Jump to content
IGNORED

Hi-Fi ..DELIRIUM :-)

thomassek

Recommended Posts

Film tylko w ( zakichanej ) norweskiej wersji językowej ale kto kocha muzykę i sprzęty tak jak ja z pewnością oglądając to się uśmiechnie.. ja z całą swą stanowczością powiem.. Cenię ludzi którzy mają jakąś pasję :-) ( byleby nie "szewską" hehe )

Zapraszam :-)

To akurat zauważyłem, ale nie pomogło mi w niczym. Jak się już uczyć już lepiej chińskiego tam jest więcej audiofili, pozostaje tylko problem północno czy południowo chiński, ale jak pokazuje rzeczywistość nie udaje mi się odcyfrować ruskich bukw, to i z krzaczkami nic dobrego nie wyjdzie.

@remusss supe dzieki :) Podobala mi sie analogia kiedy ktorys z nich porownal wydane pieniadze do kupna mercedesa. W sumie jak na to popatrzec z tej strony to te kwoty sa normalne. Ci ludzie wydali pieniadze na to zeby byc szczesliwsi a jak wiadomo czynniki powodujace szczescie lub nieszczesci sa subiektywne.

Miny zon kiedy panowie spowiadaja sie z wydanch pieniedzy-Bezcenne :)

Tam byl jeden kawalek z kontrabasem..moze ktos by mi dal namiary na cos podobnego ? Dzieki

Bardzo proszę :-) Cieszę się,że filmiki się podobają :-)

luckyguliver ,utwór który się Tobie podoba ,to jest ten wykonawca :

Arild Andersen ''Hyperborean '' ECM POLECAM !!! Super płyta!!!

PS

Gdyby nie reporter który pyta faceta o koszt urządzeń,to zapewne jego żona nigdy by się nie dowiedziała prawdy :-)

A zdziwienie córki jest także niemałe :-o

Ciekawa kolekcja :-)

hehe dzięki piękne remusss-ie :-)

tchnąłeś jeszcze więcej "żywota" w te nasze.. delirium :-D

ehh.. hehe mnie najbardziej spodobał się ten japończyk-staruszek z wiecznie wyszczerzonymi w "grymasie" szczęścia zębami hehe uroczy gość, zapewne profesor od zagadnień dobrego brzmienia :-)

..swoją drogą gdzie nam do Japonii.. ehh ta ilość i różnorodność asortymentu do wzmacniaczy lampowych po prostu mną wstrząsnęła :-) u nas w "jurop" nie ma chyba aż tak wielkiego dobrobytu w tym temacie ehh jak na bazarku.. tyle "baniek" ... widocznie sporo audiofilii & innych melomanów mają skubańce ;-) i to się ceni! Pasja to podstawa :-)

..naprawdę zacne filmy :-) dziękuję więc w imieniu wszystkich, takich jak Ty i Ja tzn. odjechanych doszczętnie na punkcie dobrego brzmienia oraz ogólnej estetyki sprzętów :-)

..jak "wyskubiesz" jeszcze jakiś filmik to się nie obrazimy :-) bo jest co oglądać! W moim temacie :-P :-)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.