Skocz do zawartości
IGNORED

B&W 683 ?


alej

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w praktyce wypadają B&W 683? Czy one mogą dobrze zagrać z zestawem pioneera PD-S06 + VSA-E06 (na 27m2 )?? Chodzi głównie o jazz i inne, spokojne raczej, klimaty. Zastanawia mnie ta spadająca impedancja, o której tu czytam, ale jak to zestawić z moim sprzętem... trochę na tym się nie znam.Jeżeli nie B&W 683 to co? 684, CM1, CM5? Przedział 4-5 tyś. Które głośniki powinienem odsłuchać, a które od razu sobie darować?

Proszę o opinię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

do spokojnych klimatów, jazzu zastosowanie kolumn B&W w połączeniu z elektroniką Pioneer moim zdaniem jest błędne. Uzyskasz brzmienie detaliczne, szczegółowe, rozjaśnione z cofniętym środkiem pasma. Chyba nie tego wymagasz.

 

Biorąc pod uwagę Twoje wymagania oraz konfigurację systemu, zwróć proszę koniecznie uwagę na modele kolumn Audio Academy. Idealnie nadawałby się model Hyperion IV. Bardzo dobrą propozycją byłyby także kolumny Epos Elan 30 oraz jeden z modeli Xavian.

 

Jeśli masz możliwość, serdecznie zapraszam na odsłuchy, porównania. W przypadku pytań służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Hyperion IV i Elan 30 uda mi się odsłuchać gdzieś w Krakowie – tam mam najbliżej.

 

Dziękuję za pomoc i Twoje sugestie - ew. proszę o jeszcze.

Właśnie o wskazanie potencjalnych głośników, które bedą w stanie dobrze zagrać z moją elektroniką, mi chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o wskazanie potencjalnych głośników, które bedą w stanie dobrze zagrać z moją elektroniką, mi chodzi.[/color][/size][/color][/size]

 

Niesmiertelne Tannoy Mercury M4

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.