Jump to content

Reklamuj się w naszym serwisie

Audiostereo.pl to obecnie największy w Polsce portal skupiający miłośników sprzętu Hi-fi, Hi-end i Video. Strona powstała w 2003 roku i jest stale rozwijana.
Dzięki temu wciąż mamy pozycję lidera na rynku.

Portal codziennie odwiedza ponad 15 000 użytkowników. W bazie mamy zarejestrowanych już ponad 70 000 osób, a liczba ta stale rośnie.
Dzięki temu koszt wyświetlenia kreacji (w przeliczeniu cena za 1000 odsłon) jest bardzo niski. Ponadto nie są to przypadkowi użytkownicy, a ludzie ściśle związani z tematyką serwisu. Dzięki czemu zyskujecie Państwo doskonałe targetowanie reklamy, która dotrze do odpowiednich osób.

Wiemy, że indywidualna analiza Państwa celów marketingowych to podstawa sukcesu. Nasz zespół oceniając indywidualne potrzeby wybierze najbardziej efektywne formy i modele emisji - chcemy osiągnąć najwyższe możliwe wyniki Państwa kampanii.
Elastyczność i różnorodność naszej oferty reklamowej łączącej w sobie dedykowane niestandardowe rozwiązania, niski efektywny koszt dotarcia oraz zaawansowaną technologię adserwerową zapewnia, że Państwa reklama trafi do wybranego grupy internautów.

Z naszymi Partnerami staramy się budować trwałe relacje, tak aby obydwie strony były zadowolone. Reklamodawcom nadawany jest status Partnera i udostępniane jest specjalnie oznaczone konto z większymi uprawnieniami.W sprawie reklamy w serwisie prosimy o kontakt:

biuro[malpa]seopower.pl
nr tel. 660 700 970


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.