Skocz do zawartości
IGNORED

Wasze obiektywne, subiektywne opinie o H/K avr 265


monolit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich.

Szukając opinii po internecie na temat H/K avr 265 nie ma nic konkretnego, poza standardowym suchym opisem danych technicznych.

 

Więc apel do użytkowników - czy ktoś przy okazji np. picia kawy, przy odrobinie wolnego czasu i chęci może podzielić się spostrzeżeniami.

Może jakiś test. Coś od siebie - obiektywnie, subiektywnie. Wady, zalety.....

 

Sam chcę kupić taki amplituner. Stawiam dalej na H/K. Byłby już to mój trzeci - do tej pory AVR200 i aktualnie avr130.

Źródła i odbiorniki współpracujące z amplitunerem: TV (zaraz po kupnie amplitunera zmiana TV na 3D), PS3, Komputer (koncerty BluRay, BDrip), H/K DVD15.

 

Kolumny w systemie - 5.1 mieszanka JBL serii Northridge (e90, ec35,e30, e150p).

 

Pozdrawiam użytkowników

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

w stosunku do dzisiejszej konkurencji w przedziałach cenowych 1.5 - 2.0 tys. zł., wyposażony jest strasznie ubogo. Na plus natomiast jest bardzo wysoka, rzeczywista moc urządzenia, duża rezerwa prądowa oraz dźwięk. Amplituner gra mocno, dynamicznie, koncertowo.

Jeśli nie potrzebujesz funkcji sieciowych, sterowania smartphone itp. jest to dobry wybór.

 

Serdecznie zapraszam na odsłuchy

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ne wiem co ci napisać, miałem HK avi 100 i dżwięk był wyśmienity, charaktrystyczny dla hk. Mam teraz HK avr 347 i dźwięk jest świetny ale beż charakteru w moim odczuciu. Trochę kliniczny. Sam nie wiem, gra dobrze ale tamten miał charaktrer. Nie jestem pewiem czy będziesz zadowolony z dźwięku, bo jeśli chodzi o obraz to raczej będziesz ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mnie tylko przeraża co "oni" takiego lekkiego tam pakują do środka... Przykładowo H/K AVR 255- waga około 14 kg... avr 265 około 11kg..... avr 270 około 8 kg..... Czym nowszy model tym bardziej ekologiczny i posiadający więcej bajerów.... na czymś muszą przyoszczędzić :(.... To takie moje spostrzezenie... taki sprzęt musi swoje ważyć to nie jest Manta..... Aż się boję jak długo pogra 270 ;)..... U mojego synka w pokoju gra avr 255 ( już 5 rok bez zadnych problemów) i chciałem mu zmienić na 265 żeby miał obsługę 3D, ale po dłuższym przemyśleniu dokupiłem mu blu ray panasa bdt-500 z dwoma hdmi i po sprawie.... Wiem że piszę troszkę nie na temat , ale ta coraz niższa waga nowszych modeli mnie przeraża, na czymś musieli zaoszczędzić a w tego typu sprzęcie to "chyba nie najlepszy pomysł".... i powtarzam jeszcze raz wzmacniacz czy ampli musi swoje ważyć.... Ekologia tu nic dobrego nie wnosi....

 

Druga sprawa dobrze że założyciel tematu chce pozostać przy H/K bo ładnie się one zgrywają z JBL-em, w końcu to jedna firma....

 

To, że nigdzie nie możesz znaleźć jakiś opinii użytkowników o 265 to dobrze ,bo zazwyczaj osoby niezadowolone takowe piszą bo szukają ratunku i porad .... osoby zadowolone po prostu używają danego sprzętu ... :)

 

Ja swojego czasu jak szukałem opinii o 265 to pamiętam, że niektórzy mieli problemy po wgraniu nowszego oprogramowania... ale to były jednostki nie jakaś plaga... ale poszukaj może coś znajdziesz więcej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 255 i jestem bardzo zadowolony... Napisałem o 255 bo 265 to pewnie różnica kilu bajerów więcej na korzyść 265....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem raz hk avr 660 i nigdy wiecej nie tknę tej firmy. Onkyo 818 gra duzo lepiej a serwis hk to jakis zart.

 

Tu się podinam. To jest dokładnie to o czym mówie. Każdy Harman prędzej czy później wyląduje w serwisie. Konieczne jest dokupienie gwarancji !!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja byla zbedna. Serwis się upierał ze sprzęt 100% sprawny mimo ze sie wylaczal. Dobrze ze zalatwialem ze sklepem i popelnili bledy formalne to musoeli przyjac zwrot.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem raz hk avr 660 i nigdy wiecej nie tknę tej firmy. Onkyo 818 gra duzo lepiej a serwis hk to jakis zart.

Mój 255 gra już prawie 5 rok i wszystko jest ok.... Tylko że 255 przy 660 to biedak i może dlatego nie ma co się w nim psuć :)

Może Kocie trafiłeś wadliwy egzemplarz.... mój kumpel miał podobne złe doświadczenie z onkyo i on z kolei powiedział że nigdy nie zaufa tej marce... Też mu tłumaczyłem że trafił na wadliwy egzemplarz..... Ale bez skutku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 22

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.