Skocz do zawartości
IGNORED

YAMAHA VS HARMAN KARDON


PIGMENT33

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś doradzi ??? Mam klocki Yamahy : dsp-az1 i blu bds-1067. Chcę wymienić na klocki Harman Kardon . Za stereo odpowiadałby wzmak hk-990 i hd990, a za kino avr 365 i blu bdt-30. Kolumny Swans RM600f zostają. Czy ktoś ma jakieś porównanie lub jakieś inne własne opinie. Proszę doradźcie czy warto???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVP-A1 HDCI, Denon POA-A1 HDCI, Marantz UD-7007 Dac Master , kolumny YB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli Twój aktualny system jest dla Ciebie wystarczający pod względem funkcjonalności w kinie domowym, zostaw to i skup się na zbudowaniu naprawdę dobrego zestawu stereofonicznego.

Napisz więcej informacji - jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe, jakie preferujesz brzmienie, jakie gatunki muzyczne słuchasz zazwyczaj słuchasz oraz jaki masz przeznaczony budżet na zakup nowego systemu (w opcji tylko stereo oraz także z kinem).

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie pozostało mi jak zakup sprzętu który miałem wcześniej : klocki Yamahy mx1/cx1 i do tego cedek cdx-1060. Dobrze myślę. Pokój 25m2, muzyka każda bez poważnej i ciężkiego rocka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVP-A1 HDCI, Denon POA-A1 HDCI, Marantz UD-7007 Dac Master , kolumny YB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.