Jump to content

Metra AV już w Polsce! Produkty audio-video amerykańskiego producenta znajdziesz u naszych wybranych dealerów

Od 2022 roku oferta RAFKO Dystrybucja poszerza się o produkty Metra AV - amerykańskiego producenta z prawie 80-cio letnim doświadczeniem w branży audio-wideo.

 Share


Od 2022 roku oferta RAFKO Dystrybucja poszerza się o produkty Metra AV - amerykańskiego producenta z prawie 80-cio letnim doświadczeniem w branży audio-wideo. Trzon oferty stanowi okablowanie stosowane w zestawach Audio-Video i Hi-Fi. Metra AV oferuje również: uchwyty do kolumn, projektorów i telewizorów. Także dostępne są konwertery sygnału wideo i przełączniki/selektory kolumn.

 

metraAV_baner.thumb.jpg.4e4bced27f11fe122b7133948ede3360.jpg

 

"Instalatorzy wybierają nasze produkty, ponieważ my również jesteśmy instalatorami. Projektujemy nasze produkty tak, aby były łatwe w użyciu i bezawaryjne. Naszym celem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie, aby nie tylko zadowolić klientów, ale również ich zadziwić."

Metra AV 

kableVelox_metraAV.thumb.jpg.0947b57ff0d50b85bc90c5077af6ad3d.jpg

 

Historia firmy Metra AV zaczęła się w latach 40-tych ubiegłego wieku, w małym sklepie na Brooklinie w Nowym Jorku. Założyciel firmy Michael M. Somma - weteran pełniący funkcję radiotelegrafisty podczas II WŚ - naprawiał i sprzedawał w tym miejscu telewizory oraz radia FM. Samochody w tamtych czasach nie były fabrycznie wyposażane w radio, a instalacje tego typu były czasochłonnym i złożonym przedsięwzięciem. Dzięki doświadczeniu płynącemu z wielu prób i błędów, M. M. Somma jako jeden z pierwszych zaoferował rozwiązanie dostarczania kompletnych zestawów do montażu radia, a jego perfekcjonizm i szczególna uwaga dla każdego detalu sprawiły, że instalacje Metra od początku były na najwyższym poziomie. Choć nie zawsze było łatwo, wytrwałość założyciela opłaciła się i firma odniosła wielki sukces, stając się pionierem w branży.

 

michael-somma-ormond-beach-fl-photos11.thumb.jpg.38609cf73220db335925d36c43cd2d97.jpg

 

Siedziba firmy została przeniesiona do Holly Hill na Florydzie (USA), a w 1992 roku - za sprawą ówczesnego prezesa firmy - w mieście powstała uczelnia Installer Institute, której celem było umożliwienie entuzjastom audio uzyskania dyplomu profesjonalnego instalatora audio-video, a także zapewnienie dodatkowych możliwości edukacyjnych dla ludzi już zatrudnionych w branży. W dniu dzisiejszym uczelnia może poszczycić się wykształceniem tysięcy studentów. 

 

kableVelox_metraAV_1.thumb.jpg.7b50d0cf55118ceefa361af7f7687981.jpg

 

Od najprostszych elementów, takich jak złącza, rozdzielacze, kable, po najbardziej innowacyjne rozwiązania HDMI, firma Metra AV do dzisiaj zapewnia wysokiej jakości produkty, dbając o ich innowacyjność oraz dopasowanie do różnych możliwości instalacyjnych. 

Metra AV może poszczycić się takimi seriami jak:

 

ethereal-logo-lg.jpg.9befe73fabb4492c6b73e8c687b24d1a.jpg

W skład serii Etheral wchodzą kable HDMI oraz produkty dedykowane do personalizowanych systemów audio-video. Oferta produktów pod linkiem >>>

 

helios-logo.jpg.b8548d0c09bfb809a781911932224943.jpg

W skład serii Helios wchodzą produkty klasy premium dedykowane do współczesnych systemów kina domowego 4K-8K. Oferta produktów pod linkiem >>>

 

logo_velox_metraAV.jpg.0be5e45d580939885e66b9959f219e2f.jpg

W skład serii Velox wchodzą kable HDMI i inne produkty klasy premium, dedykowane do zaawansowanych systemów audio-video. Oferta produktów pod linkiem >>>

 

installbay_logo_metraav.jpg.40cbe96aea02b00ab2c210d27fabe350.jpg

W skład serii Install Bay wchodzą kable HDMI i inne produkty klasy premium dedykowane do zaawansowanych systemów audio-video. Oferta produktów pod linkiem >>>

 

http://www.rafko.com/

produktymetraAV.jpg

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.