Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha A-S3000 i CD-S3000


tomaszE

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o nowej serii 3000?

 

W nowych produktach Yamahy nie zachwyca mnie ani ich wygląd, ani brzmienie. Dźwięk jak sądzę będzie kontynuacją serii 2000. Japończycy kierując się lokalnym patriotyzmem pewno się na to rzucą. W moim odczuciu nie ma w tym nic, czym można by się było podniecać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W następnym numerze audi video test zestawu 3000

 

Super że będzie test, tylko na ile będzie rzetelny, nie sponsorowany...

Ale z chęcią poczytam o tym pięknym zestawie.

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria 2000 jak się pokazała też miała same ohy, ahy, a rzeczywistość??

Zobaczymy, czy piękne będzie także dobre??? Poczytam z ciekawością,

ale też z wielkim dystansem.Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że będzie test, tylko na ile będzie rzetelny, nie sponsorowany...

Ale z chęcią poczytam o tym pięknym zestawie.

Pzdr.

 

już to widać, w jednym numerze pianie nad przeciętną serią 1000 i zapowiedź testu "najlepszego od 30 lat systemu Yamahy"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super że będzie test, tylko na ile będzie rzetelny, nie sponsorowany...

 

Na to bym nie liczył, chociaż nie ukrywam, chciałbym taką recenzję przeczytać.

 

Pamiętacie może sytuację z serią 2000, którą AV się bardzo jarało? Potem z rynku zaczęły płynąć zgoła odmienne opinie (może nie złe, ale na pewno średnie), a AV nabrało wody w usta i bodajże już nigdzie nie odnosiło się (wzory do porównań, odniesień przy innych recenzjach) bezpośrednio do tych elementów. Nie pierwszy to taki przykład. Sam odsłuchałem tych klocków, gdyż w pewnym momencie chciałem kupić CD-A2000 i nie było tak cudownie, jak było napisane w AV. 3000 zapowiada się zacnie, ale czy spełni oczekiwania pokaże weryfikacja przez rynek (zadowolonych Klientów). Yamaha pod kątem wykonania, co widać, na pewno nie dała przysłowiowego ciała – jakościowo i z wyglądu seria 3000 wygląda świetnie, ale to nie podstawa to wydawania opinii. Yamaha przy tego typu serii unikałby raczej ukazania się niepochlebnej recenzji (lepiej jej w ogóle nie mieć) albo inaczej – żadne szanujące się pismo nie pozwoliłoby sobie na zjechanie takiego producenta jak Yamaha i mogące z tego wynikać konsekwencje (cięcie reklamy, recenzje etc.). W AV będzie więc pewnie świetna recenzja (zapowiadają ją hucznie od ok. 2 miesięcy), a jeśli sprzęt okaże się słaby jak na ten przedział cenowy, co najmniej dobra, zachowawcza, aby i "wilk był syty, i owca cała" : ) Na szczęśliwy koniec pozytywnej recenzji AV dla zestawu 3000, być może AV dostanie go w rozliczeniu : )

 

Osobiście myślę, że seria 3000 będzie sonicznie co najmniej dobra, ale czy aż tak dobra, aby się nią powaznie zainteresować, wątpię : ) Obym się mylił : ) W końcu to referencja Y od wielu lat w segmencie setereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to bym nie liczył, chociaż nie ukrywam, chciałbym taką recenzję przeczytać.

