Skocz do zawartości
IGNORED

HK 980 + Klipsch RB-81 II (wzmacniacz i podstawki do 4500zł)


bartoszm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Co sądzicie o zestawie kolumn podstawkowych Klipsch RB-81 II oraz wzmacniacza HK 980 do pokoju prawie 20 m2 z przeznaczeniem 50% muzyka (rock ale słucham w sumie wszystkiego) oraz 50% filmy. Niestety nie mam możliwości odsłuchania RB-81 II, słuchałem podłogowych RF-62 i podobały mi się, jednak wolę kolumny podstawkowe ponieważ zawsze to trochę lepsza jakość a ja nie słucham muzyki na pełen regulator. Źródłem dźwięku będzie karta Xonar a docelowo jakiś przyzwoity DAC bo z uwagi na problem z poruszaniem się, wszystkie płyty mam pozgrywane do Flaca i trzymam na małym komputerze z pasywnym chłodzeniem (nie posiada elementów ruchomych po za dyskiem twardym).

 

Będę wdzięczny za jakieś opinie (mało ludzi ma RB-81 II).

 

Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Mam Rb 81 II od miesiaca. Jestem z Nich bardzo zadowolony i zdecydowanie je polecam. Jesli chodzi o porownanie do rf 62 to rb 81 II zagraja zdecydowanie lepiej. Barwa bedzie pelniejsza. Moze podstawki nie "zejda" tak nisko ale jesli chodzi o bas to Klipsch zawsze byl niego pelen. Jestes pewny ze wzmacniacz HK jest odpowiedni do tych kolumn? Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.