Jump to content

Ludic Audio nowa marka już dostępna w Polsce

Ludic Audio stworzony w jednym, ale istotnym celu: ustanowienie nowych standardów w Świecie Audio Ponad 30 lat doświadczenia oraz szeroko zakrojone testy produktów, powodują, że Ludic Audio głęboko wierzy w swoje kwalifikacje i ma wiedzę w jaki sposób opracowywać produkty z odpowiednimi kompromisami, aby dostarczać najwyższą jakość bezpośrednio do klienta w możliwie najniższej cenie.

Strefa HFS
 Share


Ludic_logo.thumb.png.730a3295af3cb577502ea99621bfc341.png

https://www.ludic-audio.com/

 

Ludic Audio stworzony w jednym, ale istotnym celu: ustanowienie nowych standardów w Świecie Audio

Dzisiejszy high-end audio dostarcza kilka unikalnych produktów, ale ceny są czasami nie z tego świata. A dlaczego nie da się stworzyć niedrogich produktów, nie tracąc przy tym wysokiej jakości?

 

Dwaj holenderscy bracia zdecydowali się założyć firmę Ludic Audio latem 2015 roku. Celem było stworzenie firmy, która byłaby w stanie dostarczać kable audio ludziom takim jak oni – entuzjastom Hi-Fi, w bardzo przystępnej cenie. Zlecając produkcję u znanego dużego producenta, Ludic Audio zmniejsza koszty jednostkowe produkcji, a tym samym dużo oszczędza i jest w stanie dostarczać klientom niespotykany na rynku audio stosunek jakości do ceny.

Ponad 30 lat doświadczenia oraz szeroko zakrojone testy produktów, powodują, że Ludic Audio głęboko wierzy w swoje kwalifikacje i ma wiedzę w jaki sposób opracowywać produkty z odpowiednimi kompromisami, aby dostarczać najwyższą jakość bezpośrednio do klienta w możliwie najniższej cenie.

Aktualnie Ludic Audio proponuje dwie serie kabli głośnikowych:

Seria HERA

Ludic_magica_speaker_cable.thumb.jpg.4d7d2e0ebd9d33305c69492974bff78e.jpg.23148477594a1cab8e0e8deda7f8e11f.jpg

 

Seria Hera to podstawowe kable, które zostały zaprojektowane tak, aby otrzymać ogromny skok w stosunku do standardowych kabli, które znajdziemy w pudełku swojego sprzętu elektronicznego. Seria Hera charakteryzuje się lepszą przewodnością i dobrze znanymi technologiami, takimi jak wielokrotne ekranowanie, wysokiej jakości izolacja i bardzo dobre złącza, dzięki czemu zapewnia duży skok jakościowy w domowym systemie audio/wideo przy bardzo niskich kosztach.

 

Seria MAGICA

 

ludic_hera_kabel.thumb.jpg.bc3758473afe52d7d53de6caada4cd21.jpg.511cf8f2f5ffefb6dcff68cf2bf1a697.jpg

W przypadku serii Magica cel od początku był jasny, wyraźnie zmienić to, ile klienci mogą oczekiwać za swoje pieniądze. Ludic chciał uzyskać serię kabli, która byłaby skierowana bezpośrednio do entuzjastów audio high-end i nadal miała znacznie bardziej realistyczną cenę.

Ludic poszedł nieco dalej, jeśli chodzi o materiały użyte w serii Hera i wykorzystuje między innymi najczystsze miedziane przewodniki oraz technologię izolacji: High Density Triple-Layer Shielding o niskiej pojemności.

Prawie dwa lata spędzone na poszukiwaniu odpowiedniego producenta kabli zaowocowały współpracą, która dała naprawdę inspirujące pod względem wykończenia i jakości dźwięku kable. Jeśli zawsze marzyłeś o kablach High End pomiędzy komponentami, ale nigdy nie chciałeś płacić wysokiej ceny, to jest Twoja szansa.

 

Akcesoria gramofonowe

Ludic_waga_cyfrowa.thumb.jpg.2ad0c712240b8c9f32986293f7a3a430.jpg.7c1b8f423d706a135df85c401468ba77.jpg

Latem 2020 roku Ludic dokonał  ogromnego skoku w swojej gamie produktów. Po intensywnych konsultacjach i produkcji odrzuconych przez nas produktów, jesienią 2020 roku wprowadzone zostały do oferty meble audio, a także cała gama akcesoriów do gramofonów. Te nowe serie, jak również seria kabli, będą dalej rozwijane z fantastycznymi produktami w nadchodzących miesiącach, a także do 2022 roku. Ludic Audio jest bardzo zajęty przy desce kreślarskiej z nowymi projektami.

 

Ludic Audio uważa, że ma produkty wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach, ale jak zawsze w przypadku Ludic Audio, nie wierz nam na słowo, ostatecznie zapraszamy Cię do sprawdzenia i własnej oceny.

Ludic_magica_speaker_cable.jpg

ludic_hera_kabel.jpg

Ludic_waga_cyfrowa.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.