Jump to content
IGNORED

Wymiana wzmacniacza w systemie analogowym

ElPaul

Recommended Posts

Witam.

Zadaję pytanie, gdyż przed ewentualnym odsłuchem chciałbym poznać opinie, najchętniej doświadczonych merytorycznie użytkowników sprzętu wymienionego poniżej.

A rzecz w tym, by wkomponować w tor wzmacniacz proporcjonalny zestawowi (cenowo/brzmieniowo).

Po kolei:

1. Źródło: gramofon DIY, ramię DIY 12" , wkładka z igłą Audiotechnica 440MLa

2. Kable: Melodika Purple Rain Phono

3. Przedwzmacniacz Cambridge Audio Azur 551

4. Kable: Melodika Purple Rain Phono

5. WZMACNIACZ

6. Kable: Monster Cable S16

7. Kolumny: KEF iQ50

W zestawieniu pod "piątką" brakuje wzmacniacza. Czemu? Bo właśnie jego poszukuję. Analizujcie, doradźcie.

Myśli me wędrują między: MARANTZ PM6004, NAD C326BEE (tylko ten plastik... wim, że oczy nie słuchają, ale...), lub Onkyo A-5VL. Nie wiem czy właściwie błądzę ;)

Do tej pory grałem na Kenwoodzie KA-3020 i to niebyło najlepsze rozwiązanie ;)

Muzyka: jazz, rock, klasyka, żadnych densów, czy metali.

Pomóżcie wybrać, wiem, że najlepiej samemu posłuchać, ale czasem przed warto posłuchać tych, co a nuż z podobnym zestawieniem się spotkali.

Witaj,

pod względem brzmieniowym zdecydowanie polecam wzmacniacz NAD C326BEE, chyba że trochę wyższy budżet, wtedy sugerowałbym posłuchać wzmacniacz Rega Brio-R. Marantz w połączeniu z Kef iQ może zagrać zbyt jasna, ostro.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, w przypadku pytań służę pomocą

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

O! I coś już wiem. Wielkie dzięki.

A nawiązując do Rega Brio-R - nie znałem wcześniej tego wzmacniacza, ale po zapoznaniu się z charakterystyką mam pytanie, a mianowicie: jak wygląda sprawa wejścia phono, gdyż nie do końca rozumiem angielską wersję opisu. Zawarty w nim przedwzmacniacz jest dedykowany MM, czy MC?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.