Jump to content
IGNORED

Słuchawki do 200zł

sebacar2106

Recommended Posts

a-jays i nic innego.

Kolumny: Xavian XN360 ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: MIT MH 750E PLUS 2x3m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 3x Wireworld stratus 5.2 : MIT MH 750E PLUS 2x3m, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:Optoma UHD38::: Amplituner: Marantz SR7013 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Xavian XN360 (front) ,Focal Chora 806 (tył,boki, sufit), CC900 (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Słuchawki o impedancji 32ohm będą raczej potrzebowały odpowiedniego zasilenia. Po podłączeniu ich do telefonu niewiele usłyszysz, a na pewno nie bass. Jeśli chcesz słuchać muzyki z telefonu na słuchawkach nausznych potrzebowałbyś przenośnego wzmacniacza słuchawkowego, np Fiio. Jeśli chodzi o słuchawki to Creative Aurvana Live! Je też trzeba zasilić. Sam je posiadam, rewelacja przy tym budżecie. Na allegro 200-215zł z przesyłką.

Są sporych rozmiarów, więc jeśli nie boisz się dużych słuchawek to weź superlux HD662 lub HD669.

a jak u nich z basikiem

CAL!

32ohm spokojnie zostaną zasilone przez telefon... no chyba, że chcesz ogłuchnąć i wydać więcej kasy to kup wzmacniacz słuchawkowy ;)

więc jak będą grały czy nie

więc jak będą grały czy nie

Kolego. Mam HTC Desire S. Na co dzień mam u siebie słuchawki Denon ah-d310. Miałem od znajomego na odsłuchanie (nie raz) CAL! i xb600.

Wszystkie grały na telefonie wystarczająco głośno. Rzadko kiedy ustawiałem głośność na maxa. Najczęściej vol. na 90% wystarczał w zupełności. Po to są robione słuchawki 32 ohm, żeby mogły je obsłużyć urządzenia przenośne.

Ten sam zestaw słuchawek + Sansa ZIP. Nie wiem czy głośność podchodziła pod 50%... było bardzo głośno.

EDIT: W telefonie mam zainstalowany PowerAMP.

Kolego. Mam HTC Desire S. Na co dzień mam u siebie słuchawki Denon ah-d310. Miałem od znajomego na odsłuchanie (nie raz) CAL! i xb600.

Wszystkie grały na telefonie wystarczająco głośno. Rzadko kiedy ustawiałem głośność na maxa. Najczęściej vol. na 90% wystarczał w zupełności. Po to są robione słuchawki 32 ohm, żeby mogły je obsłużyć urządzenia przenośne.

Ten sam zestaw słuchawek + Sansa ZIP. Nie wiem czy głośność podchodziła pod 50%... było bardzo głośno.

EDIT: W telefonie mam zainstalowany PowerAMP.

mam coś podobnego do powerampa tylko lepsze PlayerPro

Superluxy to słuchawki do zastosowań raczej studyjnych, wszystko jest neutralne i tyle :)

HD669 mają impedancję 52Ohm, telefon trzeba rozkręcić do pełna, przynajmniej moją nokię N95-2. Jest wtedy głośno, wystarczająco do zagłuszenia hałasu jadącego pospiesznego obok ;)

HD662 proponowałem, bo są podobne do 669 tylko mają niższą impedancję, 32Ohmy. Łatwiej dziadygi napędzić. jeśli będziesz mieć wybór przy 662 wersja B oraz F będą dla Ciebie pasować. Czym się różnią? Łap.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a co powiecie o tych słuchawkach;

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

po prostu szukam słuchawek z mega basem za wmiarę rozsądną cenę 200zł

Gdyby, ktoś również miał podobny problem. przeglądając oferty do 200 zł, zdecydowałam się na zakup Urbanears Tanto Cerise - tu macie link do tej serii

Hidden Content

Towar otrzymałam po 3 dniach, jestem zadowolona zakupu, dźwięk jest wyraźny i czysty - mogę relaksować się do woli:)

Nareście już ma słuchawki

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) na stronie producenta one kosztują ponad 230zł ale na allegro znalazłem nowe za 175zł po 2 dniach od zamówienia już był, a zamawiałem w drugi dzień świąt tylko dopiero teraz wytrzeżwiałem to piszę hehe...

Słuchawki grają wspaniale dźwięk czysty bass jest ekstremalny, ale nie zagłusza wysokich i średnich tonów. Polecam każdemu warte każdej złotówki nawet tych 230zł. Na telefonie grają bardzo głośno i wspaniale wygłuszają jak je założyłem z wyłączoną muzyką to słyszałem jakieś 15% procent otoczenia (P.S. jechałem w tramwaju). Dodatkowa funkcja jako nauszniki na uszy bardzo ciepłe hehe...

Pozdro dzięki za pomoc.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.