Jump to content
IGNORED

odtwarzacz strumieniowy/ tuner radia internetowego

Matty Hernandéz Creus

Recommended Posts

Witam, mam pewien problem. Noszę się z zamiarem zakupu tunera internetowego z możliwością zdalnego sterowania (przez tablet/smartfon za pomocą odpowiedniej aplikacji). Wymarzonym sprzętem który łączył w sobie te dwie funkcje był Squeezbox touch, który doczekał się wspomnianej aplikacji. Nigdy nie miałem do czynienia z odbiornikiem radia internetowego, ale intuicyjnie wyczuwam, że przegrzebywanie setek stacji radiowych przy pomocy zwykłego pilota w połączeniu z trzy-linijkowym (najcześciej) ekranem na tunerze będzie mało wygodne. W zasadzie wszystkie tunery tak wyglądają, przynajmniej te które udało mi się znaleźć Od razu zaznaczę, że odpada tu możliwość podłączenia do amplitunera laptopa. Doczytałem, że Squeezbox to fachowo odtwarzacz strumieniowy, ale - mimo skorzystania z googli - nie trafiłem na podobny produkt za porównywalne pieniądze. Liczę na pomoc z Waszej strony, szukałem długo zanim zdecydowałem się zawrócić wam głowy :-) Pozdrawiam

Witaj,

napisz trochę więcej o całej Twojej konfiguracji audio. Czy zależy Ci tylko na funkcjonalności, odkładając na drugi plan jakość dźwięku (w tej kwestii Squeezbox jest najlepszym wyborem), czy także będziesz używał odtwarzacza do słuchania muzyki np. z plików wysokiej rozdzielczości. Jaki chcesz przeznaczyć budżet na zakup urządzenia.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

chodzi mi o urzadzenie podlaczane do amplitunera. jezeli chodzi o jakosc to zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie ona najwyzszych lotów. Można powiedzieć, sprowadzając moj problem do kilku słów, że przy pomocy tableta chce poprawić funkcjonalność tunera radiowego. idealnie byloby kupic squeezboxa, ale cos jego ceny sa wywindowane obecnie, poza tym nie wiem do konca jak z tym obiecanym supportem dla sprzetu od strony producenta, prxynajmniej w interesujacej mnie funkcji tunera. Idealnie byłoby znależć blizniacze urządzenie. Trafilem na Philips Streamium , ale to jest element wiekszej calosci - stacji dokujacej i dedykowanych glosnikow. nie jest to samodzielny sprzet, ktory bylbym w stanie podlaczyc do amplitunera i przez to do kolumn. jest jeszcze sonos 3 play - idealna charakterystyka, tylko znowu ten sam problem - maly kombajnik z glosniczkami. budzet to 1000-1200

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dowolny telefon, tablet z bluetooth, ktory odbiera stacje radiowe.

Model WTX 1000 posiada wyjscie cyfrowe wiec jesli Twoj amplituner tez takowe posiada to mozesz to podlaczyc cyfrowo.

U mnie wyglada to podobnie z tym, ze oparte jest na Apple Airport Express + iPad 2. Streamuje dowolne radio bezprzewodowo do stacji AP i dalej wyjsciem toslink do DAC'a.

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.