Jump to content

Słuchawki dla sportowców

Audionews
 Share


Lato to doskonały czas na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Aktywny wypoczynek nie musi oznaczać rezygnacji z pasji, jaką dla wielu z nas jest muzyka. Aby ulubione przeboje towarzyszyły nam w czasie obcowania z przyrodą wystarczy zabrać ze sobą smartfon, mp3 lub mp4 połączone ze słuchawkami przeznaczonymi dla aktywnych osób.

 

Takimi słuchawkami, pozwalającymi w pełni cieszyć się dźwiękami podczas uprawiania sportu są słuchawki Monster iSport Intensity. Zapewniają one bezkompromisową klarowność dźwięku z umiarkowaną izolacją hałasu, więc użytkownik jest świadomy tego, co dzieje się wokół. Dodatkowo słuchawki wyposażone są w niezwykle wygodne wkładki SportClip, które pozwalają na najbardziej rygorystyczne treningi, utrzymując słuchawki w uszach w najtrudniejszych warunkach. Co ważne Monster iSport Intensity są zmywalne, co oznacza, że łatwo można je opłukać z zabrudzeń. Aktywny wypoczynek przeniesie się na wyższy poziom dzięki tym mocnym, trwałym, odpornym na promieniowanie UV i pot słuchawkom idealnym nawet do najbardziej agresywnego treningu. Jednocześnie dzięki umieszczonym na kablu przyciskom do sterowania muzyką i odbierania połączeń Monster iSport Intensity stają się zestawem głośnomówiącym dla aktywnych osób. Słuchawki kosztują 449 złotych.

Inną propozycją słuchawek dla aktywnych są Powerbeats Sport. Warto zaznaczyć, że ambasadorem marki w USA jest gwiazda NBA LeBron James, który używa modelu Powerbeats Sport do treningów. Słuchawki są bezpieczne i wygodnie dopasowane do sportowego trybu życia. Wyróżnia je regulowany zaczep na ucho z elastycznym ramieniem, który zawija się wokół ucha, aby utrzymać słuchawki na miejscu nawet podczas uprawiania sportów drużynowych. Powerbeats Sport dostarczają czystego dźwięku z niespotykaną jasnością i mocą na każdym poziomie głośności. Wbudowany subwoofer odpowiada za wymagany poziom niskich dźwięków. Te słuchawki gwarantują, że dzięki specjalnie zaprojektowanym wkładkom usłyszysz wszystkie dźwięki przy jednoczesnym rozpoznawaniu dźwięków otoczenia. Powerbeats Sport są odporne na promieniowanie UV i pot. Zostały zaprojektowane do wielu godzin wytężonej pracy na słońcu. Wbudowano w nie mikrofon do rozmów w trybie głośnomówiącym i system sterowania smarftonami. Słuchawki dostępne są w trzech kolorach i trzeba na nie przeznaczyć 629 zł.

post-49868-0-62846400-1373953541_thumb.jpg

post-49868-0-06637600-1373953548_thumb.jpg

post-49868-0-85294600-1373953555_thumb.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.