 

Pamiętacie może sytuację z serią 2000, którą AV się bardzo jarało? Potem z rynku zaczęły płynąć zgoła odmienne opinie (może nie złe, ale na pewno średnie), a AV nabrało wody w usta i bodajże już nigdzie nie odnosiło się (wzory do porównań, odniesień przy innych recenzjach) bezpośrednio do tych elementów. Nie pierwszy to taki przykład. Sam odsłuchałem tych klocków, gdyż w pewnym momencie chciałem kupić CD-A2000 i nie było tak cudownie, jak było napisane w AV. 3000 zapowiada się zacnie, ale czy spełni oczekiwania pokaże weryfikacja przez rynek (zadowolonych Klientów). Yamaha pod kątem wykonania, co widać, na pewno nie dała przysłowiowego ciała – jakościowo i z wyglądu seria 3000 wygląda świetnie, ale to nie podstawa to wydawania opinii. Yamaha przy tego typu serii unikałby raczej ukazania się niepochlebnej recenzji (lepiej jej w ogóle nie mieć) albo inaczej – żadne szanujące się pismo nie pozwoliłoby sobie na zjechanie takiego producenta jak Yamaha i mogące z tego wynikać konsekwencje (cięcie reklamy, recenzje etc.). W AV będzie więc pewnie świetna recenzja (zapowiadają ją hucznie od ok. 2 miesięcy), a jeśli sprzęt okaże się słaby jak na ten przedział cenowy, co najmniej dobra, zachowawcza, aby i "wilk był syty, i owca cała" : ) Na szczęśliwy koniec pozytywnej recenzji AV dla zestawu 3000, być może AV dostanie go w rozliczeniu : )

 

Osobiście myślę, że seria 3000 będzie sonicznie co najmniej dobra, ale czy aż tak dobra, aby się nią powaznie zainteresować, wątpię : ) Obym się mylił : ) W końcu to referencja Y od wielu lat w segmencie setereo.

Tak SVART - seria 2000 jest przeciętna. A już CD to naprawde średniak w swojej cenie. Po prostu żal mi Cię. Test z A/V jak wynika z powyższego znasz. To poniżej możesz poczytać troszkę o CD S2000 - wszyscy autorzy tych testów truchleją przed koncernem Yamaha i stąd pewnie te entuzjastyczne testy :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu żal mi Cię.

 

Ależ nie ma żadnego ku temu powodu, więc nie wiem dlaczego Tobie mnie żal : ) Żal może być np. biedy, zabitego psa lub innego pupila etc. Tylko słuchałem, raczej z ciekawości choć 2000 była ewentualną opcją do zakupu. Y grała jednak totalnie niemuzykalnie. Finalnie naturalnie nie kupiłem : ) Te wątki też znam, gdzie się nawet i czasami udzielałem pewnie czynnie wpisami. W końcu nowy tu nie jestem : ) W każdym razie dziękujemy za podsumowanie tematu serii 2000 w jednym poście - może komuś chcącemu wypróbować te klocki takie podsumowanie się przyda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem od blisko roku CD i wzmacniacza serii 2000 więc moje zdanie nie może być z natury obiektywne. Zanim kupiłem ten zestaw przesłuchałem całkiem pokaźną liczbę sprzętów w tym przedziale cenowym, najpierw w sklepie a później w domu oraz z różnymi kolumnami, które też planowałem kupić jednoczasowo.

I ostatecznie dokonałem zakupu bo ten akurat sprzęt z konkretnymi głośnikami mi najbardziej odpowiadał pod względem dźwiękowym, wizualnym i cenowym.

Po roku mogę odpowiedzieć w swoim subiektywnym odczuciu, że dokonałem właściwego wyboru ponieważ cieszy mnie słuchanie muzyki na nim, podoba mi się nadal jego wygląd i nie żałuję wydanych pieniędzy.

 

Zdanie SVARTA podobnie jak moje nie może być obiektywne mimo, że nie jest posiadaczem tego zestawu tylko innego. W jego subiektywnym odczuciu sprzęt jest nie najlepszy i ma prawo do takiej opinii. Ale ta opinia nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Oczywiście ten długi tekst o słabych recenzjach był ewidentnym faulem, bo po prostu był nieprawdziwy, co słusznie wypunktował SEBRYL.

