Jump to content
IGNORED

Yamaha A-S3000 i CD-S3000

tomaszE

Recommended Posts

Co sądzicie o nowej serii 3000?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Pozdrawiam

Tomasz

Guest rydz

(Konto usunięte)

Tak vintydż design jest super jak dla mnie,ale dżwięk mi nie podchodzi niestety,chyba że cos się zmieni w tej serii pod tym względem.

Co sądzicie o nowej serii 3000?

Hidden Content

Hidden Content

Jeżeli dźwięk będzie podobny do serii 2000, to wygląd nic nie da.

Dobry system nie boi się żadnej muzyki. Jeżeli słuchasz muzyki organowej, opery, symfonii lub muzyki chóralnej i ci się podoba, jesteś blisko... Jeżeli słuchasz płyt, których nigdy nie mogłeś wysłuchać w całości a teraz muzyka cię zachwyca, jesteś blisko...

Yamaha szykuje nam niespodziankę ,ale czy aby nie tylko cenową...?!! :(

-cytat

>>>>Wszelkie inne szczegóły nie są obecnie znane, a powód jest oczywisty:-S3000 i CD-S3000 wyjdzie na jaw dopiero w 2013 r., a następnie zostaną przedstawione oficjalnie dopiero w przyszłym roku. Oczywiście koszt nie jest jeszcze znany, ale krążą plotki, że para Yamaha może kosztować między 7000 i € 8000, które wprowadzają nowe produkty w zakresie, w którym konkurencja jest bardzo ostra i odżywiona, szczególnie w obecności marek że do roku, osiągnęliśmy solidną reputację w zakresie high-end. Dla Japończyków nie będzie tak łatwo dostać ten sam apel: Aby dowiedzieć się, czy uda mu się i przetestować potencjał nowej elektroniki, musimy poczekać do 2013 roku.

Pozdrawiam

Tomasz

• 5 months later...

Dzięki za szybką odpowiedź.

Jak dla mnie laika wygląda to wszystko w środku całkiem "poważnie" - ciekawe jak zagra.

Myślę jednak, że cena jest tak ze 2x za wysoka.

Coś na poziomie teraz 12k jako nowość, później 10k było by jeszcze do zaakceptowania. Za takie pieniądze (prawie 20k)) można z powodzeniem szukać klocków typowo audiofilskich uznanych firm.

Pozdr.

Wreszcie coś, co nie świeci jak choinka stadem niebieskich diód. Piękna rzecz. Tylko ta cena :(

Myślę że serii 2000, także daleko do "świąt".Pozdr.

Yamaha A-S 2000 / Yamaha CD-S 2000 / Naim Ovator S-400 / Sony DVP-NS92V / TransparentAudio  / Mit / AudioQuest / SonusOliva / Qed ...And Justice For All . Pozdrawiam .   ?

Tomek, bym się nie obraził, gdybym dostawał takie prezenty na Wielkanoc, zamiast czekolady.

Wszystkie srebrne zamienił bym na kolumny, a czarne w mich 13m2, chyba dały by radę??Pozdr.

Yamaha A-S 2000 / Yamaha CD-S 2000 / Naim Ovator S-400 / Sony DVP-NS92V / TransparentAudio  / Mit / AudioQuest / SonusOliva / Qed ...And Justice For All . Pozdrawiam .   ?

Uwierz, ale czekolada w prezencie na Wielkanoc, też potrafi sprawić uśmiech na twarzy i wiele radości.

Pozdr.

Prawda, szczególnie od dzieciaków, banan sam się robi.Pozdr.

Słuchałem 2000, wygląd zacny, drewno (szkoda, że 3000 go nie ma), świetne wykonanie. Ale brzmiało to kiepsko, niestety. Metalicznie, sucho, płasko. I wątpię, by była to wina Sonus Faberów Ceremona.

Witaj SzuB.

Jak zakupiłem ten zestaw 2000, to było jak piszesz, a byłem uparty, bo nie było mnie stać na zmiany ze znaczną stratą.

Na konfigurację poświęciłem ponad 2 lata, i coś z tego wyszło moim zdaniem pozytywnego.Ale czego się spodziewać po

tak budżetowych klockach.Mam je, i musi mi to wystarczyć na kilka najbliższych lat, albo i dłużej.Pozdr.

Witaj SzuB.

Jak zakupiłem ten zestaw 2000, to było jak piszesz, a byłem uparty, bo nie było mnie stać na zmiany ze znaczną stratą.

Na konfigurację poświęciłem ponad 2 lata, i coś z tego wyszło moim zdaniem pozytywnego.Ale czego się spodziewać po

tak budżetowych klockach.Mam je, i musi mi to wystarczyć na kilka najbliższych lat, albo i dłużej.Pozdr.

Powiem ci, że jak je brałem na testy, to wygląd mnie zachwycił. Wykonanie wspaniałe. Środek zacny. Ja myślę, że jestem za bardzo przywiązany do lampy i stąd moje wrażenie. Na wygląd bym to kupił od razu, bardzo solidna robota, design świetny, widać, że nie byle co. Ciężkie jak diabli. Ale brzmiene - nie moje. Ale nie podobał mi się także zestaw Accu, więc może ja rzczywiście wolę lampę. Accu porównywałem bezpośrednio z małym Lebenem i wiesz, co wygrało. Ale te Yamahy są jednak śliczne :-)

Tomek - ja pisałem o ogólnej skłonności producentów do pakowania paskudnych wyświetlaczy i obrzydliwych, niebieskich diód do wszystkiego. Nie miałem na myśli Yamahy :)

Może miałeś na myśli moje ukochane NADziki? :(

DSC_0570.JPG

;)

When the music's over turn out the lights...

Na przykład. Co to za durna moda ładować wszędzie niebieskie diody. Projektanta bym posadził w nocy przed taką wieżą i kazał patrzeć na to całą noc.

Tylko że ja osobiście jestem fanem niebieskiego koloru :) I w nocy najpiękniej się prezentuje - lepiej niż niektóre rzeczy w pionie... ;)

When the music's over turn out the lights...

Powiem ci, że jak je brałem na testy, to wygląd mnie zachwycił. Wykonanie wspaniałe. Środek zacny. Ja myślę, że jestem za bardzo przywiązany do lampy i stąd moje wrażenie. Na wygląd bym to kupił od razu, bardzo solidna robota, design świetny, widać, że nie byle co. Ciężkie jak diabli. Ale brzmiene - nie moje. Ale nie podobał mi się także zestaw Accu, więc może ja rzczywiście wolę lampę. Accu porównywałem bezpośrednio z małym Lebenem i wiesz, co wygrało. Ale te Yamahy są jednak śliczne :-)

Dobrze że każdy ma inne preferencje brzmieniowe, inaczej było by nudno.

Pozdr. serdecznie. :) +

A Ty masz od razu skojarzenia... ;)

O fikusa mi chodziło, który stoi w rogu pokoju - taki smutny, nieoświetlony :(

He he :)

Pozdr.

Tylko że ja osobiście jestem fanem niebieskiego koloru :)

Mnie, również podobają się niebiesko świecące diody w moich rotelach.

Pozdrawiam

Tomasz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.