Jump to content

Kolejny legendarny koncert Heineken City Nights

Audionews
 Share


Już w najbliższy piątek 26 czerwca w Cudzie Nad Wisłą odkryj wyjątkowy cykl koncertów Heineken City Nights. Zabierz przyjaciół i poczuj atmosferę muzycznego lata zjawiając się na najlepszej plenerowej imprezie w Warszawie, gdzie zagrają: Oddisee & Good Compny, Flirtini, Rasmentalism oraz Heartbeats! Przekonaj się jak dobrze brzmi lato z Heinekenem!

 

To już drugi koncert z serii plenerowych imprez Heineken City Nights, w których ponownie będzie można usłyszeć najciekawszych twórców muzyki z różnych zakątków świata. Klimat Cudu nad Wisłą i energia muzycznych artystów Heinekena są świetnym wstępem do wakacyjnej przygody! Spędź czas wspólnie z przyjaciółmi, słuchając plenerowego grania na żywo. Gospodarzem artystycznym wieczoru jest duet FLIRTINI, który tego dnia świętuje swoje III urodziny, natomiast główną gwiazdą – amerykański raper i producent muzyczny Oddisee, występujący wraz z livebandem The Good Compny.

 

Już 26 czerwca, z cyklu Heineken City Nights, na Bulwarze Flotylli Wiślanej zagrają następujący artyści:

 

• ODDISEE & GOOD COMPNY LIVE

Pochodzący z Waszyngtonu raper/producent Oddisee to od wielu lat konsekwentnie trzymający się swojego stylu artysta. Inspirowany przez takich tuzów jak Rakim czy A Tribe Called Quest, wpisuje się w nurt świadomego i inteligentnego rapu. Na swoim koncie ma kilkanaście albumów i EPek, na których więcej jest jego produkcji niż rapu. A że dużo czerpie z jazzu, soulu i funku to jest to idealny materiał do grania z livebandem. Oddisee wystąpi przed nami razem z zespołem The Good Compny, promując najnowsze, świetne wydawnictwo “The Good Fight”. Warto dodać, że współpracował z takimi artystami jak m.in. Joey Badass, Apollo Brown czy 20syl. To będzie muzyczna uczta!

Oddisee & Good Compny - The Goings On (www.youtube.com/watch?v=UGIhGVjtdaM)

 

• FLIRTINI

Energetyczny duet djsko-producencki, tworzony przez dwójkę przyjaciół: Menta XXL (połowa zespołu Rasmentalism) i Jedynaka. Znani imprezowi wymiatacze, którzy słyną z rozbudzania pozytywnych emocji są DJ’ami naszej internetowej stacji radia Heineken. Doskonale łączą produkcje sensualne z przebojowymi. Ich flagowym przedsięwzięciem jest niepowtarzalny cykl imprez, bijący od 3 lat rekordy popularności. Produkują, remixują, grają na festiwalach i scenach klubów w całej Polsce. Zgromadzone na dwóch płytach bitowe historie miłosne szybko zyskują uznanie na całym świecie.

Flirtini - By Your Side (www.youtube.com/watch?v=dC5AzsDfHh0)

 

 

 

 

 

 

 

• RASMENTALISM

To klasyczny duet MC (Ras) i producent (Ment XXL). Współpracują od 2006 roku. Przez 6 lat działalności na scenie niezależnej nagrali trzy doskonale przyjęte albumy: "Dobra muzyka ładne życie" (nielegal roku 2008 według magazynu Spinner Polska), "Duże Rzeczy" z W.E.N.Ą. oraz

 

"Hotel Trzygwiazdkowy”. Przy okazji tego ostatniego nawiązali współpracę z legendarną wytwórnią Junoumi Crew, wydając swoje pierwsze winylowe EP. W ciągu kilku lat obecności na scenie rapowej, zagrali kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, za każdym razem wypełniając kluby po brzegi.

Rasmentalism - Wyjdziesz na dwór? – (www.youtube.com/watch?v=lj_kpIMTqcc)

 

Dowiedz się więcej o artystach, którzy wystąpią na Heineken City Nights, dołączając do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/CudownieNadWisla.

 

Start: 26 czerwca o 21:00

Wstęp wolny!

 

Heineken brzmi dobrze latem nie tylko w Cudzie nad Wisłą, lecz także w radiu Heineken. Ta orzeźwiająca internetowa stacja nada klimat nawet najbardziej upalnym wakacyjnym chwilom, a także będzie doskonałą rozgrzewką przed lipcowym festiwalem Open’er Festival 2015! Letnie przygody są najlepsze, kiedy mają dobry soundtrack, dlatego razem z naszymi DJ’ami – Flirtini, Łozo i Kubą Jankowskim już dziś stwórz swoją własną, najbardziej energetyczną playliste tego lata!

 

Jeśli chcesz wygrać podwójny 4-dniowy karnet na Open’er Festival 2015 stwórz swoją stację z muzyką do podróży na festiwal i przekonaj nas, że to właśnie Ty musisz tam pojechać! Więcej informacji na stronie radia Heineken: www.fm.tuba.pl/heineken

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.