Jump to content
IGNORED

Jakie kolumny do Musicala Fidelity A1 nowa wersja

tatabliźniaków

Recommended Posts

Witam. Jak w temacie. Stałem się szczęśliwym posiadaczem wzmacniacza MFA1 nowa wersja z 2008r. Gra pięknie z moimi kolumnami Phonar p30s ale......... kolumny chyba trochę za duże do mojego pomieszczenia. Pokój ma około 15m. Cd xindak c06 wpięty pod dac MF V-Dac II. Jakie dobre kolumny polecanie do mojego systemu aby była znacząca poprawa. Troszkę jest za dużo basu jak na mój gust. A może należy wpierw wymienić CD lub dac? Liczę na pomoc szanownych forumowiczów. POZDRAWIAM. Acha słucham wszystkiego oprócz metalu i disco polo:-)

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Możesz jeszcze poeksperymentować z tymi kolumnami, odstaw je bardziej od ścian jeżeli masz blisko, bass powinien się poprawić.

Możesz także zastosować podstawki granitowe, powinny być zmiany?W rogach pokoju za kolumnami możesz zastosować pochłaniacze basowe, ale o tym poczytaj w zakładce Akustyka. Pozdr.

Hidden Content

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Masz bardzo dobre kolumny. Ja bym ich nie zmieniał. Zatkaj bass reflex. Słuchałem tych kolumn w kwietniu i zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Bas jest szybki i nisko schodzi, trochę mógłby być brzmieniowo bliższy prawdzie. Słuchałem ich z Marantzem PM 17 i MF E10.

Hidden Content

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Witaj,

Phonar P30s to dobra kolumna, chociaż rzeczywiście oferująca stosunkowo dużo basu i nadająca się raczej do pomieszczeń rzędu 25-30m2.

Potwierdzam, poeksperymentuj jeszcze w pomieszczeniu, zatkaj bass-reflex. Jeśli jednak to nie pomoże, zwróć koniecznie uwagę na kolumny Xavian, w Twoim przypadku idealnie sprawdziłyby się Xavian XV125 Junior (to jest monitorek, jednak spokojnie nawet w 20m2 świetnie sobie radzi) oraz o trochę innym charakterze brzmienia Audio Academy Phoebe III.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, w przypadku pytań służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

No i super. Teraz dźwięk miodzio:-) Więc zaoszczędzoną kasę mogę przeznaczyć albo na lepszy CD ( np MF A1 CD) lub lepszy dac. Co polecacie, czy warto jeszcze inwestować w lepszy CD?

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.