 

Czy zdania "uczonych w piśmie" w różnych gazetowych recenzjach są obiektywne. Oczywiście, że też są tylko subiektywne bo ich uszy nie są naszymi uszami a więc ich zdanie ma dla nas wartość tylko opinii i to podlegającej różnym dodatkowym wpływom pozamerytorycznym o czym pisał SVART.

Czy w takim razie ma wartość czytanie subiektywnych recenzji prasowych różnych sprzętów. Dla mnie ma i miało przy wyborze rok temu. Po pierwsze mogłem się zorientować wstępnie co jest dostępne na rynku pierwotnym, jak wygląda (czy nam się podoba wizualnie czy nie), ile kosztuje, czy ma "solidne wnętrzności" (przecież nikt z Was nie zagląda do środka przed zakupem) oraz co sądzą inni o jego wadach i zaletach. Dopiero po dokonaniu tej wstępnej selekcji udałem się do sklepu w celu odsłuchu tylko niektórych sprzętów.

 

Na koniec kilka słów o serii 3000 bo to o niej jest temat. Wg moich trzech kryteriów jakie używam w ocenie sprzętu audio - Yamaha 3000 jest tylko pod jednym względem warta uwagi - wyglądu (zewnątrz i wnętrzności). Cenowo mi nie pasuje całkowicie, nie dlatego że nie byłoby mnie stać - po prostu uważam, że te pieniądze warto zainwestować gdzie indziej np. w płyty. Dźwiękowo - nie wiem bo nie słuchałem a tylko moje uszy są w stanie ocenić czy seria 3000 jest "warta grzechu" (bo wydanie blisko 40 tysięcy na dwa klocki firmy Yamaha to w moim odczuciu grzech).

 

Czy w takim razie będę czekał na recenzje gazetowe ? Nie ukrywam, że z przyjemnością poczytam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim subiektywnym zdaniem CD2000 jest średnie, jeśli chodzi o granie. Natomiast pod względem wykonania - znakomite. Ale kiza ma rację: gra cały system, pomieszczenie, wzmacniacz, kolumny... Gdy testowałem 2000 byłem mocno rozczarowany. Subiektywnie :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim subiektywnym zdaniem CD2000 jest średnie, jeśli chodzi o granie. Natomiast pod względem wykonania - znakomite. Ale kiza ma rację: gra cały system, pomieszczenie, wzmacniacz, kolumny... Gdy testowałem 2000 byłem mocno rozczarowany. Subiektywnie :-)

Jeśli CD S2000 jest twoim zdaniem średnie jeśli chodzi o granie to proszę podaj mi kilka CD nowych do 5 tys, które grają lepiej o rzeczonej Yamahy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

CD-S2000 to jeden z najlepszych CD w cenie do 5000zl (z nowych). Oczywiscie moim zdaniem. Ale i tak nic nie zastapi dobrego transportu z osobnym DAC. Chyba ze mowa o analogu. Wtedy dobrze dopasowana wkladka do dobrego ramienia, dobry naped, dobrze dobrany preamp gramofonowy zewn. do wkladki i CD-ki maja pozamiatane ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie SVARTA podobnie jak moje nie może być obiektywne mimo, że nie jest posiadaczem tego zestawu tylko innego.

 

Jarula, za przyzwoleniem, ależ ja nigdzie nie napisałem, że moje zdanie jest obiektywne i nawet o tym nie pomyślałem, więc nie rozumiem o co ten kolejny, niepotrzebny spór i próba wkładania innym do głowy oraz mi w usta, że było inaczej. Moja opinia, podkreślam stanowczo, była wyłącznie S U B I E K T Y W N A i do innej (obiektywnej) nigdy nie aspirowała i nie aspiruje. Po prostu podzieliłem się moją obserwacją i tyle.

 

W jego subiektywnym odczuciu sprzęt jest nie najlepszy i ma prawo do takiej opinii. Ale ta opinia nie ma dla mnie żadnego znaczenia.

