Skocz do zawartości
IGNORED

SONY BDP-S790 kontra PANASONIC DMP-BDT500


cubus85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, no właśnie wczoraj wieczorem trochę się pobawiłem tym Panasem. Miałem jakieś dwa filmy na BluRay i koncert Stinga. Telewizor to LCD Philipsa . Napiszę tak, obraz ładny , ale nie było takiego WOW jak się spodziewałem. Miałem nawet wrażenie że programy z N-ki w HD, takie jak TVN24 i HBO (ostatnio leciał koncert Edyty Górniak) są w lepszej jakości. Może to kwestia ustawień, ale nie kombinowałem za dużo. Jeśli chodzi o samo menu to mi się podoba, już nawet do pilota nie mam zastrzeżeń, ten touchpad to bardzo fana sprawa. Aplikacja na Smartfona też działa bardzo bobrze. Internet działa jak powinien, jak ktoś ma nowy telewizor z dostępem do sieci to jest to zbędna funkcja, ale jak ktoś ma TV starszego typu to mu się na pewno przyda. YouTube śmiga jak marzenie. Panasonic jest podłączony do amplitunera stereo i jeśli chodzi o dźwięk oczywiście ustępuje średnim CD, ale nie jest źle. Bas jest trochę płytszy, brakuje tzw. "mięska" i panasonic nie tworzy takiej szerokiej sceny muzycznej. Słuchając płyt z CD prawię widzę muzyków na scenie, a z Blueraya tylko słyszę muzykę, scena jest węższa i bardziej cofnięta, ale zaznaczam nie jest źle. Dla ludzi nie osłuchanych ze sprzętem będzie dobrze.

Reasumując , jestem zadowolony z zakupu, nie miałem int. w TV i to mi się przyda. Odtwarza FLAC i to też mi się przyda i mogę oglądać zdjęcia i słuchać muzyki z dysku sieciowego. Jednak , jak będę chciał posłuchać dobrej muzyki w ciszy z drinkiem w ręku to włączę stare CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przycik do napisow ma gdzies w menu czy jest pozbawiony tej opcji i zawsze trzeba wchiodzic w mneu filmu zeby wlaczyc lub wylaczyc napisy ?

Lolek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.