanawiam się na Dali Concept 8 ewentualnie Focal Chorus 716V , nie miałem okazji jeszcze słuchać .

Czy możecie coś doradzić , czym się warto by było zainteresować ?

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

nie podałeś wielkości pomieszczenia odsłuchowego oraz założonego budżetu. Przyjmuję że masz pomieszczenie rzędu 25-35m2.

 

Weź pod uwagę napewno wspomniane Dali Ikon 6 MK2 lub jeśli pomieszczenie większe Dali Ikon 7 MK2, sprawdzą się także zestawy Paradigm (jeśli taniej to seria Monitor v.7, jeśli większy budżet, to proponuję Paradigm Studio 60 v.5).

 

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, w przypadku pytań służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

nie podałeś wielkości pomieszczenia odsłuchowego oraz założonego budżetu. Przyjmuję że masz pomieszczenie rzędu 25-35m2.

 

Weź pod uwagę napewno wspomniane Dali Ikon 6 MK2 lub jeśli pomieszczenie większe Dali Ikon 7 MK2, sprawdzą się także zestawy Paradigm (jeśli taniej to seria Monitor v.7, jeśli większy budżet, to proponuję Paradigm Studio 60 v.5).

 

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, w przypadku pytań służę pomocą.

 

 

 

Witam

 

Pokój 25 m2 a budżet to myślałem max 5tyś .Dodam że kolumny będą musiały stać blisko ściany a po bokach od razy mam komody także nie mają swobody :(((

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.