 

Dokładnie! I dziękuję za potwierdzenie prawa do posiadanego przeze mnie prawa do wyrażenia ww. opinii : ) Przynajmniej mam to potwierdzone na piśmie, jakby co : ) Poza tym i jak sam podkreślasz, wpis był moim "subiektywnym odczuciem", więc potwierdzasz tym samym moją z założenia subiektywność, ale i zaprzeczasz sensowi podciągnięcia jej pod obiektywną, co robiłeś powyżej. Tertio, moje "subiektywne odczucie" nie miało mieć dla ciebie z założenia znaczenia i cieszę, że to potwierdzasz. Tylko pisanie na forum przez każdego, że wypowiedź innego kolegi nie ma dla niego znaczenia (lub ma), prowadziłoby do potęgowania i tak istniejącego tu trollingu.

 

Oczywiście ten długi tekst o słabych recenzjach był ewidentnym faulem, bo po prostu był nieprawdziwy, co słusznie wypunktował SEBRYL.

 

No właśnie Panowie mili nie był faulem i nie był nieprawdziwy. No, niestety. Sebryl potwierdził tylko regułę, a przynajmniej zasadę, że zdania w sprawie 2000 są co najmniej podzielone. Do tego poszedł po najmniejszej linii oporu, gdyż wyszukał recenzje prasowe, a do tych, jak np. potwierdza Jarula, trzeba podchodzić z dystansem i warto je czytać, ale dla celów orientacyjnych, aby potem wybrać pulę do odsłuchów. Z tym się pełni zgadzam. Brak było natomiast opinii prawdziwych użytkowników, co prowadzi to pewnej konfabulacji, a te potwierdzają co najmniej różnorodność opinii, które nawet w oficjalnych serwisach nie figurują na samym szycie skali Wybaczcie, że jedynie kilka przykładów, ale nie chce mi się i nie mam czasu szukać więcej – zainteresowanych zapraszam na google – pewnie Sebryl, żeby wzniecić więcej żalu, wyszpera w necie tonę entuzjastycznych recenzji, żeby stanąć na swoim, ale kogo to : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Generalnie, to tylko nie pojmuję tej zaciekłości w bronieniu Yamaha i wypaczania faktów, a przecież przynajmniej ja jej nie atakowałem (co do serii 2000). Za wszelką ceną pragniecie udowodnić, że 2000 jest świetna, a inne (naturalnie wyłącznie subiektywne) opinie, nawet jeśli takie są, bo przecież np. mi przyznano do tego prawo, nie mogą być najwyraźniej brane poważnie, jeśli nie są min. b.d. Zachowujecie się, jak byście mieli akcje lub udziały w Yamaha i bali o uratę ich wartości. Jarul, w sumie Ty jakiś tam mikro udział w pewnym sensie masz, w końcu posiadasz zestaw 2000 : ) Muszę podkreślić, że nie napisałem o Y a szczególnie o serii 2000 źle, a i padło kilka pochlebnych słów z mojej klawiatury. Podobnie jak Szub doceniam ponadto świetne wykonanie. Podobnie tylko jak Szub naraziłem się i ośmieliłem napisać, że odsłuch mnie rozczarował (przynajmniej nie jestem tutaj jedyny hehe). Przykro mi, że nie rozpływałem się nad tym, jaki ten zestaw doskonały miód malina, lecz wówczas bym zwyczajnie skłamał, przynajmniej wobec siebie. W cenie do 5k PLN nowy, jeśli zaczynamy jak kilku kolegów podjęło, oscylować wokół kryteriów cenowych, 2000 to może i pozycja faktycznie warta rozważenia. Kwestia tylko, czy komuś odpowie sposób prezentacji dźwięku (mi kompletnie nie odpowiadał).

