Jump to content
IGNORED

wzmacniacz stereo do KEF Q700 + Marantz NA7004

tomekb3

Recommended Posts

Dzięki waszemu forum nie popełniłem błędu i zrezygnowałem z zakupu kina które prawdopodobnie byłoby porażką.

Udało mi się również wybrać głośniki (KEF Q700) i network streamer (Marantz NA7004) (oczekuje na dostawę). Przyszła teraz kolej na wzmacniacz, co prawda już zdecydowałem się na zakup ale nie mam pewności który będzie lepszym rozwiązaniem do zestawu który teoretycznie już posiadam.

na myśli mam:

Harman Kardon HK980 lub Harman Kardon HK 3490

do podłączenia:

- Marantz NA7004

- dekoder telewizji N

- HD WD player (wyjście tylko optyczne)

- konsola

Jeśli chodzi o mnie to HK3490 przemawia do mnie większą mocą oraz większą możliwością połączeń.

Witaj,

wybrałeś bardzo dobre kolumny, amplituner lub wzmacniacz Harman Kardon niestety nie wykorzysta pełnych możliwości jakościowych Twoich kolumn. Z podanych przez Ciebie, wolałbym już HK980, jeśli jednak wchodzi w rachubę inna marka, zwróć proszę uwagę na wzmacniacz NAD C326BEE.

Serdecznie zaprasza na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

• 2 weeks later...

Kurde szkoda że nie przeczytałem tego

Harman Kardon niestety nie wykorzysta pełnych możliwości jakościowych Twoich kolumn

przed zakupem. Wybrałem HK 980, tak wiec jesli coś nie bedzie mi pasować to odsprzedam i spróbuje tak jak mi polecałes NAD C326 BEE

wez pod uwage roksana k2 fantstyczny sound u mnie napedza kef ls50

moze i fantastyczny ale 2.5 raza drozszy od NAD i Harman Kardon- dziekuje za pomysł ale nie ta klasa cenowa

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.