Jump to content

Denon Salony Firmowe Złotym Sponsorem AV&Home Cinema Show na DI EXPO 2015

Audionews
 Share


Warszawa, 25.08.15 - Denon Salony Firmowe, polska sieć specjalistycznych salonów oferujących wysokiej klasy sprzęt audio/wideo zarówno w swoich stacjonarnych lokalizacjach, jak i za pośrednictwem sklepu internetowego, została Złotym Sponsorem tegorocznej edycji Targów DI Expo 2015.

Czwarta edycja targów Dom Inteligentny oraz AV&Home Cinema Show odbędzie się w dniach 2-4 października roku w strefie Biznes i lożach VIP Stadionu Narodowego w Warszawie. Dynamicznie rozwijająca się impreza zmieniła w tym roku nazwę na DI-EXPO – Targi Elektroniki Użytkowej. Oprócz stref z automatyką domową, sprzętem audio video i e-samochodów pojawią się ekspozycje sprzętu mobilnego i AGD.

Aktualnie spółka zarządzająca siecią Denon Salony Firmowe, Audio Video Design Sp. z o.o. prowadzi 8 salonów sprzedaży na terenie Polski, znajdujących się w prestiżowych galeriach handlowych największych miast kraju – trzech w Warszawie, po jednym w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Spółka posiada również salon specjalistyczny Marantz Salon Firmowy w Warszawie.

Z szerokiej oferty najwyższej jakości produktów audio/wideo znajdującej się w ofercie sieci, na targach DI Expo 2015 w Strefie Dom Inteligentny (stoisko 07 na parterze) zostaną zaprezentowane najnowocześniejsze systemy bezprzewodowe audio multiroom marek HEOS by Denon oraz Sonos, szereg produktów do streamingu Bluetooth, słuchawki i inne urządzenia oraz akcesoria m.in. marek Denon, Monster, Netatmo. W odrębnie przygotowanej ekspozycji na pierwszym piętrze, w strefie AV & Home Cinema (loża 111) zaprezentowane zostaną m.in. systemy audio/wideo Denon, Marantz obsługujące technologię Auro 3D wraz z systemami głośnikowymi Sonus faber. Doskonałej jakości obraz wideo zostanie zaprezentowany na bazie sprzętu TV marki Thomson.

Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się zarówno z funkcjonującymi urządzeniami jak też będą mieli okazję zakupu specjalnie przygotowanej oferty drobnego sprzętu audio.

W ramach organizowanych na Targach konferencji, Denon Salony Firmowe zaprezentują ideę oraz zalety systemów bezprzewodowych audio multiroom .

Mamy nadzieję, że goście naszych stoisk prezentacyjnych znajdą na nich inspiracje pozwalające na stworzenie lub rozbudowę własnych systemów audiowizualnych, do czego serdecznie zapraszamy. Nasi specjaliści, doskonale znający możliwości oferowanego sprzętu, nie tylko doradzą w wyborze sprzętu i akcesoriów, ale także zaproszą do poznania pełnej oferty salonów stacjonarnych, gdzie udostępniamy w większości lokalizacji specjalistyczne sale odsłuchowe. Dopełnieniem oferty sieci salonów Denon Salony Firmowe są usługi instalacyjne i pełen pakiet obsługi posprzedażowej. Klientom preferującym zakupy on-line oferujemy zasoby wygodnego sklepu internetowego www.SalonyDenon.pl , który umożliwia dodatkowo odbiór zakupionych produktów w naszych lokalizacjach.

Aktualna oferta Denon Salony Firmowe dostępna na stronie www.SalonyDenon.pl

Więcej informacji na temat imprezy targowej dostępnych pod adresem www.dominteligentny.pl/targi

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.