Chyba ze mowa o analogu. Wtedy dobrze dopasowana wkladka do dobrego ramienia, dobry naped, dobrze dobrany preamp gramofonowy zewn. do wkladki i CD-ki maja pozamiatane ;-)

 

Kangie dobrze pisze i jest w tym wiele prawdy. Nie ma to jak winyl. Tylko faktycznie, to nie temat o wyższości analogu nad CD : )

 

Reasumując, dla podkreślenia i wyłożenia jeszcze raz tym, co niewłaściwie zrozumieli. Moje (podkreślam subiektywne) wrażenia po odsłuchu serii 2000 nijak się miały do rozpływającej się nad tym modelem recenzji. I może wyjaśnię, że ja lubię Yamahę, ba mam nawet amplituner KD Yamaha, który gra podobnie jak inne klocki z tej stajni: wybitnie niemuzykalnie i nie boję się tego napisać, ale za to jest niezmiernie funkcjonalny, co mi bardzo odpowiada.

 

I na koniec, cytując już samego siebie pozwolicie : )

Osobiście myślę, że seria 3000 będzie sonicznie co najmniej dobra

Z chęcią poczytam również jej najpewniej doskonałą recenzję, zapowiadaną hucznie w nast. nr AV : )

 

THE END (subiektywny naturalnie) : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopaki :)

 

Każdy słuchał lub ma w innej konfiguracji. Jednemu taki styl grania się podoba innemu nie, wiadoma sprawa.

 

Trzymajmy kciuki by seria 3000 zagrała tak dobrze by pogonić znane markowe firmy hihi :)

 

Ps. W klubie Yamahy napisałem coś... by nie zaśmiecać tego wątku o serii 3000.

 

Miłego weekendu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajmy kciuki by seria 3000 zagrała tak dobrze by pogonić znane markowe firmy hihi :)

 

I o to Patryk chodzi, a nie przelewanie potu, aby udowodnić, że ktoś nie ma racji : ) Trzymam kciuken również : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli CD S2000 jest twoim zdaniem średnie jeśli chodzi o granie to proszę podaj mi kilka CD nowych do 5 tys, które grają lepiej o rzeczonej Yamahy.

Podam ci jeden: Jolida JD100A z dobrymi lampami. Równa np. Ayonowi za 10 tys. Ale to przecież amerykański Chińczyk, a nie malezyjski Japończyk, więc i tak nie uwierzysz. Wystarczy jednak posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

SVART, nie istnieje cos takiego jak najmniejsza linia oporu. Aczkolwiek istnieje linia najmniejszego oporu ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

No i jest pierwsza jak mi się zdaje oficjalna recenzja trzytysiączek w polskiej prasie. Wbrew hucznym zapowiedziom nie zamieścił jej jednak miesięcznik AudioVideo, tylko Audio. Recenzja obiecująca, ale brak jest, tak ja to czuję, piania z zachwytu, no może poza budową, czym się już tu większość z nas zachwycała i tak : ) W każdym razie, jeśli ktoś jest zainteresowany, to zestawem tym na pewno warto się zainteresować. Co mnie ucieszyło, to zgodnie z recenzją 3000 gra w sposób bardzo przystępny, spokojny i wyważony, a czasami nawet ocieplony, ale jednocześnie nie stroni od klarowności przekazu, czyli powinno być muzykalnie : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra podobno bardzo dobrze, biorąc pod uwagę również i cenę. Nic zatem, tylko czekać na promocję 30-40% w Top HiFi i kupować do sypialni lub jako główny zestaw : ) Wnioski recenzenta będę chciał zweryfikować na własnych uszach, bom ciekaw tej ciepła aureoli : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SVART

 

Dzięki za info i że masz ręke na pulsie.

Jak AUDIO to robili pomiary zapewne jak w realu to wygląda :-)

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was miał już okazję posłuchać serii 3000 ?

Czytałem tą recenzję w Audio i też mam wrażenie, że opis odsłuchu jest jakiś taki nijaki więc nawet między wierszami nie znalazłem czy to sprzęt dobry czy zły - szczególnie w kontekście ceny, która jak na Yamahę jest mocno zaskakująca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.